Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

gossip.gif
QUOTE(Evaja @ 2011 02 22, 08:49)
tiesa, ruoškit savo gražuoles balandžio 15 -17 d. parodai smile.gif pasistengti verta wink.gif

vėliau patikslins datą ir vietą LOD narės wub.gif .
Tikriausiai ir mes Supermamos prisijungsime, ar ne, bent pažiūrėt nueisime 4u.gif
Oi kaip įdomu, kokių siurprizų rasime ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nulika @ 2011 02 21, 22:49)
atnesu jums savo grozi

koks gražuolis wub.gif
QUOTE(lark @ 2011 02 22, 08:07)
jei nieko prieš, tai dar kartelį papuošiu tėmelę

aina sau wub.gif pasakiškas wub.gif
QUOTE(kimalaugno @ 2011 02 22, 09:49)
Tada Akropolis pasirinkimas minimalus, bet va ką parsivežiau  Smulkiais žiedukais..

aha, nemažai smulkiažiedžių, bet manes kažkaip neužkabino jie, nors ir norėjau blush2.gif
QUOTE(kimalaugno @ 2011 02 22, 11:09)
Kaunietės, gal galit atskleisti bazėse kuriuose sandėliuose tie gėlynai yra?

orchidėjas parduoda daržovių turguje mirksiukas.gif
ten savo Deborytę įsigyjau. Bet tinginėlė, tik trys žiedai šiemet doh.gif
QUOTE(oike @ 2011 02 22, 12:11)
sakau gal reik ir man savo kelis prazydusius naminukus parodyt

oho bigsmile.gif geri keli bigsmile.gif labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2011 02 22, 18:00)
wow koks grozis  wub.gif  bigsmile.gif
Papildyta:

tokia mielute  wub.gif
Papildyta:

o jau ziedo didumas  blink.gif  bigsmile.gif
ir geltonoji superine, pati tokia turiu  4u.gif
Papildyta:

fainas mini markas smile.gif atrodo toks sveikas  wub.gif

dekui, minimarkas dekoja biggrin.gif, siaip kitos jo sakeles jau dziuva, bet as jau ji parsinesiau gerokai pavytusi, nukraiciojo ziedukai o like pumpuriukai parode savo grozi smile.gif

Dar keli ziedeliai, tiesa, ju tik po kelis uzderejo (du-tris) unsure.gif nieko ypatingo blush2.gif
user posted image
user posted image
pasitaisiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RainyDay: 22 vasario 2011 - 21:24
labai prašau sumažinti foto
Atsakyti
labai patiko man ta smulkiažiedė rausva, vos ne kaip vyšnios žiedai pavasarį wub.gif sakura tokia wub.gif

QUOTE(Kristina13 @ 2011 02 22, 10:26)
Kaip suprantu didziausias orchideju ir orchideju augintoju desantas Kaune. O ka Vilniuj daryt? smile.gif Nuvaziuoju i Ermitaza ir tiesiai i oranzerija. Bet ten jau senai nieko gero nera. Gal galit patarti kur Vilniuj ieskoti grazuoliu, bet aisku nebrangiu? Aciu

trečiadieniais ryte Ermitaže būna užvežimai, va tada ten galima pasirinkt iš daugiau ko nors. šiaip skirtingas gėles veža, kartais fainas, kartais įprastas.
toliau- pačiose Maximose ar Rimi reikia tikrinti, kada būna užvežimai, bet jie ne sistemingi. labiau laimės dalykas pataikyti
mažesnėse Maimose kartais net "mikse" pasiseka rasti retesnių dalykų...
yra "tik gėlės" gėlių parduotuvė Žirmūnų Rimi centre, ten iš kauno atveža retesnių - raibuolių pvz.
aš pažiūriu ir Senukus, ten būna tiekėjų gėlės, kartais, kai šviežiai vežta, taip pat neblogų būna.
esu žiūrėjusi ir gėlių turguose (pvz šiaurės mieste) - bet ten asortimentas įprastas, tik al geriau gražiau nuaugusios, bet kaina trigubai didesnė.
bet apskritai, kad būtų taip gerai, kaip Kaune, tai tikrai nėra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 02 22, 23:48)
labai patiko man ta smulkiažiedė rausva, vos ne kaip vyšnios žiedai pavasarį  wub.gif  sakura tokia  wub.gif
trečiadieniais ryte Ermitaže būna užvežimai, va tada ten galima pasirinkt iš daugiau ko nors. šiaip skirtingas gėles veža, kartais fainas, kartais įprastas.
toliau- pačiose Maximose ar Rimi reikia tikrinti, kada būna užvežimai, bet jie ne sistemingi. labiau laimės dalykas pataikyti
mažesnėse Maimose kartais net "mikse" pasiseka rasti retesnių dalykų...
yra "tik gėlės" gėlių parduotuvė Žirmūnų Rimi centre, ten iš kauno atveža retesnių - raibuolių pvz.
aš pažiūriu ir Senukus, ten būna tiekėjų gėlės, kartais, kai šviežiai vežta, taip pat neblogų būna.
esu žiūrėjusi ir gėlių turguose (pvz šiaurės mieste) - bet ten asortimentas įprastas, tik al geriau gražiau nuaugusios, bet kaina trigubai didesnė.
bet apskritai, kad būtų taip gerai, kaip Kaune, tai tikrai nėra biggrin.gif


Super! Aciu uz informacija.
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 02 22, 12:58)
tai čia specialūs gėlių sandėliai? o vienetais pardavinėja, ar tik urmu...  blush2.gif  Nepykit ant manęs neišmanėlės, aš su gėlėm tik draugaut pradėjau  ax.gif  4u.gif

Siandien buvau tik gelese, tai nieko doro dideli falenopsiai po 45lt ir raibuoliu nemazai, maceu pirma karteli geliukus katrie musytes gaudo nu tokies idomus lotuliukas.gif
Stebiu is pogrindzio jusu grazuoles blush2.gif wub.gif Mini Markas vistiek man pirmoje vietoje. Siandien nusipirkau nukainuota uz 10lt geliuka Vip kortele uzdeta didele labai, bet ziedukai patys smulkuciai rolleyes.gif O saknu sakneliu lipa per virsu doh.gif
user posted image
Atsakyti
Aprile kokios raibuolės?beje, super pirkinys!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 22 vasario 2011 - 22:38
QUOTE(Aprile @ 2011 02 22, 22:27)
Siandien buvau tik gelese

10 lt šitas grožis???????????? blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif

RainyDay, pirmos kokia spalvytė skani wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 22, 22:34)
Aprile kokios raibuolės?beje, super pirkinys!

Turi tu tokias tongue.gif Aciu daug cambriju nuzydejusiu buvo rolleyes.gif Kaip uz desimt litu, tai pirkiniu esu laabai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Ohh,ačiū dievui,kad turiu hihihi.gif
Atsakyti
Bet kotais as anksciau nematydavau ant gelyciu tu Vip korteliu g.gif Kazi kuom jos ipatingos nu auksta ji labai kalasi dar sakeles rolleyes.gif
ar esat macusios tas gelytes kur musytes valgo bigsmile.gif nu tokios juokingos lotuliukas.gif
Atsakyti