Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(uups @ 2011 05 11, 21:57)
taigi buvo dar shitoj temoj shi suknele, ir jos schema su suskaichiuotom akim:/ jei ne akiu skaichiu, tai bent proporcijas 'nusizhiuretum'. Netingek ir pavartyk atgal.
Tarp kitko, ir vien reglano schema buvo ideta  mirksiukas.gif



Beje, viską perskaičiau, ir tas reglano schemutes turiu, tik kad pridėjus akių man kažkaip neišsilaiko proporcijos doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Evelinute:) @ 2011 05 11, 22:03)
foto neįkelsiu, bet gal padės, čia kažkurios buvo išversta, balta suknytė su rankovytėm:



ačiū už vargą 4u.gif
išbandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
o mes rodoms su naujai iskepta suknyte
user posted image
Atsakyti
QUOTE(viduku @ 2011 05 11, 20:52)
Mamytės, gal kuri nėrėt šitą grožį?
reikia skubiai, o taip nesiseka pati pradžia  verysad.gif man didžiausia bėda tas nertas reglanas nuo viršaus, tiksliau - kiek ten tų pinelės kilpų pradžiai nusinert  doh.gif  ir taip, ir kitaip bandau, paskui neišsidalina man gražiai - tai prieky per daug, tai rankovėm per mažai  doh.gif  gal kuri nėrėt maždaug metinei mergytei? kiek neriat akyčių? žinau, kad kvailas klausimas, kad priklauso ir nuo siūlo, ir nuo vąšelio storio, bet nu nors maždaug?  blush2.gif

Darydama reglana vąšeliu, aš visą laik pynutę dalinu į lygias 4 dalis: priekis, nugara, rakovės ir gaunasi gerai mirksiukas.gif Akuciu, jei praskirtas reglanas, matuoju kakliuko apimtį, o jei ratu, tai galvytė, kad įtilptų ir skaiciuoju, kad iš 4 dalintusi.
Atsakyti
ateinu ir as pasirodyti su pirmais darbeliais savo maziukei biggrin.gif
megztukas is silu likuciu ir paprastute kepuryte 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Saulxx, labai graži suknytė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linnucce @ 2011 05 12, 15:52)
ateinu ir as pasirodyti su pirmais darbeliais savo maziukei biggrin.gif
megztukas is silu likuciu ir paprastute kepuryte 4u.gif

wub.gif su didele meile atlikti darbeliai
Atsakyti
Sveikos,
labai grazus, Jusu, darbeliai, o ypac ta zaioji suknyte kuri keliauja is psl i psl... kas gali pasykyt kiek toks grozis kainuotu? blush2.gif
Atsakyti
saulxx nu jau grožis abiejų suknyčių wub.gif wub.gif wub.gif
linnucce jei tai pirmieji darbeliai, tai tobuli thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2011 05 11, 20:00)
as buvau nerusi tik virsu kitoki dariau

Nerealiai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2011 05 12, 22:51)
saulxx nu jau grožis abiejų suknyčių wub.gif  wub.gif  wub.gif
linnucce jei tai pirmieji darbeliai, tai tobuli thumbup.gif  wub.gif



QUOTE(Matrioske @ 2011 05 13, 01:49)
Nerealiai grazu  wub.gif



nu jau aciu uz pagyras blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viduku @ 2011 05 11, 20:52)
Mamytės, gal kuri nėrėt šitą grožį? user posted image
reikia skubiai, o taip nesiseka pati pradžia  verysad.gif man didžiausia bėda tas nertas reglanas nuo viršaus, tiksliau - kiek ten tų pinelės kilpų pradžiai nusinert  doh.gif  ir taip, ir kitaip bandau, paskui neišsidalina man gražiai - tai prieky per daug, tai rankovėm per mažai  doh.gif  gal kuri nėrėt maždaug metinei mergytei? kiek neriat akyčių? žinau, kad kvailas klausimas, kad priklauso ir nuo siūlo, ir nuo vąšelio storio, bet nu nors maždaug?  blush2.gif

o as sita visa virsu neriau atskirai gavosi 4 dalys,ir beja graziai susijunge blush2.gif
Atsakyti
linnucce thumb_yello.gif
Atsakyti