Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

lialkaa oho kiek žiedų wub.gif thumbup.gif

Nastanka super radinukas thumbup.gif

agnieeeska labai graži wub.gif

RainyDay wub.gif jau seniai apie jį svajoju tik vis nepavyksta nusipirkt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 02 21, 21:22)
g.gif Kaunas toli? ten jos bazėse toookių randa,kad mums tik nagus graužt bežiūrint  doh.gif va pavasarį Kaune paroda bus-ta proga galima ir bazes prafiltruot  biggrin.gif


apie 100km ax.gif bet į parodą manęs geriau neleisti nes man visko reikės tada lotuliukas.gif
Atsakyti
atnesu jums savo grozi, tik nezinau kaip ji vadinti, nes bendradarbe man dave vaikiuka..laukiau laukiau..ir stai... wub.gif
user posted image
Atsakyti
geras. toks mažiukas cimbidis, o išaugino tokį žiedąąą ir dar kažką leidžia... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2011 02 21, 19:51)
Sveikos  4u.gif
jūsų dėka ir aš tampu ligone  doh.gif 
jau 4 orchidėja mano namuose nuo gruodžio smile.gif gavau dovanų smulkiažiedę.
wub.gif


kiek žiedų, neus tiek mačiusi ant tokios mažiukės wub.gif thumbup.gif

QUOTE(Nulika @ 2011 02 21, 23:49)
atnesu jums savo grozi, tik nezinau kaip ji vadinti, nes bendradarbe man dave vaikiuka..laukiau laukiau..ir stai... wub.gif


labai gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nulika @ 2011 02 21, 22:49)
atnesu jums savo grozi,

ogo koks cimbidium wub.gif

jei nieko prieš, tai dar kartelį papuošiu tėmelę (antro dar nerodžiau, dvigubai didesniais žiedais)
user posted image
zygopetalum saulės spinduliuose smile.gif
Atsakyti
nu ir grozybes wub.gif
Atsakyti
lark - antro? g.gif

Nulika, labai gražžžžusss 4u.gif
Atsakyti
nu viena uz kita grazesnes!
Atsakyti
Sveikutės ir aš jau "ligonis" blush2.gif Vakar pati kiek kojos nešė gėlynų ir prekybcentrių aplankiau, o kai grįžo vyras, tai pravežė mane pro "Pramonės senukus" orchidėjų nemažai, bet spalvinė gama mažoka, tik užmačiau ant vieno Phalaenopsio balta "VIP" kortelę, sakykit kuo ji kitokia? g.gif
Tada "Banginyje" buvom, ten iš vis jokios orchidėjos, yra tik nukainuotų iki 10lt, bet lapų ir šaknų būklė mano akimis tragiška.. doh.gif o jame esančiame gėlių parduotuvėje buvo baltų orchidėjų stambežiedžių be žiedų po 10Lt mirksiukas.gif jei kam reikia.. ax.gif
Tada Pramonės Maxima, ten ir tik keletas, neradau ko norėjosi schmoll.gif
Tada "Molas" ten iš vis nėra (maximoje), gėlių parduotuvėje tik didžiulės ir nuo 70lt... ax.gif
Tada "Savas" pačiame Rimi buvo dvi vienodos violetinės raibuolės..
Tada "Hyper Maxima" maža spalvinė gama, mano akim tik likučiai..
Tada Akropolis pasirinkimas minimalus, bet va ką parsivežiau wub.gif Smulkiais žiedukais..
user posted image

ir iš arti, saulės spinduliuose wub.gif
user posted image
Atsakyti
kuo kitokie phalaenospsiai su vip kortele? Tuo, kad dažnai jie įspūdingi. Dideli, vešlūs, dideliais žiedais, dažnai ir didesniame nei įprastai vazone. Aišku ir brangesni.

Beje labai nusisekęs pirkinys, jei nenubarstytų pumpurų vaizdas būtų pasakiškas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 22 vasario 2011 - 10:23
Kaip suprantu didziausias orchideju ir orchideju augintoju desantas Kaune. O ka Vilniuj daryt? smile.gif Nuvaziuoju i Ermitaza ir tiesiai i oranzerija. Bet ten jau senai nieko gero nera. Gal galit patarti kur Vilniuj ieskoti grazuoliu, bet aisku nebrangiu? Aciu
Atsakyti