Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

Sveikos,mezgimo meninikės,noreciau nunerti mažam berniukui vasarinuke,tokia kaip ir maikute karstai vasaros dienai,gal turit kuri savo lobynuose pavyzdeliu,nes berniukams vasarai mezginių vašeliu beveik nieko nerandu.Tiktu net ir be shemuciu,bent paziurėčiau,gal kokia ideja ir gimtu.Ačiu iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 05 22, 17:42)



QUOTE(Ligvita @ 2011 05 22, 19:06)


o jau grožiai wub.gif thumbup.gif

Atsakyti
Ligvita, nuostabaus grožio , didelio darbštumo darbeliai ! Man labai gražus šio nėrinio raštas. Gal raštelio schemutę galėtumėte įdėti ? O kokiais siūlais nėrėte? Manau,kad komplektėlio savininkė turėjo apsidžiaugti !
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 05 22, 17:06)


Be galo gražu, puošnu, mergaitiška... wub.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites.
Pirmas komplektukas is Catolin'o 50%medvilne, 50% akrilanas.
user posted image
Rasto neturiu, bijau sakyt, kad pati sugalvojau, nes gali paaisket, kad kazkas kazada jau panasia nere smile.gif
Antroji is Limol (neradau ruzavos paveiksiuko)
user posted image
Apie ja tema yra pas rusaites stai cia
Atsakyti
Ligvita darbeliai nerealus thumbup.gif, man antra suknyte wub.gif
Atsakyti
Ligvita labai gražios suknytės wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Megztukas 9-erių metų mergaitei iš merino pusvilnės smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2011 05 22, 23:19)
Sveikos,mezgimo meninikės,noreciau nunerti mažam berniukui vasarinuke,tokia kaip ir maikute karstai vasaros dienai,gal turit kuri savo lobynuose pavyzdeliu,nes berniukams vasarai mezginių vašeliu beveik nieko nerandu.Tiktu net ir be shemuciu,bent paziurėčiau,gal kokia ideja ir gimtu.Ačiu iš anksto 4u.gif

Neieskokit,radau biggrin.gif ,temuke vadinas
i,,Viskas mažiesiems berniukams(schemos), batukai, kojinytės, kepurytės, rūbeliai"
gal dar kuriai bus naudinga 4u.gif

Atsakyti
Labai dailus megztukėlis thumbup.gif , toks vasariškas wub.gif
Atsakyti
stai ir musu suknyte 1.2 metuku dukrytei.skybeliokas gavosi siek tiek didokas,tai pakeitus detales tikiuosi dar ir kitamet uzsidesim. ax.gif atiduodu jusu teismui 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Gražu. Ypač spalva. Žiūriu, ta suknytė daug kam patiko. Aš jau trečią tokią neriu, tik dabar jau suaugusiai
Atsakyti