Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

Sveikos, nu niekaip nesuprantu kaip reikia megzti tas reglano rankoves, nesvarbu kaip, nuo apacios ar nuo virsaus.. doh.gif nesuprantu kaip ten skaiciuoti doh.gif gal kas nors turi kokia schema, aiskia, noriu numegzti liemene ar megztuka savo kleckams smile.gif dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 02 22, 22:11)
Sveikos, nu niekaip nesuprantu kaip reikia megzti tas reglano rankoves, nesvarbu kaip, nuo apacios ar nuo virsaus.. doh.gif  nesuprantu kaip ten skaiciuoti  doh.gif  gal kas nors turi kokia schema, aiskia, noriu numegzti liemene ar megztuka savo kleckams smile.gif dekoju 4u.gif


http://www.supermama...howtopic=675677

imeciau Jums dar ir az apie reglana mirksiukas.gif

aciu, mergaites, visoms uz patarimus del liemenes puosybos bigsmile.gif . mano vizija: ryskiaspalvio veltinio gelyte (ar keletas) ant krutines. nenoriu perkraut, nes planuoju vilkti ant margaspalves suknytes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo praeive: 22 vasario 2011 - 22:04
QUOTE(praeive @ 2011 02 22, 22:59)
http://www.supermama...howtopic=675677

imeciau Jums dar ir az apie reglana mirksiukas.gif



Aciu labai!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2011 02 21, 17:19)
liemene gimtadienio proga smile.gif

user posted image


na jau zuikis bigsmile.gif čia modeliukas visą grožį suteikia zuikiui wub.gif
šaunuolė thumbup.gif

QUOTE(netikėtai @ 2011 02 22, 11:54)
Siūlų naikinimo akcija.Vaizdeliai jūsų teismui.Sunaikinti tie siūlų galai kur lieka po metrą,du penkis ir pan.

tikru pavasariu kvepia thumbup.gif puiki ir nereali idėja, o aš visus likučius dovanojau vaikučiams mezgimo pamokėlėms, bet idėja žavi, tad teks bandyti ne iš likučių dabar bigsmile.gif

vejuna-žavus katinukas wub.gif man tokie mezginiai žavūs, bet ne man, aš ir su vienu siūlų kamuoliuku nesusitvarkau, nes po namus "katinukas" laksto, dukriukui jau duodu vis kokį mezginio pavyzduką ar siūlų kamuoliuką patampyti, bet jai reikia to kuris pas mamą doh.gif tad iki tokių daugiaspalvių mezginių mes su dukra turėsim užaugti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 02 23, 00:06)
Aciu labai!!! 4u.gif

as ir cia mokkinausi thumbup.gif Nuo viesaus man lengviau rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=praeive,2011 02 22, 15:25]
Numezgiau dukrai burbuluota liemene mirksiukas.gif Man lyg truksta kazko g.gif

Labai gražu.Viskas paprastume.Praeive gal galit ir man į AŽ apie tą reglaną, blush2.gif esu tik pradedančioji, tad viskas pravers.Tiesa merginos niu išduokit paslaptį kaip tuos bumbulėlius padarot taip gražiai wub.gif .Mezgiau sakrą su jais tai nesigavo visai schmoll.gif .Ir vienaip ir kitaip, ir su vąšeliu ištraukt bandžiau ir mezginio nesukiot bandžiau niu nesigauna ta spurgelė nors tu ką doh.gif .Aš galvoju kad patį užkabinimo principą ne taip suprantu, gal kas turit kokios vaizdinės medžiagos ar aprašymą ūkiškai kaip jį išmegzti.Būčiau dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(praeive @ 2011 02 22, 15:25)
Numezgiau dukrai burbuluota liemene mirksiukas.gif Man lyg truksta kazko g.gif

user posted image

daryciau kokia nemaza gele ar didele saga siuciau prie kakliuko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2011 02 23, 09:50)

