Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(seseilgakase @ 2011 02 18, 17:52)
ar esi ji macius?

ten prie jos dar vienas augaliukas auga,gal zinai koks?


taip, mačiau ir apžiūrėjau, žiedstiebis nukirptas

na kad nepastebėjau mastau.gif mačiau va ką, parašyta, kad iš orchidėjinių.. ainu aiškintis laugh.gif
Atsakyti
Pokahonta ,liuksusine dovanele bigsmile.gif wub.gif wub.gif
Nastanka,myli jus orchytes,vis dovanoja grazius ziedus thumbup.gif wub.gif wub.gif
Kimalaugno,grazu clap_1.gif
Sandrita,labai labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Jungiuosi i nauja tema 4u.gif Kiek daug nauju grazuoliu nuotrauku wub.gif
As prisijungiau i NY viena orchideju sajungu, tai sekmadieni bus antrasis susirinkimas apie drakulu auginima bigsmile.gif Labai nekantrauju ax.gif
Atsakyti
labas vakarėlis 4u.gif
tik kelias dienas neužsukau, o jau tiek grožybių wub.gif wub.gif wub.gif
na pirmadienį ir aš savo keletą naminių žiedelių įdėsiu smile.gif
beje temutė tai labai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
labai grazi tema ir visu gelytes nuostabios, visos jus saunuoles 4u.gif wub.gif
Atsakyti
sian neatsilaikiau ir maximoj nusipirkau nukainuota, su nemazai pumpuru, bandysiu isgelbeti smile.gif
Atsakyti
jusu gelytes superines:) as irgi esu orhiu maniake,noreciau prie jusu prisijungti,ir noriu parodyti savo neseniai ysigyta groziuka smile.gif file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/Nuotrauka0052.jpg
Papildyta:
jusu gelytes superines:) as irgi esu orhiu maniake,noreciau prie jusu prisijungti,ir noriu parodyti savo neseniai ysigyta groziuka smile.gif bet neiseina gaila nuotraukytes ydet schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2011 02 18, 17:19)
Is vis nenuraminot  blink.gif Būna būna - visos kaip susitarusios  doh.gif Tai Black Jack...  g.gif Jo vardas Black Jack  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Black Jack, taciau jis neatrodo realybeje taip kaip foto smile.gif si foto siek tiek pafotosopinta 100% stai kaip atrodo mano Black Jack smile.gif
user posted image
Atsakyti
Diskutuojamoje foto yra Phalaenopsis Ever Spring Prince ,Black'. Ir taip ji kažkiek pagražinta. Google vaizdai cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 18 vasario 2011 - 21:05
QUOTE(zuzla @ 2011 02 18, 18:57)
taip, mačiau ir apžiūrėjau, žiedstiebis nukirptas

na kad nepastebėjau mastau.gif mačiau va ką, parašyta, kad iš orchidėjinių.. ainu aiškintis laugh.gif

turbut apie sias kalbat smile.gif Singolo
Atsakyti
Laba 4u.gif
Pagaliau ir aš turiu kuo girtis ax.gif
naminiai žiedai ...
Atsakyti
sveikos,merginos,nu jau faini visu ziedai thumbup.gif jau net ir neisvardinsiu visu vardais rolleyes.gif tiek groziu,kad net tiek priplepejot,kol kai kas dirbo rolleyes.gif
Atsakyti