Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

Puosiam savo manekenes toliau bigsmile.gif

Suknute dvieju metuku krikstadukrai
user posted image
Atsakyti
Žydras kostiumėlis dukrytei smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aidaa @ 2011 05 05, 16:18)
Puosiam savo manekenes toliau  bigsmile.gif

Suknute dvieju metuku krikstadukrai

nauja, nematyta wub.gif o kaip taip kreivai sijonuka numegzt g.gif blush2.gif
Atsakyti
sijonu temoj visa ziema moterytes mezge, o as tik pavasariui prisiruosiau sumazinta varianta isbandyt.
Siaip tikrai paprasta, graziau gal ziurisi kokie pereinanciu spalvu siulai, as mezgiau is likuciu.Zodziu uzsidedi sijono ilgi ir mezgi eiles pradzioj suimdama viena aki, o gale uzdedama.
Atsakyti
AušraTa ir aidaa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2011 04 04, 10:43)
Megztinukas mano panelei

user posted image  user posted image  user posted image



nerealu!!!! Kaip toki numegzti? Atrodo LABAI stilingai.
Atsakyti
QUOTE(aidaa @ 2011 05 05, 20:26)
sijonu temoj visa ziema moterytes mezge, o as tik pavasariui prisiruosiau sumazinta varianta isbandyt.
Siaip tikrai paprasta, graziau gal ziurisi kokie pereinanciu spalvu siulai, as mezgiau is likuciu.Zodziu uzsidedi sijono ilgi ir mezgi eiles pradzioj suimdama viena aki, o gale uzdedama.

aciu uz paaiskinima 4u.gif 4u.gif 4u.gif kai parasiau, paskui tik pagalvojau kaip taip gali but padaryta, vadinasi neklydau ax.gif
vadinasi ir sijonu tema reiks dar i favoritus det blush2.gif
Atsakyti
Mamytės, gal kuri nėrėt šitą grožį? user posted image
reikia skubiai, o taip nesiseka pati pradžia verysad.gif man didžiausia bėda tas nertas reglanas nuo viršaus, tiksliau - kiek ten tų pinelės kilpų pradžiai nusinert doh.gif ir taip, ir kitaip bandau, paskui neišsidalina man gražiai - tai prieky per daug, tai rankovėm per mažai doh.gif gal kuri nėrėt maždaug metinei mergytei? kiek neriat akyčių? žinau, kad kvailas klausimas, kad priklauso ir nuo siūlo, ir nuo vąšelio storio, bet nu nors maždaug? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viduku: 11 gegužės 2011 - 19:53
as buvau nerusi tik virsu kitoki dariau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2011 05 11, 21:00)
as buvau nerusi tik virsu kitoki dariau
user posted image


Labai gražu wub.gif tik baisiausiai noriu reglaniuko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viduku @ 2011 05 11, 19:52)
reikia skubiai, o taip nesiseka pati pradžia  verysad.gif man didžiausia bėda tas nertas reglanas nuo viršaus, tiksliau - kiek ten tų pinelės kilpų pradžiai nusinert  doh.gif  ir taip, ir kitaip bandau, paskui neišsidalina man gražiai - tai prieky per daug, tai rankovėm per mažai  doh.gif  gal kuri nėrėt maždaug metinei mergytei? kiek neriat akyčių? žinau, kad kvailas klausimas, kad priklauso ir nuo siūlo, ir nuo vąšelio storio, bet nu nors maždaug?  blush2.gif

taigi buvo dar shitoj temoj shi suknele, ir jos schema su suskaichiuotom akim:/ jei ne akiu skaichiu, tai bent proporcijas 'nusizhiuretum'. Netingek ir pavartyk atgal.
Tarp kitko, ir vien reglano schema buvo ideta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 11 gegužės 2011 - 21:59
QUOTE(viduku @ 2011 05 11, 22:20)
Labai gražu  wub.gif  tik baisiausiai noriu reglaniuko  blush2.gif

foto neįkelsiu, bet gal padės, čia kažkurios buvo išversta, balta suknytė su rankovytėm:

ploni siulai, vaselis N1.75.
Stulpelis su uzmetimu-SU, stulpelis be uzmetimo-SBU, jungiamasis stulpelis-JS, pineles kilpa-K ,rastas pagal schema,rastas"passafita"- *2SU, 1K*, piko.
Prieki ir nugara neriami kartu.Pradedam nerti nuo koketes. Surenkam 90 pineles kilpu+3K eiles pakilimui. Neriam pirmin,atgal, kiekvienoje eileje i 3 kilpas darant platinimus- *2SU, 3K,2SU*
1 eile: 15 SU(viena nugaros puse), 3K, 15 SU(rankove), 3K, 30 SU(priekis), 3K, 15 SU(rankove), 3K, 15 SU(kita nugaros puse)
2 eile: 15 SU, platinimas**, 15 SU, platinimas**, 30 SU, platinimas**, 15 SU, platinimas**, 15 SU
3 eile: 17 SU, platinimas**, 17 SU, platinimas**, 34 SU, platinimas**, 17 SU, platinimas**, 17 SU
Darant kiekvienoje eileje platinumus nerti 10 eiliu. Toliau nerti sijonuka, neriam "passafita" rastu 1 eile pirmus 33 SU, praleidziam 51 SU (rankove), toliau 66 SU (priekio), praleidziam 51 SU (kitos rankoves), toliau paskutinius 33 SU , eile sujungiam jungiamoju stulpeliu ir tesiam nerima ratu pagal schema (16 raportu). Neriam 18 eiliu, toliau neriant kas 3 eileje pridedam po 1 SU tarp 4 SU. 33eileje turi iseiti raste 9 SU.
Apdaila:sijona, rankoves, abi nugaros dalis, kakla apnerti 1 eile piko ( manau graziausiai butu nerti *3 SBU, 3K i trecia SBU*). Sagos kilpelei padaryti 3K vieno is nugaros pusiu kampe. Prisiuti saga. Raisteliui nunerti kilpu pinele 120 cm ilgio, perverti raisteli per 'passifata" rasta

pasižiūrėk, proporcijas išlaikyk tokias ir viskas labai gražiai gaunasi mirksiukas.gif
Atsakyti