Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Turiu klausima, nors gal ne cia, jei pirkt vazona, kuris skirtas orchytei istatyti, ir i ji sodint orchyte be platikinio vazonelio. kazi ar galima? snd maciau maksej lb grazius aukstus vazonus, balti keramikiniai plius su rastu po 9.99, kazkaip pagalvojau gal liuks atrodytu pvz koks cimbiukas jame g.gif
Atsakyti
o tai skyles darytumėt tam įstatomam moliniam vazone? mastau.gif

Atsakyti
Pokahonta,liuksusinis pirkinukas,ir toks nematytas bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
aš jau nuo pirmadienio žiūrėjau, bet gailėjau tų 18.99 blush2.gif pasisekė. Žiedeliai nedideli apie 3cm skersmuo.

evers, o čia jos toks pavadinimas-kerinčioji? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 02 25, 19:35)
Turiu klausima, nors gal ne cia, jei pirkt vazona, kuris skirtas orchytei istatyti, ir i ji sodint orchyte be platikinio vazonelio. kazi ar galima?

O koks tikslas taip daryt? g.gif kaip paskui laistysit, mirkysit, 'maudysit' duse?

Zydim toliau:

[attachmentid=210279]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 25 vasario 2011 - 20:41
Uztat ir klausiau. o skyluciu tai nera apacioj jis tik istatomas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 02 25, 15:04)
Uzejo man cia viena diena pirkimo manija, tai priciupau ja. Isskirtinai naudoju masdevaliai ir draculai. Bet nieko ypatingo nepastebejau. Turbut pinigai balon.


o kas sudėty parašyta?
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 02 25, 21:04)
evers, o čia jos toks pavadinimas-kerinčioji? blush2.gif


ax.gif bent jau turėtu būt.... bigsmile.gif

Tina* labai,labi gražu.... wub.gif wub.gif

čia aš su savo pabodusiais žiedeliai. blush2.gif ..(balta man kažkokį sentimentą kelianti g.gif )
user posted image
user posted image


Atsakyti
Cia Colmonara, tviga tokia pirkus yra atrodo 8 psl buvo ikelus pasirodyti. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 02 25, 21:54)
Cia Colmonara, tviga tokia pirkus yra atrodo 8 psl buvo ikelus pasirodyti. bigsmile.gif

ne tokia 100 proc
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2011 02 25, 20:35)
Turiu klausima, nors gal ne cia, jei pirkt vazona, kuris skirtas orchytei istatyti, ir i ji sodint orchyte be platikinio vazonelio. kazi ar galima? snd maciau maksej lb grazius aukstus vazonus, balti keramikiniai plius su rastu po 9.99, kazkaip pagalvojau gal liuks atrodytu pvz koks cimbiukas jame g.gif

tai i ta keramikini vazona istatykit su permatomu vazonu orchideja,kaip reikes palaistyt ar pamirkyt tai issiimsit pamirkinsit ir vel atgal idesit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pokahonta* @ 2011 02 25, 21:04)
aš jau nuo pirmadienio žiūrėjau, bet gailėjau tų 18.99 blush2.gif pasisekė. Žiedeliai nedideli apie 3cm skersmuo.

evers, o čia jos toks pavadinimas-kerinčioji? blush2.gif


manau , kad tai panašu į Odontocidium Wild Willie 'Pacific Bingo' 4u.gif
Atsakyti