Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(lark @ 2011 03 01, 11:41)
Rekomenduoju pirkt žydintį cimbidium, o tai galit augint tris metus ir nesužinot kokios spalvos žiedai, pirštais nerodysim  lotuliukas.gif

išleisk tu jį atostogų pas ką nors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 01, 11:29)
išleisk tu jį atostogų pas ką nors  biggrin.gif

gera mintis bigsmile.gif . Kiek žinau ir pas buvusią savininkę nebuvo "naminių" žiedų, pavargo laukt, todėl pardavė, kažkoks užkeiktas.., ai, jei ką nurašysim į 10 proc. nuostolius lotuliukas.gif
Atsakyti
arba jei didelis padalink - mielai norėčiau padraugaut su tokiu užsispyrėliu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 01, 11:43)
arba jei didelis padalink - mielai norėčiau padraugaut su tokiu užsispyrėliu  bigsmile.gif

pagalvosiu ax.gif , negi aš jo neįveiksiu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 01 kovo 2011 - 12:03
Atnešu parodyti tą geltonai oranžinę orchidėją. Vis dėlto aš ją nusipirkau bigsmile.gif
user posted image
Nuotrauka nekokia, vaizdas per langą dar baisesnis doh.gif bet vistiek norėjau pasigirti blush2.gif

O šitą gavau Valentinui wub.gif
user posted image

Aišku abidvi paprastutės, bet kai aš visai neseniai iš viso pradėjau domėtis gėlėm, tai šiom saviškėm labai džiaugiuosi
Atsakyti
grazios wub.gif as siandien palaksciau po geliu parduotuves ir radau nukainuota dendrobium nobile,toks nemazas ir dar sveikas thumbup.gif
Atsakyti
Sandrita,Rytine Rasa,Pepe ilgakojine,tikrai grazus ziedai wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes! 4u.gif
Nejaugi pavasaris atejo i musu krastus?

Pasirodau su naminiais ziedais.
Phalaenopsis
user posted image

Dendrobium kingianum. Pirktas praeitais metais nuzydejes.
user posted image
Papildyta:
Labai graziu gelyciu pridejot thumbup.gif Ypac ta tyriai balta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastanka @ 2011 03 01, 12:57)
Dendrobium kingianum. Pirktas praeitais metais nuzydejes.

oho, kaip paslaptingai skleidzias thumbup.gif ar cia jau issiskleides? labai grazus ir nematytas
Atsakyti
nastanka lb lb lb wub.gif ar tu užsiregistravus orchids.lt?

Pepe labai gražios wub.gif
Atsakyti
Ačiū už komplimentus 4u.gif
Ir tikrai, kaip smagu, kai jau saulė šviečia thumbup.gif net gėlės atrodo gražesnės wub.gif
Atsakyti
bigsmile.gif vajė kiek gražiu žiedelų pridėta... wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti