Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 02 20, 19:22)
Palauk Tina,palauk biggrin.gif bus gražesnių  mirksiukas.gif  biggrin.gif

QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 20, 19:29)
nelauk Tina, nelauk. imk jei širdis nori biggrin.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nušals,bus negraži...geriau palauk lotuliukas.gif lotuliukas.gif iš vokietuko kokią grožybę nusižiūrėsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 02 20, 19:16)
nelabai siųlyčiau,nors atrodo gėles yvyniojau,apkudlojau neždama kelis metrus iki mašinos,bet abu cimbidžiai jau be žiedų


O bet tai kaaaaip keista blink.gif Aš irgi cymbą didžiulį pirkau dovanų prieš porą savaičių, irgi lauku iki automobilio nešiausi, ale jam visai nieko, va namie pas mamą nuostabiai žydi su savo 6 milžiniškais žiedynais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 02 20, 20:16)
nelabai siųlyčiau,nors atrodo gėles yvyniojau,apkudlojau neždama kelis metrus iki mašinos,bet abu cimbidžiai jau be žiedų,o mamos pirkta kambrija irgi numetė žiedelius...daugiau sakiau kad ir kaip norėsiu-nepirksiu,na nebent laaaaabai labai kažkas tokio bus,bet jau nebežinau kaip jas susipakuoti kad nenušaltų..gaila


drinks_cheers.gif mano valentino palenopsis ir tik iki mašinos ir iš mašinos,bet pumpurėlius džiovina... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2011 02 20, 20:53)
O bet tai kaaaaip keista  blink.gif Aš irgi cymbą didžiulį pirkau dovanų prieš porą savaičių, irgi lauku iki automobilio nešiausi, ale jam visai nieko, va namie pas mamą nuostabiai žydi su savo 6 milžiniškais žiedynais  wub.gif

žinok buvo laaaabai šalta tą dieną,žiauriai vėjas pūtė,o ir gėlės kaip žinia Maximoj laistomos drūčiai....tai žodžiu nors ir buvau suvyniojus į maišus,bet bet... doh.gif
Atsakyti
o as tai i 2 maiselius idejau ir dar nelabai automobilis arti buvo tai galvojau kad susals bet kuo puikiausiai raibuole zydi ir toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 02 20, 21:22)
Palauk Tina,palauk biggrin.gif bus gražesnių  mirksiukas.gif  biggrin.gif



QUOTE(Lerikyte @ 2011 02 20, 21:29)
nelauk Tina, nelauk. imk jei širdis nori biggrin.gif  biggrin.gif


lotuliukas.gif myliu-noriu-negaliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2011 02 20, 19:53)
O bet tai kaaaaip keista  blink.gif Aš irgi cymbą didžiulį pirkau dovanų prieš porą savaičių, irgi lauku iki automobilio nešiausi, ale jam visai nieko, va namie pas mamą nuostabiai žydi su savo 6 milžiniškais žiedynais  wub.gif

na juk ne viskas priklauso nuo konkrecios temperatutos, ipakavimo ar pan smile.gif didziausia itaka - augalo bukle.
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 02 20, 20:21)
žinok buvo laaaabai šalta tą dieną,žiauriai vėjas pūtė,o ir gėlės kaip žinia Maximoj laistomos drūčiai....tai žodžiu nors ir buvau suvyniojus į maišus,bet bet... doh.gif



QUOTE(axara @ 2011 02 20, 22:13)
na juk ne viskas priklauso nuo konkrecios temperatutos, ipakavimo ar pan smile.gif didziausia itaka - augalo bukle.


O taip, jei iš maximos tai tikiu pilnai tada drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2011 02 20, 19:41)
Nušals,bus negraži...geriau palauk  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  iš vokietuko kokią grožybę nusižiūrėsi  biggrin.gif

kas tas "VOKIETUKAS" ? g.gif



Mano archidejos ir atkeliavo iš maxim'ų, per šalčius, bet va išskleidė beveik jau visus žiedelius, jokių nukritusių rolleyes.gif thumbup.gif vakar neberadau sau patinkančios gelytės, nusiminiau, už tai šiandien jau akropolį apžiūrėjau, lėksiu su vyru mašiniuku parsivešti, mikriuku nedrįsau veštis.. ax.gif
Atsakyti
Naujokas Cymbidium (maximinis phalaenopsis lotuliukas.gif )
user posted image

naminukai ax.gif

user posted image
margalapis
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lialkaa @ 2011 02 21, 13:56)

Groziai.. wub.gif

Siandien radau tarp salotu ax.gif
user posted image
Atsakyti