Numezgiau dukrai burbuluota liemene mirksiukas.gif Man lyg truksta kazko g.gif

Labai gražu.Viskas paprastume.Praeive gal galit ir man į AŽ apie tą reglaną, blush2.gif  esu tik pradedančioji, tad viskas pravers.Tiesa merginos niu išduokit paslaptį kaip tuos bumbulėlius padarot taip gražiai wub.gif .Mezgiau sakrą su jais tai nesigavo visai schmoll.gif .Ir vienaip ir kitaip, ir su vąšeliu ištraukt bandžiau ir mezginio nesukiot bandžiau niu nesigauna ta spurgelė nors tu ką doh.gif .Aš galvoju kad patį užkabinimo principą ne taip suprantu, gal kas turit kokios vaizdinės medžiagos ar aprašymą ūkiškai kaip jį išmegzti.Būčiau dėkinga.


o bumbulelius as mezgu be vaselio (greiciau ir paprasciau man) sukinedama mezgini:

1eile: is vienos akies ismezgu 5 (1g. a., nenukeliu jos nuo virbalo ismezgus, 1uzm., vel 1 g.a., 1uzm., 1g.a.)
2eile: visos 5a. blogos
3eile: visos 5a. geros
4 eile:visos 5a. blogos
5 eile: per 5a. istraukiu 1a.

ir turit spurgeli thumbup.gif
Atsakyti
Praeive, ačiū.O va tą 5 išmezgimą iš vienos akies ar galit pažiūrėt ar gerai suprantu, pagal mane čia ir kliūnu.Tarkim taip - turiu tą akį ant nenukelto virbalo-apsuku siūlu virbalą, čia užmetimas,1 g.a. tai kišu virblą į tą pačią akį ir išmezu ir vėl apsuku siūlu bus užmetimas ir taip toliau, ar gerai suprantu mergaitės?
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2011 02 23, 13:18)
Praeive, ačiū.O va tą 5 išmezgimą iš vienos akies ar galit pažiūrėt ar gerai suprantu, pagal mane čia ir kliūnu.Tarkim taip -  turiu tą akį ant nenukelto virbalo-apsuku siūlu virbalą, čia užmetimas,1 g.a. tai kišu virblą į tą pačią akį ir išmezu ir vėl apsuku siūlu bus užmetimas ir taip toliau, ar gerai suprantu mergaitės?


na kažkaip ne taip čia surašei arba aš nesupratau skaitydama g.gif aš darau taip išmezgu tą akį gera akim tik nenukeliu nuo virbalo tada darau užmetimą tada vėl išmezgu tą pačią akį dar kartą tada vėl užmetimas ir vėl išmezgu gera akim ir tada jau nukeliu.taip gaunam 5 akis iš vienos( čia tarsi tas populiarusis muselių raštas kuriuo merginos mezga šalius) tada apsuku atgal išmezgu visas 5 akis blogom, vėl apsuku sumezgu kartu po 2 kraštines vidurį 1 gera 2 kraštinės kartu , vadinasi lieka trys akys ,tada atgal grįžtu blogom ir tada visas sumezgu vėl į 1 akį. viskas gražus tolygus bumbuliukas. visa jo forma pasimatys tik kai pamegsi kelias eilutes į viršų viso mezginio. sėkmės drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pumpureliai, jei iziuresit mirksiukas.gif

user posted image

jei dar ir cia neaisku, turiu rusu kalba pamokele su nuotraukom, galiesiu pasidalint (cia nemoku ikelt, nes worde issisaugojau)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo praeive: 23 vasario 2011 - 17:17
QUOTE(carnitaster @ 2011 02 22, 16:54)
jau pavargau ieškoti po visur, niekaip nepamenu, kurioj temoj mačiau šitos liemenės apatinį raštelį, gal kas turit išsisaugoję, būčiau dėkinga
user posted image



as mezgiau pagal sita
user posted image
user posted image
Atsakyti