Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(uups @ 2011 04 14, 00:47)
aha unsure.gif  nors dar kol kas nedaug nuneriau, gal trecdali ilgio tik, vistiek kazhkaip plateja truputeli unsure.gif bent jau vizualiai taip atrodo, kai ishtiesi rolleyes.gif


As savo mamai kai parodziau schema ir suknele, jinai man is karto sake, kad rasto keisti nereik, jinai turetu pati plateti. ax.gif As dar bandziau gincytis, bet pasirodo vis tik jinai buvo teisi blush2.gif

Jau kai turesite rezultata, pasirodykit ax.gif Labai smalsu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linnucce @ 2011 04 13, 20:26)
va ir man jinai labai grazi,galvojau panasiai megzti dukrytei.as maau,kad tos sijonuko bangeles megztos kiekviena atskirai.kai gerai isiziuri,tai sone matosi,kaip bangeles krastelis viduryje sijonuko pakiles,o jeigu butu megzta istisai,tai taip tikrai nebutu.panasiu principu maciau kazkur megzta sijonuka,kai kos klosteles eina viena is po kitos apacios  doh.gif nezinau kaip cia surasiau biggrin.gif



QUOTE(audryta @ 2011 04 13, 20:39)
greiciausi tas laselis reiks spurgele.

Taip,ten spurgelis,del jo ir atrodo,kad rastas pakiles.Tolesne eilute kabinama ne i pati spaurgeli bet zemiau.Na,nemoku tiksliai pasakyt.Cia kaip neriant daugiasluoksnes gelytes.
Atsakyti
ogo kokios chia diskusijos ishsivyste del tos nuostabios suknutes, ir man labai idomu pasidare kaip jum chia gausis bigsmile.gif
jei turechiau mergina ir ash prie jusu jungchiaus biggrin.gif
sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip gaila,kad negaliu arba nemoku su savo aparatu tikru spalvu parodyti.Vis kazkokios murzinos spalvos pas mane.Tikiuosi Pelene parodys grazesniu nuotrauku kaip visada smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*owu* @ 2011 04 14, 09:59)
As savo mamai kai parodziau schema ir suknele, jinai man is karto sake, kad rasto keisti nereik, jinai turetu pati plateti.  ax.gif  As dar bandziau gincytis, bet pasirodo vis tik jinai buvo teisi  blush2.gif

Jau kai turesite rezultata, pasirodykit  ax.gif  Labai smalsu  biggrin.gif

ummm...ash ne shita neriu, kita, bet irgi kazhkokiu budu truputi plateja, nors akiu skaichius nedideja ax.gif pasirodysiu kai nunersiu mirksiukas.gif
Atsakyti

Taip,ten spurgelis,del jo ir atrodo,kad rastas pakiles.Tolesne eilute kabinama ne i pati spaurgeli bet zemiau.Na,nemoku tiksliai pasakyt.Cia kaip neriant daugiasluoksnes gelytes.t
aciukas.taip jau issiaiskinau,prasimezgiau ir tada jau pamaciau,kodel tas rastelis atrodo pakiles,cia tas kablio zenkliukas ismegztas ta pakilima duoda lotuliukas.gif o ir isplateja tas rastelis savaime,tikrai platinti papildomai nereikia. smile.gif
[/quote]
Atsakyti
Tokia tunika mergaitei
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 04 15, 01:40)

nu man ji labai gražiai atrodo wub.gif man ji irgi taip patiko,kad pagrindą jau numezgiau,dabar žalumą reik daryt,bet spalvų nepritaikau nieko iš turimų,reiks parduotuvėn eit,paskui ir aš girsiuosi
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2011 04 15, 10:03)
nu man ji labai gražiai atrodo wub.gif man ji irgi taip  patiko,kad pagrindą jau numezgiau,dabar žalumą reik daryt,bet spalvų nepritaikau nieko iš turimų,reiks parduotuvėn eit,paskui ir aš girsiuosi


Man ji irgi laaaaabai grazu wub.gif Laukiu, kada ryt gausim, o 7i puosimes tongue.gif Dar artimiausiu metu turesim ir nuostabia grozybe su aguona rolleyes.gif Aciu Viliutei smile.gif
Atsakyti
sveikutes, gal kuri turit issisaugojus sito megztuko shema, http://i037.radikal....3fb658ad382.jpg vaikisku shemu temutejo, kazko neberodo sad.gif
Atsakyti
Nauji bolero mergytems sventes proga.

user posted image

user posted image

Jau kaip sunku pozuoti rolleyes.gif biggrin.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 04 17, 17:56)
Nauji bolero mergytems sventes proga.

Kokios gražios mergytės wub.gif wub.gif
Ir bolero aišku smile.gif
Atsakyti