Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(kambliukas @ 2011 02 18, 13:34)
wub.gif  Autorė tiesiog atvirai erzina, pasakykit man garsiai, kad gyvenime nebūna tokių grožių, tiesiog čia fotošopas  doh.gif


Jei tokių būna iš tiesų, tada aš jos jau noriu wub.gif g.gif tik iš kur gauti?
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2011 02 18, 13:34)
wub.gif  Autorė tiesiog atvirai erzina, pasakykit man garsiai, kad gyvenime nebūna tokių grožių, tiesiog čia fotošopas  doh.gif

Toks grozis yra Klaipedos Ermitaze pardavime bigsmile.gif
Atsakyti
Laaaaaaaaaaaaaba naujoj temoj 4u.gif Nu jau gėlių kokių nuostabių pridėjot,fantastika wub.gif Nežinau kurios,bet tas pastelinis PH wub.gif wub.gif cimbidis toks tyrai baltas...gražu ,zygai....catlėjos thumbup.gif
Na ir parodau savo...pražydom jau pagaliau(jos visada labai laukiu,tik šiūmetis derlius kiek mažesnis nei praeitais metais,nors ir tada buvo naminis žydėjimas)
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 02 18, 13:34)
kimalaugno (vos liežuvio nenusilaužiau tongue.gif ), gražios tavo gėlytės ir tikrai nei kiek ne prastesnės už visas kitas čia rodytas 4u.gif

Ačiukas 4u.gif

Čia kai užrodot, tai aš tokių ir mačiusi neesu, man jau maxima pasiūla atrodo didelė.. doh.gif blush2.gif Bet kai vakar "pasigooglinau", tai seilė tyso, kokių grožybių yra, dabar labiausiai trokštu tokios spalvos "mėlynumas", gal kuri Kaune matėte? g.gif bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2011 02 18, 12:34)
Autorė tiesiog atvirai erzina, pasakykit man garsiai, kad gyvenime nebūna tokių grožių, tiesiog čia fotošopas  doh.gif

Buna, buna. Turiu toki. Balck Jack.

O jau nuo tos katlejos geltonumo net galva svaigsta wub.gif
Atsakyti
ale kažko kitos nuotraukos nerodo...ar čia tik man smile.gif ji tokia ryyyyškiai morkvinė smile.gif

a jau rodo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Sandrita~: 18 vasario 2011 - 15:59
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 02 18, 12:46)
kokia nuostabiiiiiiii wub.gif  wub.gif  wub.gif niekur neužmatau tokios pas mus...

ale cymbidis ryte kvepėjo (na 4val), o dabar ne blink.gif bet taip saldžiai, saldžiai, net šlykščiai sakyčiau unsure.gif
Pele snaudale, o kaip pas jus?

buvau kažką panašaus užmačius prieš porą savaičių maximoje, kur link raudondvario važiuojant smile.gif

QUOTE(kambliukas @ 2011 02 18, 13:34)
wub.gif  Autorė tiesiog atvirai erzina, pasakykit man garsiai, kad gyvenime nebūna tokių grožių, tiesiog čia fotošopas  doh.gif


būna būna biggrin.gif
QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 02 18, 15:48)

labai gražuuuuuu wub.gif
Atsakyti
sveikos, turiu klausima, ermitaze maciau phalaenopsi, toki midi tipo, su sprindzio ziedstiebiu ir dideliu baltu ziedu(vienu). na keistai atrode... pirma kart toki maciau. ir saknys buvo nezmoniskai storos, vos ne pirsto storumo. gal cia kokia rusis kitokia? nes saknys tikrai keistos, ir tie lapai tokie stori mesingi, bet mazi..plius vienas didziulis baltas ziedas. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(seseilgakase @ 2011 02 18, 16:38)
sveikos, turiu klausima, ermitaze maciau phalaenopsi, toki midi tipo, su sprindzio ziedstiebiu ir dideliu baltu ziedu(vienu). na keistai atrode... pirma kart toki maciau. ir saknys buvo nezmoniskai storos, vos ne pirsto storumo. gal cia kokia rusis kitokia? nes saknys tikrai keistos, ir tie lapai tokie stori mesingi, bet mazi..plius vienas didziulis baltas ziedas. blush2.gif


paprastas baltas falenopsis, užtręštas ir užharmonintas, tiesiog fermeriai jau nežino kaip čia išsidirbus.. o žiedas vienas, nes aukščiau žiedo esanti žiedstiebio dalis nukirpta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastanka @ 2011 02 18, 15:46)
Toks grozis yra Klaipedos Ermitaze pardavime  bigsmile.gif

QUOTE(Tina* @ 2011 02 18, 16:21)
Buna, buna. Turiu toki. Balck Jack.

QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 18, 17:12)
būna būna biggrin.gif

Is vis nenuraminot blink.gif Būna būna - visos kaip susitarusios doh.gif Tai Black Jack... g.gif Jo vardas Black Jack wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
sveikinuosi naujoj temoj, nu bet ziedai visu 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif neisskirsiu nei vienos, visos saunuoles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 02 18, 19:02)
paprastas baltas falenopsis, užtręštas ir užharmonintas, tiesiog fermeriai jau nežino kaip čia išsidirbus.. o žiedas vienas, nes aukščiau žiedo esanti žiedstiebio dalis nukirpta wink.gif


tai va cia kame esme, o as jau vos nenusipirkau, bet norejau pasidomet kas cia per egzempliorius.. va kaiptik kaip ten su tuo ziedu ir nepastebejau.. ar esi ji macius? ten prie jos dar vienas augaliukas auga,gal zinai koks? toks kaip viksva kokia, galvoju jei daryt kompozicija is miniuku, tai labai jis ten gerai deretu..
Atsakyti