Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(Aprile @ 2011 02 22, 22:27)
Siandien buvau tik gelese, tai nieko doro dideli falenopsiai po 45lt ir raibuoliu nemazai, maceu pirma karteli geliukus katrie musytes gaudo nu tokies idomus lotuliukas.gif
Stebiu is pogrindzio jusu grazuoles  blush2.gif  wub.gif Mini Markas vistiek man pirmoje vietoje. Siandien nusipirkau nukainuota uz 10lt geliuka Vip kortele uzdeta didele labai, bet ziedukai patys smulkuciai rolleyes.gif O saknu sakneliu lipa per virsu doh.gif
user posted image

kokios fainos man sios taskutes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 02 22, 23:43)
Bet kotais as anksciau nematydavau ant gelyciu tu Vip korteliu g.gif Kazi kuom jos ipatingos nu auksta ji labai kalasi dar sakeles rolleyes.gif
ar esat macusios tas gelytes kur musytes valgo bigsmile.gif nu tokios juokingos lotuliukas.gif

šnd jau apie tai rašiau. / o musgaudį ir mačiau ir auginau ir maitinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 22, 23:00)
šnd jau apie tai rašiau. / o musgaudį ir mačiau ir auginau ir maitinau biggrin.gif

Skaiciau, kad rasiai riebesnes jos biggrin.gif Nu tikrai nemaza auksta labai ziedstiebiai stori, bet va ziedukai smulkus rolleyes.gif
g.gif Nu kokia idomu negaliu su raktu pakutenau. tai tik lapt ir sisinere lotuliukas.gif pardaveja velniu dave sako ir zologijos sode draudziama serti gyvunus biggrin.gif gereu musyte duokit lotuliukas.gif
Ir kitokiu buvo, bet cia jau ne i tema blush2.gif Sakiau pirksiu butinai kitakart, bet ar tiesa, kad tik penkis kartus suvalgo, ta prasme issiskleidzia ir susiskleidzia
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 02 22, 08:49)
Sveikutės ir aš jau "ligonis"  Vakar pati kiek kojos nešė gėlynų ir prekybcentrių aplankiau, o kai grįžo vyras, tai pravežė mane pro "Pramonės senukus" orchidėjų nemažai, bet spalvinė gama mažoka, tik užmačiau ant vieno Phalaenopsio balta "VIP" kortelę, sakykit kuo ji kitokia? 
ir iš arti, saulės spinduliuose

vajee,kiek saku ir kiek pumpuru mano vaizduote jau piesia kaip atrodys,kaip visi pumpuriukai suzydes wub.gif

QUOTE(oike @ 2011 02 22, 11:11)
Sveikutes, as tik paskaitineju sia tema, pasigroziu kitu nuostabiais ziedeliais, sakau gal reik ir man savo kelis prazydusius naminukus parodyt


oi,naminiai dar labiau vertinami thumbup.gif

QUOTE(RainyDay @ 2011 02 22, 20:08)
dekui, minimarkas dekoja biggrin.gif, siaip kitos jo sakeles jau dziuva, bet as jau ji parsinesiau gerokai pavytusi, nukraiciojo ziedukai o like pumpuriukai parode savo grozi smile.gif

Dar keli ziedeliai, tiesa, ju tik po kelis uzderejo (du-tris)  unsure.gif nieko ypatingo  blush2.gif

kad ir keli,bet labai jau grazus! thumbup.gif

QUOTE(Aprile @ 2011 02 22, 21:27)
Siandien buvau tik gelese, tai nieko doro dideli falenopsiai po 45lt ir raibuoliu nemazai, maceu pirma karteli geliukus katrie musytes gaudo nu tokies idomus lotuliukas.gif
Stebiu is pogrindzio jusu grazuoles  blush2.gif  wub.gif Mini Markas vistiek man pirmoje vietoje. Siandien nusipirkau nukainuota uz 10lt geliuka Vip kortele uzdeta didele labai, bet ziedukai patys smulkuciai rolleyes.gif O saknu sakneliu lipa per virsu doh.gif

oi,tigrinuke!kada jinai man ant galvos uzkris lotuliukas.gif niekaip nerandu..bet labai svajoju 4u.gif
o as siandien apziurejusi savo geliukus atradau,kad dvejos ruosiasi stiebelius augintis ant senojo stiebo tongue.gif tai nezinau,ar cia shultco trasom dekoti,ar toks sutapimas,bet labai jau nuotaika man pakele thumbup.gif pries dvi savaites patresiau ir se tau kad nori
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 02 22, 23:12)
oi,tigrinuke!kada jinai man ant galvos uzkris  lotuliukas.gif  niekaip nerandu..bet labai svajoju  4u.gif
o as siandien apziurejusi savo geliukus atradau,kad dvejos ruosiasi stiebelius augintis ant senojo stiebo  tongue.gif  tai nezinau,ar cia shultco trasom dekoti,ar toks sutapimas,bet labai jau nuotaika man pakele  thumbup.gif  pries dvi savaites patresiau ir se tau kad nori

Kaune vienu metu buvo ju daug. Akropoli savaitgali dar dvi maciau irgi Vipines.
O su trasom man koks bairis buvo nusipirkau pradarau,o ten feee vien pelesis plaukioja ispyliau is karto doh.gif Dabar visad rinksiuos cekius. Pagaliau i maksima uzveze ekstra substrato stambaus kiek benuaiciau niekad jo nerasdavau doh.gif Turbut isperkat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina13 @ 2011 02 22, 22:17)
Super! Aciu uz informacija.

pamiršau Prisma paminėti. būna nebloga kaina įdomybių, bet ne visada prižiūrėtos sužiūrėtos. jei kada pataikius šviežiai atvežtų, tai manau būtų neblogai.
va prizmoj tas muses ėdančių augaliukų užvežta buvo sekmadienį ir nebrangiai. net galvojau gal nusipirkt. ne orchidėjos ten, taigi atsiprašau už OT
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 02 22, 23:19)
pamiršau Prisma paminėti. būna nebloga kaina įdomybių, bet ne visada prižiūrėtos sužiūrėtos. jei kada pataikius šviežiai atvežtų, tai manau būtų neblogai.
va prizmoj tas muses ėdančių augaliukų užvežta buvo sekmadienį ir nebrangiai. net galvojau gal nusipirkt. ne orchidėjos ten, taigi atsiprašau už OT

as irgi atsiprasau blush2.gif o uz kiek? nes gelese, tai 15lt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 02 22, 23:12)
vajee,kiek saku ir kiek pumpuru  mano vaizduote jau piesia kaip atrodys,kaip visi pumpuriukai suzydes  wub.gif
oi,naminiai dar labiau vertinami  thumbup.gif
kad ir keli,bet labai jau grazus! thumbup.gif
oi,tigrinuke!kada jinai man ant galvos uzkris  lotuliukas.gif  niekaip nerandu..bet labai svajoju  4u.gif
o as siandien apziurejusi savo geliukus atradau,kad dvejos ruosiasi stiebelius augintis ant senojo stiebo  tongue.gif  tai nezinau,ar cia shultco trasom dekoti,ar toks sutapimas,bet labai jau nuotaika man pakele  thumbup.gif  pries dvi savaites patresiau ir se tau kad nori

kelias tigrines savaitgali akropolio maximoje maciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 02 22, 23:21)
as irgi atsiprasau blush2.gif o uz kiek? nes gelese, tai 15lt blush2.gif

gal 18 g.gif , mažuliukai tokie




mano numylėtinis - black jack. žydi žydi žydi tvirtai ir nekrenta žiedai. super.
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2011 02 22, 23:23)
kelias tigrines savaitgali akropolio maximoje maciau smile.gif

As irgi jas maciau lotuliukas.gif labai norejau, bet gerai, kad sian sumasceu iki baziu pavaziuoti grazuoliuke pavyko nukauti thumbup.gif Uzsikasusi tarp nuzydejusiu buvo lauke manes biggrin.gif
Papildyta:
Man visai ku ku sakeu nenurimsiu kol visu norimu neturesiu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aprile,labai miela taškutė.Turiu ir aš panašią.

QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 22, 23:00)
šnd jau apie tai rašiau. / o musgaudį ir mačiau ir auginau ir maitinau biggrin.gif

O kodėl būtuoju laiku:auginau,maitinau?Tai jis numirė?

Ir toks kvailas klausimas iškilo.kiek metų maždaug gali augti falenopsis,aišku jei jam viskas gerai?
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2011 02 23, 08:32)
kiek metų maždaug gali augti falenopsis,aišku jei jam viskas gerai?

mano seniausiam bordiniam penkeri metai, man taip pat įdomu kiek?
Atsakyti