Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(agnieeeska @ 2011 02 21, 19:51)
Sveikos  4u.gif
jūsų dėka ir aš tampu ligone  doh.gif 
jau 4 orchidėja mano namuose nuo gruodžio smile.gif gavau dovanų smulkiažiedę.
wub.gif


kokia miela...kiek daug žiedelių ir dar kiek pumpurėlių.... thumbup.gif wub.gif thumbup.gif

Pokahonta*- iškur tokios žinos..įdomu..jau lyg ir man reikėtu..jai ka sužynosite praneškite garsiai... rolleyes.gif
Atsakyti
Tikrai turėtų būti, nes lb daug privežta vazonu g.gif , o i bukletą juk ne visada deda visas nuolaidas g.gif
Atsakyti
maximos kataloge tik stikliniai parodyti po 3,99lt...
Atsakyti
Sveikutes,

noriu pasigirti ir tuo pačiu pasidžiaugti savo geliukėm.

Taigi, pirmąją įsigijau maximoj. Buvo visa tokia vargšiukė - keli lapai nulaužti, žiedelis tik vienas belikęs.. nium, pagailo man jos ir įsigijau pagalvojusi, kad išgelbėsiu smile.gif nužydėjo man tas žiedelis, aš ją persodinau (šaknų vos viena kita) galvojau jei išgyvens, tai išgyvens, jei ne, tai nieko nebepadarysi..ir ką gi manot? pradėjo leisti naują lapuką smile.gif dabar jis jau visai užaugęs.. thumbup.gif ir mano pačiam pačiam didžiausiam džiaugsmui ruošiasi mergaitė pasipuošti:

http://www.pics.lt/g...mages/balta.jpg

Antrąją gavau dovanų nuo brangiausiojo per šv. Kalėdas smile.gif du žiedstiebiai su daug daug daug žiedukų, bet nelaimei labai greitai juos visus numetė sad.gif labai išsigandau.. prašiau forume patarimo, bet mane mamytės tik prigąsdino, kad gėlytė matyt peršalo, kai nešė per šalčius.. ir kad jau sunku bus atgaivint. numetė ji ne tik žiedelius, bet ir 4 lapus sad.gif (gal per kokias 3 dienas ji čia taip..) sad.gif taigi, aš su savo gėliuke "pasikalbėjau", persodinau į naują substratą ir visai netikėtai ji irgi ruošiasi pasipuošti!!! 4u.gif

http://www.pics.lt/g...s/violetine.jpg


Taigi - abi mano mergaitės vienu metu ruošiasi pasipuošti wink.gif))) thumbup.gif


P.S. labai persiprašau iš anksto už foto kokybę, o tai su telefonu fotkinau smile.gif) (kai reikia, tai fotiko batareikos nusėdo smile.gif) )

P.P.S. antrosios gėliukės įdėjau tik vieną foto - nors pasiuošti ruošiasi abu žiedstiebiai wink.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitukia: 21 vasario 2011 - 20:55
QUOTE(lialkaa @ 2011 02 21, 14:56)
Naujokas Cymbidium
naminukai  ax.gif



ohoho -kaip iš gausybės rago bigsmile.gif ,kad maniškės taip sužydėtų unsure.gif

QUOTE(agnieeeska @ 2011 02 21, 20:51)

jūsų dėka ir aš tampu ligone  doh.gif 


Tai sveikinimai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 02 21, 21:07)
ohoho -kaip iš gausybės rago  bigsmile.gif ,kad maniškės taip sužydėtų  unsure.gif
Tai sveikinimai  hihihi.gif


ačiū, dbr man raibuolės užsireikė bet kad dar savo mieste tokių nemačiau. reiks į klaipėdą man atrodo važiuoti ieškoti blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukia @ 2011 02 21, 22:52)
Sveikutes,



na saunu kad dziaugiates smile.gif tik gaila, kad viso augaliuko nuotrauku neidejot. jei geles bukle kritiska, tai zydejimas jai - paskutinis pasispardymas g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2011 02 21, 23:16)
ačiū, dbr man raibuolės užsireikė bet kad dar savo mieste tokių nemačiau. reiks į klaipėdą man atrodo važiuoti ieškoti  blush2.gif  ax.gif

g.gif Kaunas toli? ten jos bazėse toookių randa,kad mums tik nagus graužt bežiūrint doh.gif va pavasarį Kaune paroda bus-ta proga galima ir bazes prafiltruot biggrin.gif
Atsakyti
stai dar viena mano grazuolyte pradeda zydeti user posted imagenepykit uz kokybe foto 4u.gif
Atsakyti
mano minimarkas atsigavo, tiesa, kelios sakeles jau pagelto, bet viena sakele pumpurelius iskleide
user posted image
Atsakyti
mergaite56- kokybė nieko,bet foto mazink... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(RainyDay @ 2011 02 21, 22:39)
mano minimarkas atsigavo, tiesa, kelios sakeles jau pagelto, bet viena sakele pumpurelius iskleide


man mini mar pati gražiausia orchidėja.... wub.gif wub.gif
Atsakyti
o jau foto didumas doh.gif mažinkit merginos cool.gif

mini markas wub.gif

dėl vazonų matyt ložnaja trevoga g.gif nors kam tada jų tiek pridėjo, jei tik tie stikliniai po 3.99 g.gif
na ryt bus matyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pokahonta*: 21 vasario 2011 - 21:58