Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Turiu keletą dirvožemio rūgštingumo, drėgmės ir šviesos matuoklių 3 in 1.

Jei ką sudomino - į AZ
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2011 03 02, 09:19)
Ojej merginos kiek grožių ir kokiais gražiais žiedais pridėjote 4u.gif  thumbup.gif  wub.gif
Labai labai gražios, ta geltonoji mano silpnybė ax.gif  wub.gif
Nuostabūs žiedai ir foto thumbup.gif  wub.gif
Labai miela thumbup.gif
Merginos ar pasiutot? Tokios nuostabios nuotraukos ir dar nuostabesni žiedai thumbup.gif  wub.gif  4u.gif



Nu tikras gražuolis:)
Atsakyti
[quote=Partizanė,2011 03 01, 23:34]
šiandien nuotraukas tvarkiausi, tai papuošiu ax.gif


pirktiniai:
numylėtinis black jack
user posted image

nuostabaus grožio wub.gif 4u.gif 4u.gif
ir kai jūs tokių grožybių randate bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos šaunuolės kiek grožių pridėjote, net nebespėju visų sužiūrėti bigsmile.gif visi žiedeliai labai gražūs, kai kurie nematyti tokie fainuoliukai wub.gif
aš tai neturiu ką parodyt, naujausi mano pirkiniai dvi raibuolės, bet dabar fotiko neturiu kol vyras iš komandiruotės neparveš, o kol parveš tai jaučiu jau nebus ką rodyt, nes pirkau pigias nukainuotas tai žiedai tuoj tuoj nukris doh.gif teks ilgokai palaukti kol naujai sužydės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 01, 22:34)
šiandien nuotraukas tvarkiausi, tai papuošiu  ax.gif

naminiai:
cimbis
midi (pratęsimas ir naujas)
pirktiniai:
numylėtinis black jack
mini


net apsiseilėjau... doh.gif bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif

šyryt ir mano pražydo konservuotas dendrobium phalaenopsis isyk 4 žiedeliai prasiskleidė,o vakar dar jį bariau ko taip ilagai pumpurus laiko... biggrin.gif
tai kai bus įkvėpima pafotkinsiu..

ps...nepykit jai ko nepagyriau..kažkokia nesava savaitėle esu.. doh.gif pavasario laukiu.. ax.gif
Atsakyti
Oho, kiek žiedų thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Labai tikiuosi, kad daugeliu iš jų galėsim gyvai pasigrožėti parodoje Kaune drinks_cheers.gif Info apie parodą čia 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labutis, aš iš bazių, tai tos raibuolės jau peržydėjo tik gėlėse, jau po 10lt.- prie stalo ant žemės padėtos ( ten kur kompas stovi) - pasiėmiau su 4 auginiais biggrin.gif

Kitur viskas tas pats, turiu galvoje Karmelitą ir gėlės visiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 03 01, 22:34)
šiandien nuotraukas tvarkiausi, tai papuošiu  ax.gif
pirktiniai:
numylėtinis black jack

wub.gif wub.gif Jau Debora gražu, bet Black Jack...
karsta.gif
Atsakyti
Kaip smagu kad paroda Kaune ir dar Megoje bigsmile.gif man iki jos tik kelios min kelio, tai jaučiu sėdesiu visas tris dienas ir spoksosiu į visas grožybes blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Koks gi pavasaris be saulės, šilumos, žalumos, žiedų, egzotikos, be šypsenų ir draugų? Ir žinoma, koks pavasaris be egzotinių augalų parodos „Žali horizontai”. Kaip ir kiekvieną pavasarį paroda grįžta į Kauną. Šį sykį ji bus prekybos ir laisvalaikio centre „Mega”, renginių ir ekspozicijų salėje antrame aukšte. Taigi visus visus šio nepakartojamo grožio mylėtojus, kartu su savo išpuoselėtais ir vertais pasididžiavimo augintiniais kviečiame balandžio 15 – 17 dienomis sudalyvauti nepakartojamoje žiedų ir žalumos šventėje.
Jeigu auginate sanpaulijas, vabzdžiaėdžius, kaktusus, sukulentus, orchidėjas ar bet kuriuos kitus žydinčius, žaliuojančiuos, įdomius ir įprastus augalus, tikimės, kad šiuo grožiu pasidalinsit ir su parodos lankytojais.
Nors iki parodos dar liko lygiai pusantro mėnesio, ir apie žiedus kalbėti yra labai anksti, tačiau ryžtas sudalyvauti daro stebuklus, net ir labai kuklus bei įprastas augaliukas ar jo žiedas parodytas tarp daugelio kitų, suspindi nematytu grožiu ir elegancija.

Nepasikuklinkite, parašykite mums ką auginate, kas puošia jūsų namus - bendromis jėgomis padarysim taip, kad juo pasigėrėti galėtų ir kiti. 4u.gif

Žinokit, kad net su paprastute orchidėja galite sudalyvauti parodoje ir parodyti ją kitiems. Aš pati į pirmąją parodą važiavau tik su keliais phalaenopsiai, tačiau bendrame vaizde jie sudarė nuostabų derinį wub.gif Labai džiaugiuosi, kad sudalyvavau, rekomenduoju ir Jums nepasididžiuoti ir sudalyvauti. 4u.gif Jausmas neapsakomai malonus thumbup.gif

Smulkesnės informacijos ieškokite Lietuvos orchidėjininkų draugijos svetainės forume http://www.orchids.lt, el. paštu augalu.paroda@gmail.com telefonais 8614 08790, 8685 57523

P.S Informacija, apie PARODOS DALYVIŲ REGISTRACIJĄ:

Dalyvausiantys parodoje, jau gali registruotis pas mane.

Registruojantis turėtų būti:
1. Vardas, pavardė, nick;
2. telefono numeris, adresas (arba bent miestas ir kuri miesto dalis; gyvenvietė); (reikalinga dėl daiktų/augalų paėmimo)
3. ką parodai galite paskolinti ekspozicijos užpildymui (senoviniai daiktai, puodynės, šakos, paparčiai ir ką tik sugalvosit ir manot, kad tiks parodai)
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 02 kovo 2011 - 12:13
Nastanka,Tina,Partizane,gal dar kurios nepaminejau,nes tik spek skaityti,ir grozetis bigsmile.gif Saunumelis kokie puikus pas visas ziedai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Gal kas esate iš Tauragės ir žinote kur Tauragėje galima įsigyti nukainuotų orchidėjųax.gif 4u.gif
Atsakyti