Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

aciu.aha ir mano sesuo pamaciusi ta suknyte uzsiprase sau kaip dovanos 45 proga bliuskute tokio tipo.sako sukneles jau nedrystu prasyti. biggrin.gif o kaip manot kiek siuliuku normaliai m dydzio moterytei reiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(linnucce @ 2011 05 24, 15:50)
stai ir musu suknyte 1.2 metuku dukrytei.skybeliokas gavosi siek tiek didokas,tai pakeitus detales tikiuosi dar ir kitamet uzsidesim. ax.gif atiduodu jusu teismui 4u.gif


Man labai gražios to kvarbatkuotos suknytės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linnucce @ 2011 05 24, 14:50)
stai ir musu suknyte 1.2 metuku dukrytei.skybeliokas gavosi siek tiek didokas,tai pakeitus detales tikiuosi dar ir kitamet uzsidesim. ax.gif atiduodu jusu teismui 4u.gif
user posted image
user posted image


sveikos mergaites smile.gif bukit geros padekit blush2.gif esu pradedanti mezgeja blush2.gif labai noreciau nunerti dukrytei sita suknyte, bet nesuprantu kaip ja nerti... blush2.gif ja reikia pradeti nuo apacios? kaip neriasi toliau? viskas ratu, ar is dvieju daliu, kurias paskui susiuni? kaip apskaiciuoti kokio plocio reikia nerti puses metuku mergaitei? labai aciu uz atsakyma
Atsakyti
atnesu keleta savo darbeliu
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2011 05 25, 12:49)
atnesu keleta savo darbeliu


labai labai grazu man graziausia rozine suknyte
Atsakyti
QUOTE(valinskiene @ 2011 05 25, 12:11)
labai labai grazu man graziausia rozine suknyte


gal galima rozines suknytes schemute? kokio amziaus mergytei si suknyte?
Atsakyti
suknyte mergytei 3 metuku,virsutine dalis,user posted image
user posted image
Atsakyti
o jau visos suknytes kokios grazhios thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 25 gegužės 2011 - 14:13
QUOTE(linnucce @ 2011 05 24, 15:50)
stai ir musu suknyte 1.2 metuku dukrytei.skybeliokas gavosi siek tiek didokas,tai pakeitus detales tikiuosi dar ir kitamet uzsidesim. ax.gif atiduodu jusu teismui 4u.gif

tikrai populiari suknytė bigsmile.gif nors man ji irgi wub.gif
linnucce labai gražus derinukas wub.gif

QUOTE(*zuikulis* @ 2011 05 25, 11:49)
atnesu keleta savo darbeliu

thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
naiste777 ir kitos nerusios tas kvarbatkines suknutes, ar reikia po jomis pasijonio? Ir as ruosiuosi tokio tipo suknute sau nerti, tik neissirenku rasto g.gif Noretusi, kad nepersisviestu sijonine dalis.
Atsakyti
QUOTE(pati22 @ 2011 05 26, 10:15)
naiste777 ir kitos nerusios tas kvarbatkines suknutes, ar reikia po jomis pasijonio? Ir as ruosiuosi tokio tipo suknute sau nerti, tik neissirenku rasto  g.gif Noretusi, kad nepersisviestu sijonine dalis.


Reikia pasijonio, nes ji kiaura yra. Aš iš vis nelabai įsivaizduoju nerto drabužio be pasijonio, nebent labai mažam vaikui ir gana tankiu rašteliu.

Zuikulio darbukai labai šilti wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 26 gegužės 2011 - 09:19
Sakes, kiek darbu nuostabiu praziopsojau g.gif Visu labai labai grazus thumbup.gif . O as bolero nunarpliojau toki mazylei. Dabar vyresnelei dirbu smile.gif Siulai-bambukiniai. Maloniai neriasi. Malonus liesti nerinys.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AURELA: 27 gegužės 2011 - 12:22