Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(IngridaGal @ 2011 04 26, 13:11)
Grazus rastelis ir nematyta suknyte, as gal kiek kitokias spalvas buciau pasirinkusi, bet spalvos juk skonio reikalas wink.gif


cia tik pirma kart bandziau ruba, tai kokias turejau tokias dejau, man irgi jos nelabai, daba zinosiu kad gaunas tai derinsiu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 04 26, 13:41)
Miela kepuraitė. 4u.gif Maniškis irgi su "pavasarine" gal tik kokius penkis kartus spėjo į lauką išeiti. doh.gif Apskritai mus vasara ištiko netikėtai biggrin.gif - mergaitės žiūriu su skarytėmis kieme laksto patenkintos, o ką berniukams daryti - lyg ir norėtųsi dar kažkiek ausis pridengti. g.gif


na nieko, bus rudieniui smile.gif
as tau savo suneliui jau medvilnines/ medziagines dedu. nors jei saules nera - tai is vis plika galva vezioju.
Atsakyti
Sveikos mezgejos 4u.gif

Pradejau megzti cia pas jus nuziureta megztuka ratu (apvaluji). Sakykit po kiek eiliu ir cm reikia megzti kiekvienos spalvos? g.gif Schemoje raso po 10 eiliu, bet as mezgu didesniai mergaitei 3-4metu, tai speju ir ratus didesnius reik daryti blush2.gif Tik kaip pasiskaiciuoti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget-me-not @ 2011 04 27, 21:50)
Sveikos mezgejos  4u.gif

Pradejau megzti cia pas jus nuziureta megztuka ratu (apvaluji). Sakykit po kiek eiliu ir cm reikia megzti kiekvienos spalvos?  g.gif Schemoje raso po 10 eiliu, bet as mezgu didesniai mergaitei 3-4metu, tai speju ir ratus didesnius reik daryti  blush2.gif Tik kaip pasiskaiciuoti?  blush2.gif

tai kad čia daug kas nuo siūlų plonumo, mezgimo tankumo priklauso bigsmile.gif aš savo metinukei mezgu iš plonesnių siūliukų, tai kiekvienos spalvos po 20eilių gaunasi rolleyes.gif nusimegzti reikia bandinuką, tuomet viskas bus aišku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2011 04 27, 23:21)
tai kad čia daug kas nuo siūlų plonumo, mezgimo tankumo priklauso bigsmile.gif aš savo metinukei mezgu iš plonesnių siūliukų, tai kiekvienos spalvos po 20eilių gaunasi rolleyes.gif  nusimegzti reikia bandinuką, tuomet viskas bus aišku mirksiukas.gif

Mezgu is Eroica pusvilnes, tai nera labai ploni siulai. Numezgiau jau 14eiliu, bet pamatavus tai tik 10cm, visas mezginys kol kas g.gif
Atsakyti

mano nerta suknyte mazai mergytei

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimka @ 2011 04 28, 11:17)
mano nerta suknyte mazai mergytei

kokia graži suknelė wub.gif ir pozuotoja 4u.gif
Atsakyti
labukas
nertas kostiumelis mergaitei
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aleksandruska @ 2011 04 28, 11:52)
labukas
nertas kostiumelis mergaitei
user posted image

Sijonukas!!!!!!
Schemutę prašome 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget-me-not @ 2011 04 28, 09:45)
Mezgu is Eroica pusvilnes, tai nera labai ploni siulai. Numezgiau jau 14eiliu, bet pamatavus tai tik 10cm, visas mezginys kol kas  g.gif

pacituosiu:
QUOTE(IngridaGal @ 2011 03 24, 22:41)
As jums galiu atsakyti. Megzdama nesivadovavau jokia schema, tiesiog uzsidejau 8 akis, ir mezgiau ratu kaip jau auksciau aprasyta (1gera 1 uzmetimas * 8 kartus, sekancioje eileje vietoj 1 geros, mezgiau 2,3,4 ir t.t.) tol, kol apskritimo skersmuo buvo lygus pusei vaiko krutines apimties, tada nuemiau rankovytes ir mezgiau toliau. Kadangi mano mergaites krutines apimtis 50cm, tai kai apskritimas buvo 25cm skersmens, isemiau rankoves, o po to pamezgiau dar apie 23cm +3cm ripsu (orginale ripso daugiau)

aš mezgiau būtent taip, t.y. neprisirišdama prie jokių schemų, ir viskas lyg ir gerai gavosi, beliko tik rankovytes numegzti bigsmile.gif


QUOTE(rimka @ 2011 04 28, 10:17)
mano nerta suknyte mazai mergytei

wub.gif
QUOTE(Aleksandruska @ 2011 04 28, 12:52)
labukas
nertas kostiumelis mergaitei

Tobula wub.gif

Atsakyti
Naujausias kurinys smile.gif

https://picasaweb.go...498899304784786
Atsakyti
rimka ir kribut gražios suknytės 4u.gif
Atsakyti