Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

labutis smile.gif
aš ir vėl apie tą patį doh.gif user posted image

žiūriu, populiari suknytė wub.gif mamytės, kurios nėrėt, visgi kaip platinat sijonėlį? nes savaime tai ten niekas neplatėja...
noriu išgirsti skirtingų nuomonių, pasidalinkit patirtimi, nes labai jau nusibodo ardyti blush2.gif ir visai nebeturiu idėjų, kaip platinti, aišku, visada įmanoma įterpti dar vieną raportą, bet man taip negražu, rūpi kažkaip palaipsniui išplatinti ax.gif kaip tai padaryti, neįsivaizduoju...

o gal dar kuri pasidalinsit mintimis, kaip sukurpiat pasijonukus? pačios siuvat? kokią medžiagą geriausia naudoti? na ir pan. blush2.gif siuvėja tai iš manęs prasta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viduku: 28 gegužės 2011 - 09:31
QUOTE(viduku @ 2011 05 28, 10:30)
labutis smile.gif


žiūriu, populiari suknytė  wub.gif  mamytės, kurios nėrėt, visgi kaip platinat sijonėlį? nes savaime tai ten niekas neplatėja...
noriu išgirsti skirtingų nuomonių, pasidalinkit patirtimi, nes labai jau nusibodo ardyti  blush2.gif ir visai nebeturiu idėjų, kaip platinti, aišku, visada įmanoma įterpti dar vieną raportą, bet man taip negražu, rūpi kažkaip palaipsniui išplatinti  ax.gif kaip tai padaryti, neįsivaizduoju...

o gal dar kuri pasidalinsit mintimis, kaip sukurpiat pasijonukus? pačios siuvat? kokią medžiagą geriausia naudoti? na ir pan.  blush2.gif  siuvėja tai iš manęs prasta  doh.gif


Laba. Aš platinau keisdama vąšelį vis į storesnį. Mažajai nėriau iš Amber, tai pradėjau 1,5 vąšeliu, paskui 1,6; 1,75; 1,9 ir baigiau 2,1. O dičkei nėriau iš storesnių siūlų, tai pradėjau su 2,1, paskui 2,5: 3 ir baigiau su 3,5.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 05 28, 09:49)
Laba. Aš platinau keisdama vąšelį vis į storesnį. Mažajai nėriau iš Amber, tai pradėjau 1,5 vąšeliu, paskui 1,6; 1,75; 1,9 ir baigiau 2,1. O dičkei nėriau iš storesnių siūlų, tai pradėjau su 2,1, paskui 2,5: 3 ir baigiau su 3,5.


bet ar darbelis labai neišretėja?
žiūriu, turbūt čia būtų vienas iš racionaliausių platinimo paaiškinimų g.gif
Atsakyti
QUOTE(viduku @ 2011 05 28, 10:30)
labutis smile.gif
aš ir vėl apie tą patį  doh.gif  user posted image

žiūriu, populiari suknytė  wub.gif  mamytės, kurios nėrėt, visgi kaip platinat sijonėlį? nes savaime tai ten niekas neplatėja...
noriu išgirsti skirtingų nuomonių, pasidalinkit patirtimi, nes labai jau nusibodo ardyti  blush2.gif ir visai nebeturiu idėjų, kaip platinti, aišku, visada įmanoma įterpti dar vieną raportą, bet man taip negražu, rūpi kažkaip palaipsniui išplatinti  ax.gif kaip tai padaryti, neįsivaizduoju...

o gal dar kuri pasidalinsit mintimis, kaip sukurpiat pasijonukus? pačios siuvat? kokią medžiagą geriausia naudoti? na ir pan.  blush2.gif  siuvėja tai iš manęs prasta  doh.gif

aš turiu tokia idėja o jei pati raporta truputį pakeisti t.y. viršuj prie pažastų dėti mažiau stulpeliu o paskui platinant vis dar pridėti o viena stulpeli ir apačioj gausis pats raportas platesnis

o kaip neriat šios suknutės viršų ta baltaja dali ar yra kokia shemutė ar "iš akies"
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2011 05 28, 10:20)
aš turiu tokia idėja o jei pati raporta truputį pakeisti t.y. viršuj prie pažastų dėti mažiau stulpeliu o paskui platinant vis dar pridėti o viena stulpeli ir apačioj gausis pats raportas platesnis

o kaip neriat šios suknutės viršų ta baltaja dali ar yra kokia shemutė  ar "iš akies"


reglanas viršuj tai iš akies, sakyčiau, pagal vaikučio dydį, pagal kokį drabužėlį pasimatuot. na, pridėjus po vieną stulpelį iš esmės viskas keistųsi, juk ir sekančioj eilutėj jau reiktų galvot, ką daryt, ir t. t.... bent aš taip manau. ir šitoj, pavadinkim, pavyzdinėj suknutėj, galima įžiūrėt, kad raportas tas pats iki galo išlaikytas... bet visgi platėja g.gif tai ir sakau, kad man čia mistika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viduku @ 2011 05 28, 10:30)
žiūriu, populiari suknytė  wub.gif  mamytės, kurios nėrėt, visgi kaip platinat sijonėlį? nes savaime tai ten niekas neplatėja...

Man gal išvis derėtų patylėti, nes nei aš tą suknelę nėrus, nei ką biggrin.gif (tik raštas irgi galvoje vis), bet šioje temoje ne viena gi rašė, kad rašto neplatino niekaip (net ir vąšelio storio nekeitė), o kažkodėl suknelė vis tiek gavosi trapecijos formos. Gal ir mistika, bet kita vertus raštas juk žymiai tampresnis nei viršuje tie žemi stulpeliai - tai kodėl galutiniame rezultate ir neprasitampius apačiai, juk ne tiek daug ji čia nuotraukoje ir išplatėjusi, "vėduoklytės" pirmose eilėse truputėlį lyg "susigrūdusios", o apačioje jau laisvai prasiskleidusios g.gif
Atsakyti
gal netycia kas nors turite si Natalija zurnala, kuriame rasciau sio modelio aprasyma:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 05 28, 14:54)
Man gal išvis derėtų patylėti, nes nei aš tą suknelę nėrus, nei ką biggrin.gif (tik raštas irgi galvoje vis), bet šioje temoje ne viena gi rašė, kad rašto neplatino niekaip (net ir vąšelio storio nekeitė), o kažkodėl suknelė vis tiek gavosi trapecijos formos. Gal ir mistika, bet kita vertus raštas juk žymiai tampresnis nei viršuje tie žemi stulpeliai - tai kodėl galutiniame rezultate ir neprasitampius apačiai, juk ne tiek daug ji čia nuotraukoje ir išplatėjusi, "vėduoklytės" pirmose eilėse truputėlį lyg "susigrūdusios", o apačioje jau laisvai prasiskleidusios g.gif



na, galiu tikrai pasakyti, kad nieko specialaus nedarant, o tik neriant pagal raštelį tikrai ji savaime neišplatėja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(viduku @ 2011 05 28, 21:32)
na, galiu tikrai pasakyti, kad nieko specialaus nedarant, o tik neriant pagal raštelį tikrai ji savaime neišplatėja  ax.gif

nu as neriu pagal rasteli,nieko specialiai nedarau ir ji tikrai plateja,juk nereikia kad butu baisiai plati,ji plateja graziai po truputi smile.gif
Atsakyti
plateja, plateja tos sukneles,- isikishiu su savaja, nerta analogishkai (kazhkada zhadejau pasirodyt),- tas pats raportas, akuciu skaichius nedideja, vashelis nekeistas (antra karta nerdama butinai keischiau dydzhius)
user posted image

Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti