Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Rrine,aciu uz info 4u.gif Dabar taip ramu,kad nieko gero neatvesta lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės visos orchyčių mylėtojos mirksiukas.gif skaitinėju skaitinėju aš čia šitą forumą (net seilė varva kitą kart - kokių gražuolių jūs čia auginate wub.gif ) tad nutariau taip pat prisijungti prie jūsų būrio, na žinoma jeigu priimsite 4u.gif
Susirgau ir aš orchyčių liga, šiuo metu turiu penkias, viena iš jų du keikius užaugino (vienas iš jų jau pas mano mama, o kitas dar prie motininio augalo - negaliu atskirti, nes tas mažylis sumąstė žiedelius krauti, bus penki žiedukai wub.gif laukiu nebegaliu 4u.gif )
Įkelčiau ir aš savo augintinių nuotraukyčių, bet nelabai moku blush2.gif
Atsakyti
[quote=Kkunigunda,2011 03 01, 22:17]
[quote=Pepe_Ilgakojine,2011 03 01, 14:22]
Atnešu parodyti tą geltonai oranžinę orchidėją. Vis dėlto aš ją nusipirkau bigsmile.gif
user posted image
Nuotrauka nekokia, vaizdas per langą dar baisesnis doh.gif bet vistiek norėjau pasigirti blush2.gif

nuostabaus grožio wub.gif aš irgi tokios noriu verysad.gif
spalvytė pasakiška wub.gif
[/quote]

tokia nuostabi spalva! vakar maciau tokios geltonos spalvos su dviem ziedastiebiais uz 40 Lt, bet pagailejau pinigeliu... Tai dbr vis galvoju apie ja smile.gif
Atsakyti
partizane, labai grazios tavo gelytes. miniukas super spalvos, kur pirkai? kiek ermitaze apsilankau, vis tos pacios mini spalvos-balta ir rozine... gal kas buvot neseniai?pasikeite kasnors? as irgi black jack turiu, buvo kazkaip i maxima uzveze visokiu idomybiu..kaip mini mark ir pan, o dabar vel iprastines spalvos.. o deboros as kaip nerandu taip nerandu doh.gif turbut nelemta. mergickos kurios sake jei pamatys, tai paims man, tai vis dar prasymas galioja biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Isla Bonita @ 2011 03 02, 14:25)
tokia nuostabi spalva! vakar maciau tokios geltonos spalvos su dviem ziedastiebiais uz 40 Lt, bet pagailejau pinigeliu... Tai dbr vis galvoju apie ja smile.gif


Man buvo lygiai taip pat - pamačiau, atkalbėjau save, o paskui gailėjaus ir važiavau antrą kartą ax.gif

kai aš pirkau, tai buvo toj maximoj viena su 2 žiedstiebiais, tiek pat kainavo, tik tie pirmieji žiedukai jau buvo paglebę tokie. šiaip pati gėlė sveika atrodė. Tai mėčiaus mėčiaus. bet vis dėlto pasiemiau su 1
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2011 03 02, 13:27)
o deboros as kaip nerandu taip nerandu doh.gif  turbut nelemta. mergickos kurios sake jei pamatys, tai paims man, tai vis dar prasymas galioja biggrin.gif 4u.gif

prisimenam, jei ką, neprapultų, bet kuri kita paimtų, tik iki šiol neteko užtikti nei Deboros nei Mini Marko..
Atsakyti
Pasigirsiu, ka tik nusipirkau is Maximos. Truputi apniurkyta, bet lb grazios spalvos. Nemoku, net nupasakot. smile.gif Tokios dar neturiu. Ir foto ne visai gerai perteikia spalvas. Tokia alia kremines gelsvai rausvos spalvos. Viduriukas svelniai ruzavas. Liezuvelis raudonas, o galiukas ryskiai ruzavas.

user posted image
user posted image
user posted image


O cia dar viena prazydusi naminiais ziedais. Skersmuo 10 cm. bigsmile.gif

user posted image
user posted image

O sita grazuole zydi pas mama. Labai svelnios spalvytes. wub.gif

user posted image



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutosiuke: 02 kovo 2011 - 14:18
kutosiuke, jau koks gražus naujokas wub.gif , ypač liežuvėlio galiukas bigsmile.gif ir "naminukai" superiniai thumbup.gif
Atsakyti
kutosiuke labai gražu blush2.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites. 4u.gif

As irgi visas pagirsiu. Perziurejau kitu grozius, tai bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif net uzpavydejau ir seile nutyso. O jau cimbu ziedai wub.gif ir valentinkes orchytes nuostabios. Labiausiai cimbu ziedu uzpavydejau. blush2.gif biggrin.gif
Siai vasarai grusiu savo cimbus pas tevus prie namo - tegu lauke visa vasara patupi. Tikiuosi, kad atsidekos tie "nedekingieji", mat kelis istraukiau nukainotus. g.gif biggrin.gif Jau keli metai kaip tupi ir nemasto apie ziedu dovanojima. mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 01, 21:34)
šiandien nuotraukas tvarkiausi, tai papuošiu

vajeeeeeeeeeeetau swoon.gif niu jau grožis, grožis neišpasakytas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kutosiuke @ 2011 03 02, 15:29)

be lauko jie dažniausiai ir nežydi wink.gif
Atsakyti