Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Na ermitaže dažnai merginos grožių nukauna tik reikia ten kiek supratau sekt kada jas nukainuoja, nes kitaip brangoka.
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 02 22, 10:49)
Sveikutės ir aš jau "ligonis"  blush2.gif Vakar pati kiek kojos nešė gėlynų ir prekybcentrių aplankiau, o kai grįžo vyras, tai pravežė mane pro "Pramonės senukus" orchidėjų nemažai, bet spalvinė gama mažoka, tik užmačiau ant vieno Phalaenopsio balta "VIP" kortelę, sakykit kuo ji kitokia?  g.gif
Tada "Banginyje" buvom, ten iš vis jokios orchidėjos, yra tik nukainuotų iki 10lt, bet lapų ir šaknų būklė mano akimis tragiška..  doh.gif  o jame esančiame gėlių parduotuvėje buvo baltų orchidėjų stambežiedžių be žiedų po 10Lt  mirksiukas.gif jei kam reikia..  ax.gif
Tada Pramonės Maxima, ten ir tik keletas, neradau ko norėjosi  schmoll.gif
Tada "Molas" ten iš vis nėra (maximoje), gėlių parduotuvėje tik didžiulės ir nuo 70lt...  ax.gif
Tada "Savas" pačiame Rimi buvo dvi vienodos violetinės raibuolės..
Tada "Hyper Maxima" maža spalvinė gama, mano akim tik likučiai..
Tada Akropolis pasirinkimas minimalus, bet va ką parsivežiau  wub.gif Smulkiais žiedukais..
user posted image

ir iš arti, saulės spinduliuose  wub.gif
user posted image

na jai nenumes ziedeliu,tai kaip visi prasiskleis,tai bus laaaaabai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 22, 12:49)
Na ermitaže dažnai merginos grožių nukauna tik reikia ten kiek supratau sekt kada jas nukainuoja, nes kitaip brangoka.

O be Ermitazo kur dar galima rasti groziu?
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 22, 10:22)
kuo kitokie phalaenospsiai su vip kortele? Tuo, kad dažnai jie įspūdingi. Dideli, vešlūs, dideliais žiedais, dažnai ir didesniame nei įprastai vazone. Aišku ir brangesni.

Beje labai nusisekęs pirkinys, jei nenubarstytų pumpurų vaizdas būtų pasakiškas.

Aiškutis, nes apžiūrėjus gėlę, ji man jau bent pirmu vaizdu niekuo nesiskyrė nuo kitų ten sudėtų, tik ta didelė balta kortelė.. ax.gif

Labai tikiuosi, kad nenubarstys, nors keliavo tai per minusą.. wub.gif



Kaunietės, gal galit atskleisti bazėse kuriuose sandėliuose tie gėlynai yra? Aš ten tik rūbų arba akvariumo gėrybių žinau, maisto tuos sandėlius, o gėlių aplamai užmačius neesu.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nulika @ 2011 02 21, 23:49)
atnesu jums savo grozi, tik nezinau kaip ji vadinti, nes bendradarbe man dave vaikiuka..laukiau laukiau..ir stai... wub.gif


vaje koks grožis....tikrai verta augint,tik kad man neina..viena perlaisciau... doh.gif



Papildyta:
QUOTE(lark @ 2011 02 22, 09:07)
ogo koks cimbidium  wub.gif

jei nieko prieš, tai dar kartelį papuošiu tėmelę (antro dar nerodžiau, dvigubai didesniais žiedais)


koks drožis.... wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 02 22, 11:09)
Kaunietės, gal galit atskleisti bazėse kuriuose sandėliuose tie gėlynai yra? Aš ten tik rūbų arba akvariumo gėrybių žinau, maisto tuos sandėlius, o gėlių aplamai užmačius neesu..  schmoll.gif

1psl. yra visi adresai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 02 22, 12:09)

Kaunietės, gal galit atskleisti bazėse kuriuose sandėliuose tie gėlynai yra? Aš ten tik rūbų arba akvariumo gėrybių žinau, maisto tuos sandėlius, o gėlių aplamai užmačius neesu..  schmoll.gif

gėlių bazės tai nėra urmo bazės sandėliai. mirksiukas.gif o lark nurodė, kur ieškoti adresų.
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2011 02 21, 18:51)
smile.gif gavau dovanų smulkiažiedę.

Labai simpatiška 4u.gif

QUOTE(Jurgitukia @ 2011 02 21, 20:52)
Sveikutes,

noriu pasigirti ir tuo pačiu pasidžiaugti savo geliukėm.



Sveika įstojus į ligonių būrį,smagu,kad sulauksi žiedų.
QUOTE(RainyDay @ 2011 02 21, 21:39)
mano minimarkas atsigavo, tiesa, kelios sakeles jau pagelto, bet viena sakele pumpurelius iskleide

Tokio labai norėčiau,bet niekur nerandu.Tikras gražuolis blush2.gif

QUOTE(Nulika @ 2011 02 21, 22:49)
atnesu jums savo grozi, tik nezinau kaip ji vadinti, nes bendradarbe man dave vaikiuka..laukiau laukiau..ir stai... wub.gif
user posted image

Šaunuolė,kad cimbidį pražydinai,O žiedai blink.gif

QUOTE(lark @ 2011 02 22, 08:07)
jei nieko prieš, tai dar kartelį papuošiu tėmelę

Fainas thumbup.gif o kada antrą parodysi?

QUOTE(kimalaugno @ 2011 02 22, 09:49)
Tada Akropolis pasirinkimas minimalus, bet va ką parsivežiau  wub.gif Smulkiais žiedukais..

Kiek žiedųųųųųų bus wub.gif
Atsakyti
Na merginos,ir pridejote grozybiu wub.gif wub.gif wub.gif Visu geliukai,be isimties fantastiski bigsmile.gif Taip,ir toliau biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, as tik paskaitineju sia tema, pasigroziu kitu nuostabiais ziedeliais, sakau gal reik ir man savo kelis prazydusius naminukus parodyt 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image

cia naujoke su diiiideliu ziedu smile.gif (Valentinas atnese)user posted image
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2011 02 22, 11:46)
o kada antrą parodysi?

taigi, antras dešinėje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(oike @ 2011 02 22, 13:11)
Sveikutes, as tik paskaitineju sia tema, pasigroziu kitu nuostabiais ziedeliais, sakau gal reik ir man savo kelis prazydusius naminukus parodyt 4u.gif



wub.gif bigsmile.gif kiek gražuoliu super...o geltonoji tiesiog fantastiška... thumbup.gif thumbup.gif o ir naturoj tokios spalvytės??? wub.gif
Atsakyti