Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(lark @ 2011 02 24, 09:00)
o aš norėčiau tokių katlėjų (foto paskolinta iš googlės)...

ogo bigsmile.gif va cia tai gele pirmoj foto thumbup.gif as irgi tokios neatsisakyciau ax.gif
Atsakyti
Aš norėjau iš vokiečių va tokią http://en.wikipedia....ta_Orchi_05.jpg užsisakyt,bet kai pagalvojau ,kad reiks 3 m. laukt,gal daugiau,tai ir nepirkau.Nors tokia graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 02 24, 08:36)
Aš norėjau iš vokiečių  va tokią

ogo kokia graži, bet 3 m. auginti lb ilgai doh.gif , jau reik būti patyrusiai, kad išsaugot, lepios tos katlėjos.
Aš pati turiu "lialių", kur po 3m. laukt, bet gailiuosi, nematau prasmės kankintis, geriau daugiau sumokėti ir nusipirk suaugusį augalą.
Oi, kaip laukiu kada iš vokiečių užsakinėsim, greičiau atšiltų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 02 24, 09:36)
Aš norėjau iš vokiečių  va tokią http://en.wikipedia....ta_Orchi_05.jpg užsisakyt,bet kai pagalvojau ,kad reiks 3 m. laukt,gal daugiau,tai ir nepirkau.Nors tokia graži wub.gif

šita yra mano minčių sąraše, bet ar matei jos dydį? wink.gif
user posted image
manęs jis neišgasdino biggrin.gif
Atsakyti
ohoho thumbup.gif
Atsakyti
Vakar Sausio13 maximoj tokį gražų falenopsį užmačiau. Spalva tokia neįprasta - lyg oranžinis, lyg sodriai geltonas. Nu toks šviežias, šiltas wub.gif wub.gif ir šaknys tokios gražios, storos, daug jų, sveikos. Bet 18.99 ax.gif Dar pagalvojau, kad vazono už 20 Lt reiktų. Ir atkalbėjau taip save.
Bet jis man visą vakarą iš galvos neišėjo doh.gif ir ryte vėl galvoju - o gal vis dėlto? Jis net prie sienų svetainės tiktų thumbup.gif

Uoj sunku, jau susirgau doh.gif

Va, radau - panašus į šitą, tik gal ryškesnis truputį:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe_Ilgakojine: 24 vasario 2011 - 11:15
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 02 24, 11:13)
Vakar Sausio13 maximoj tokį gražų falenopsį užmačiau.

Uoj  sunku, jau susirgau doh.gif

Va, radau - panašus į šitą, tik gal ryškesnis truputį:


tai zinoma, kad jums jo reikia! mirksiukas.gif dziaugsites juo ilgai, o kiek ilgai dziaugiamos 20-ia litu?
Atsakyti
lotuliukas.gif biggrin.gif jau supratau. čia atkalbėjimo nesulauksi. Aš aišku čia to ir nesitikėjau. Greičiau atėjau paskatinimo važiuoti ir pirkti blush2.gif

Beje, mane galite "tujinti" mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe_Ilgakojine: 24 vasario 2011 - 11:22
Sveikos mergaites,nu ir as vakar maximoj nepraejau pro falenopsį,dar uzvakar buvau ir kaina buvo 18.99lt,ai neimiau ,nors jau seniai norejau orchidejos ,bet kazkaip galvojau daug vargo bus su ja gal ..nu bet vakar uzejau i akropoli ziuriu like keletas tik tu gelyciu ir kaina 4.99lt,tai griebiau smile.gif su ziedeliais ji ,bet labai smulkuciais,pakalbejau su drauge ,sake pirkt trasu ir laistyt su jom ,kita zydejima turetu but daugiau ir didesniu ziedu blush2.gif siandien eisiu trasu pirkt 4u.gif
Atsakyti
Pepe, tokią ir aš griebčiau wub.gif
Ėch, kaip gerai, kai prie namų arti nėra pagundų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dr. @ 2011 02 24, 13:46)
Sveikos mergaites,nu ir as vakar maximoj nepraejau pro falenopsį,dar uzvakar buvau ir kaina buvo 18.99lt,ai neimiau ,nors jau seniai norejau orchidejos ,bet kazkaip galvojau daug vargo bus su ja gal ..nu bet vakar uzejau i akropoli ziuriu like keletas tik tu gelyciu ir kaina 4.99lt,tai griebiau smile.gif su ziedeliais ji ,bet labai smulkuciais,pakalbejau su drauge ,sake pirkt trasu ir laistyt su jom ,kita zydejima turetu but daugiau ir didesniu ziedu blush2.gif  siandien eisiu trasu pirkt  4u.gif


Manau reiktų pirma apie pirkinį labiau pasidomėti, pasiskaitinėti, kaip reikia jį auginti, o ne iš karto bėgti pirkti trąšų smile.gif . Jeigu parodytumėt ką nusipirkt, greičiausiai čia labiau patyrusios mergikės, auginančios gausybę nuostabių orchidėjų jums patartų. O kad kitais metais žydėtų tikrai ir gausiai, ne visada lemia trąšos, nes parduotuvėje jos jau būna pakankamai prifarširuotos ax.gif
Atsakyti
4u.gif na va ,bandau rodyt savo pirkini smile.gif

http://public.fotki....dyte/orchideja/

lapelis biski pazeistas ,bet gal isgyvensim ? ax.gif
Atsakyti