Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(evers @ 2011 02 22, 13:13)
wub.gif  bigsmile.gif  kiek gražuoliu super...o geltonoji tiesiog fantastiška... thumbup.gif  thumbup.gif o ir naturoj tokios spalvytės??? wub.gif

kurie ziedeliai labiau apacioj zydi, tie ryskus, o kurie auksciau tokie kaip pabluke smile.gif gal del to, kad saulute i juos labiau sviecia ir isblukino smile.gif
Atsakyti
oike, grazus darzelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RainyDay @ 2011 02 22, 13:18)
oike, grazus darzelis  wub.gif

aciu 4u.gif dar dauguma pumpuruojasi, bet kai prazis, butinai pasirodysim ax.gif
Atsakyti
evers, ir natūraliai tokia spalva. Tokią turiu, labai man ji patinka ir kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 22, 11:26)
gėlių bazės tai nėra urmo bazės sandėliai.  mirksiukas.gif o lark nurodė, kur ieškoti adresų.

tai čia specialūs gėlių sandėliai? o vienetais pardavinėja, ar tik urmu... blush2.gif Nepykit ant manęs neišmanėlės, aš su gėlėm tik draugaut pradėjau ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 02 22, 13:58)
tai čia specialūs gėlių sandėliai? o vienetais pardavinėja, ar tik urmu...  blush2.gif  Nepykit ant manęs neišmanėlės, aš su gėlėm tik draugaut pradėjau  ax.gif  4u.gif

kuri čia pyksta parodyk man biggrin.gif taip ten gėlių didelė patalpa. Būna vazoninės, skintos gėlės ir vazonai, kitokie dalykai. Pardavinėja ir vienetais.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 22, 13:55)
evers, ir natūraliai tokia spalva. Tokią turiu, labai man ji patinka ir kvepia  wub.gif

manoji be kvapo g.gif reiks snd hrizus pauostyt, bet tikrai si nekvepejo niekad schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(oike @ 2011 02 22, 14:54)
manoji be kvapo g.gif  reiks snd hrizus pauostyt, bet tikrai si nekvepejo niekad schmoll.gif

turėtų kvepėt. Ypač ryte saulei pašvietus. Čia mes juokavom, kad net primena vyriškus kvepalus biggrin.gif
Atsakyti
Maximoj nera nuolaidu vazonams, tik keletui atskiru. Buvau, patikrinau smile.gif
Atsakyti

QUOTE(lark @ 2011 02 22, 12:13)
taigi, antras dešinėje  blush2.gif

Bet man nerodo kažkodėl g.gif

QUOTE(oike @ 2011 02 22, 12:21)
aciu 4u.gif  dar dauguma pumpuruojasi, bet kai prazis, butinai pasirodysim ax.gif

gražios jūsų gėlytės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2011 02 22, 15:48)
Bet man nerodo kažkodėl g.gif


man irgi ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nulika @ 2011 02 21, 22:49)
atnesu jums savo grozi, tik nezinau kaip ji vadinti, nes bendradarbe man dave vaikiuka..laukiau laukiau..ir stai... wub.gif
user posted image

wow koks grozis wub.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(kimalaugno @ 2011 02 22, 09:49)
Sveikutės ir aš jau "ligonis"  blush2.gif Vakar pati kiek kojos nešė gėlynų ir prekybcentrių aplankiau, o kai grįžo vyras, tai pravežė mane pro "Pramonės senukus" orchidėjų nemažai, bet spalvinė gama mažoka, tik užmačiau ant vieno Phalaenopsio balta "VIP" kortelę, sakykit kuo ji kitokia?  g.gif
Tada "Banginyje" buvom, ten iš vis jokios orchidėjos, yra tik nukainuotų iki 10lt, bet lapų ir šaknų būklė mano akimis tragiška..  doh.gif  o jame esančiame gėlių parduotuvėje buvo baltų orchidėjų stambežiedžių be žiedų po 10Lt  mirksiukas.gif jei kam reikia..  ax.gif
Tada Pramonės Maxima, ten ir tik keletas, neradau ko norėjosi  schmoll.gif
Tada "Molas" ten iš vis nėra (maximoje), gėlių parduotuvėje tik didžiulės ir nuo 70lt...  ax.gif
Tada "Savas" pačiame Rimi buvo dvi vienodos violetinės raibuolės..
Tada "Hyper Maxima" maža spalvinė gama, mano akim tik likučiai..
Tada Akropolis pasirinkimas minimalus, bet va ką parsivežiau  wub.gif Smulkiais žiedukais..

ir iš arti, saulės spinduliuose  wub.gif
user posted image

tokia mielute wub.gif
Papildyta:
QUOTE(oike @ 2011 02 22, 12:11)
Sveikutes, as tik paskaitineju sia tema, pasigroziu kitu nuostabiais ziedeliais, sakau gal reik ir man savo kelis prazydusius naminukus parodyt 4u.gif


o jau ziedo didumas blink.gif bigsmile.gif
ir geltonoji superine, pati tokia turiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(RainyDay @ 2011 02 21, 21:39)
mano minimarkas atsigavo, tiesa, kelios sakeles jau pagelto, bet viena sakele pumpurelius iskleide
user posted image

fainas mini markas smile.gif atrodo toks sveikas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axara: 22 vasario 2011 - 17:58