Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Buvau ir as ,stoties turguje sestadieni.Bet man liudnas vaizdas pasirode su orchidejom unsure.gif Buvo vertu pirkimui tik kokie 4 zigopetalumai,2 nebrangus 30 lt.cimbidiumai(geltonas,bordinis).Kitos visos prie apvytimo,ar nusalimo net nezinau,tokios pavarge.Dvi geltonos raibuoles buvo,bet irgi i zydejimo pabaiga sakyciau,ir brangios.Vanda melyna,irgi apgailetinai atrode,gal kokie 4 dendrobiai ,bet jie man irgi kaip asale kokie verysad.gif Ir keletas cambriju,bet tokie menki krumeliai,kad neapsimoka pirkti,gali po kiek laiko pamiroti.Man pasirode,kad ten ju gyvenimas trumpas,jei uzsibuna ilgiau.
Atsakyti
aciu uz pagyras kam patiko manasis Valentinukas wub.gif
Atsakyti
man irgi patiko tik neparašiau 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Oi atsiprasau Laura,man irgi patiko 4u.gif
Atsakyti
Laba mergai 4u.gif Nu jau čia kažkurios cimbidžių grožis wub.gif pasaka,o dar nufotkinta kaip profesionaliai...tai išvis tyliu...
Šiandien blūdinau po maximą (Marijamp.) tai žinokit kas per ciūdai blink.gif kas antra gėlė vazone po du auginius....vienas šalia kito.Keleta mačiau iš skrotelės žiedstiebis su lapais(kaip juokingai atrodė biggrin.gif ) mutantai tokie...aišku neatsilaikiau blush2.gif nusipirkau tokią midi 2 in 1,žiedstiebiai nedideli,bet trys,šaknų pilna,substrato beveik nulis,žiedstiebiai mėsingi,o spalva irgi pasakiška....Gaila neturiu fotiko kortos,vyras su kompu išsivežė biggrin.gif negaliu pafotkint gražiai,bet įmetu telefonu nupyškintą smile.gif ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
nepykit kad nekokybiškos,tiesiog džiugu kad nusipirkau du viename smile.gif smile.gif
Atsakyti
Sandrita, niu pasakiškas pirkinys bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif

ir kitų kvietkeliai labai wub.gif
Atsakyti
nu cia tai geras wub.gif
Atsakyti
senai matytas is maximos tokio sveikumo pirkinys bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
pas mus irgi galėtų užvežti thumbup.gif o paskutiniu laiku atveža nudžiūvusias, žiedais nubyrėjusiais, kainos kaip firminės biggrin.gif
sandrita gražus pirkinukas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 28 vasario 2011 - 19:57
atejau padekoti olivijai ir evajai pernai per paroda pirkau pirmieji ziedai naminiai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rytine rasa @ 2011 02 28, 20:59)
atejau padekoti olivijai ir evajai pernai per paroda pirkau  pirmieji ziedai naminiai


Jau grožis žiedų wub.gif tokia lelija smile.gif labai labai....
Ačių už pagyras ir manajai ax.gif va šitos spalvos ph beveik kiek kilnojau,tai kas antras vazonas buvo su dviem auginiais,tik tiek šaknų būsena nelabai....bet visi mėsingi.O pritravino tai močiutė lotuliukas.gif lotuliukas.gif :anūkėle imk,imk nu...tau labai tokios reikia doh.gif lotuliukas.gif tai kaip neimt?
Atsakyti
koks baltas tyrumas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti