Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

rytine rasa wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 28, 19:36)
senai matytas is maximos tokio sveikumo pirkinys  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

labai taiklus pastebejimas thumbup.gif o pirkinys tai super smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rytine rasa @ 2011 02 28, 19:59)
atejau padekoti olivijai ir evajai pernai per paroda pirkau  pirmieji ziedai naminiai
user posted image

kaip grazu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2011 02 28, 21:59)
pirmieji ziedai naminiai

oi kokia lelija bigsmile.gif labai graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 28, 18:05)




QUOTE(rodostoma @ 2011 02 28, 18:10)


smagu,kad patiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 02 28, 15:26)
lai lai,pagaliau ir į mano kiemą atėjo šventė biggrin.gif Įsigyjau šią gražuolę:

user posted image

Buvo kitokių,bet kažko šitas žiedas geriausiai laikės smile.gif



Labai gražu wub.gif
Atsakyti
Mergaitės, jūs man pasakykit, ar būna pirkti cimbydium pigiau nei pvz.92 litai, bet tų didžiųjų, gržiųjų, kai kelmas didelis būna? taip savjoju apie ją, nu bet negaliu sau tiek leisti:) O ar naudojat kuri trašų pagaliukus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medeilė: 01 kovo 2011 - 08:50
QUOTE(Medeilė @ 2011 03 01, 09:49)
Mergaitės, jūs man pasakykit, ar būna pirkti cimbydium pigiau nei pvz.92 litai, bet tų didžiųjų, gržiųjų, kai kelmas didelis būna? taip savjoju apie ją, nu bet negaliu sau tiek leisti:) O ar naudojat kuri trašų pagaliukus?

būna. o iš kokio jūs miesto? Pvz ir dabar urmo bazėje stovi cymbidium gigantas toks, nužydėjęs, bet gerulis. Nu man taip knieti jis negaliu, paklausiau kainos, sako ateikit susitarsim doh.gif doh.gif doh.gif - pabėgauuuuu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 03 01, 11:34)
būna. o iš kokio jūs miesto? Pvz ir dabar urmo bazėje stovi cymbidium gigantas toks, nužydėjęs, bet gerulis. Nu man taip knieti jis negaliu, paklausiau kainos, sako ateikit susitarsim  doh.gif  doh.gif  doh.gif - pabėgauuuuu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Wau, kaip jums faina, tikrai neatsilaikyčiau ir nusipirkčiau. Aš iš Utenos, o čia tai tik vienoje parduotuvėje ir stovi šis vienintelis gražuolis - be konkurentų - todėl toks ir brangus. Didmiestyje geriau, na kai lėksiu pas draugę į Kauną, užlėksiu ir aš ten:) ech...
Atsakyti
[quote=~Sandrita~,2011 02 28, 21
Šiandien blūdinau po maximą (Marijamp.) tai žinokit kas per ciūdai blink.gif kas antra gėlė vazone po du auginius....vienas šalia kito.Keleta mačiau iš skrotelės žiedstiebis su lapais(kaip juokingai atrodė biggrin.gif ) mutantai tokie...aišku neatsilaikiau blush2.gif nusipirkau tokią midi 2 in 1,žiedstiebiai nedideli,bet trys,šaknų pilna,substrato beveik nulis,žiedstiebiai mėsingi,o spalva irgi pasakiška....Gaila neturiu fotiko kortos,vyras su kompu išsivežė biggrin.gif negaliu pafotkint gražiai,bet įmetu telefonu nupyškintą smile.gif ax.gif
Sveikutės ,o kiek kainavo gėlytė wub.gif ,čia didžiojoje maximoje?Nu reikėtų ir man tokios,neatsilaikau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 03 01, 10:46)
Wau, kaip jums faina, tikrai neatsilaikyčiau ir nusipirkčiau. Aš iš Utenos, o čia tai tik vienoje parduotuvėje ir stovi šis vienintelis gražuolis - be konkurentų - todėl toks ir brangus. Didmiestyje geriau, na kai lėksiu pas draugę į Kauną, užlėksiu ir aš ten:) ech...

tai aišku, kad prasukit pro kauną. Pirmame puslapyje yra Kaune esančių prekybos sandėlių adresai, o ten galima išeiti ir su dviem didžiuliais už tokią kainą, o jei dar imtumėt nužydėjusį tai išvis biggrin.gif
Atsakyti
Kaune Senukuose buvo du po 60lt su dviem ziedstiebiais.
Atsakyti
Rekomenduoju pirkt žydintį cimbidium, o tai galit augint tris metus ir nesužinot kokios spalvos žiedai, pirštais nerodysim lotuliukas.gif
Atsakyti