Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

va ir man jinai labai grazi,galvojau panasiai megzti dukrytei.as maau,kad tos sijonuko bangeles megztos kiekviena atskirai.kai gerai isiziuri,tai sone matosi,kaip bangeles krastelis viduryje sijonuko pakiles,o jeigu butu megzta istisai,tai taip tikrai nebutu.panasiu principu maciau kazkur megzta sijonuka,kai kos klosteles eina viena is po kitos apacios doh.gif nezinau kaip cia surasiau biggrin.gif
Papildyta:
o gal kuri merginos turit sito 205 rastuka aiskesni,niekaip neiziuriu.ta suknyte gal graziai ir tokiu rasteliu atrodytu,aciukas is anksto pad
ejusiai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*owu* @ 2011 04 13, 19:49)
As irgi studijuoju sia sukneles schema. Man dar neaisku schemoje, ka reiskia simbolis "laselis"  g.gif  Neiskaitau kas parasyta prie to simbolio, o kai issididinu, tai uzrasas issilieja  doh.gif

greiciausi tas laselis reiks spurgele.
Atsakyti
QUOTE(linnucce @ 2011 04 13, 20:26)
va ir man jinai labai grazi,galvojau panasiai megzti dukrytei.as maau,kad tos sijonuko bangeles megztos kiekviena atskirai.kai gerai isiziuri,tai sone matosi,kaip bangeles krastelis viduryje sijonuko pakiles,o jeigu butu megzta istisai,tai taip tikrai nebutu.panasiu principu maciau kazkur megzta sijonuka,kai kos klosteles eina viena is po kitos apacios  doh.gif nezinau kaip cia surasiau biggrin.gif


ta suknele tikrai megzta istisai rolleyes.gif gi net schema to rasto ideta biggrin.gif Man tai rastas visai aiskus, tik reik susiskaiciuoti kaip ji graziai isplatinti, kad suknele iseitu trapecijos formos ax.gif


QUOTE(audryta @ 2011 04 13, 20:39)
greiciausi tas laselis reiks spurgele.


kai issifravau schema, issiaiskinau ir laseli biggrin.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*owu* @ 2011 04 13, 21:17)
ta suknele tikrai megzta istisai  rolleyes.gif  gi net schema to rasto ideta  biggrin.gif Man tai rastas visai aiskus, tik reik susiskaiciuoti kaip ji graziai isplatinti, kad suknele iseitu trapecijos formos  ax.gif

kad neplatinta jinai g.gif paskaichiuokit,- kiekvienoj eilej tas pats skaichius bangeliu g.gif nebent daugiau stulpeliu su uzmetimu kiekvienoj bangelej,- pasididinus galima ir paskaichiuot unsure.gif

gali but, kad ta trapecija savaime taip gaunasi,- dabar kaipsykis neriu suknyte pagal aprashyma,- mano nustebimui, nedidinant stulpeliu skaichiaus trapecija gaunasi blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 13 balandžio 2011 - 21:41
QUOTE(uups @ 2011 04 13, 22:38)
*kad neplatinta jinai g.gif  paskaichiuokit,- kiekvienoj eilej tas pats skaichius bangeliu g.gif  nebent daugiau stulpeliu su uzmetimu kiekvienoj bangelej,- pasididinus galima ir paskaichiuot unsure.gif

**gali but, kad ta trapecija savaime taip gaunasi,- dabar kaipsykis neriu suknyte pagal aprashyma,- mano nustebimui, nedidinant stulpeliu skaichiaus trapecija gaunasi  blink.gif


*tai as turejau omeny, kad gal stulpeliu skaiciu reiktu didinti g.gif

** tiesiog neriat pagal schema nieko nekeiciat, o suknele igauna trapecijos forma bigsmile.gif

P.s. is kiek akiu "lasiuka" darot? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *owu*: 13 balandžio 2011 - 22:07
QUOTE(audryta @ 2011 04 13, 21:39)
greiciausi tas laselis reiks spurgele.


Iskylo dar vienas klausymas, kas tas spugelis? g.gif

Aciu, kas padejo isaiskinti, kaip sukneles trapecija gaunasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilijav: 13 balandžio 2011 - 22:06
QUOTE(lilijav @ 2011 04 13, 23:05)
Iskylo dar vienas klausymas, kas tas spugelis?  g.gif

Aciu,  kas padejo isaiskinti, kaip sukneles trapecija gaunasi  4u.gif

as nemoku paaiskinti, bet kai isneri 3kilputes jas sujungti reikia ir gaunasi toks burbuliukas
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2011 04 13, 08:49)
Čia dar nesirodėm  ax.gif


nnu cia tai super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*owu* @ 2011 04 13, 22:01)
** tiesiog neriat pagal schema nieko nekeiciat, o suknele igauna trapecijos forma  bigsmile.gif


aha unsure.gif nors dar kol kas nedaug nuneriau, gal trecdali ilgio tik, vistiek kazhkaip plateja truputeli unsure.gif bent jau vizualiai taip atrodo, kai ishtiesi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lilijav @ 2011 04 13, 19:54)
user posted image
wub.gif

Merginos, gal galetu kas paaiskinti, kaip nerti pagal sia schema kad suknele butu trapecijos formos g.gif  Pagal mane schemoje akiu skaicius neprisideda ar as klystu  g.gif
Jeigu schema nevisai tiksli, kaip reiktu platinti tokio rasto suknele?

Aciu labai  4u.gif


Apie trapeciją man jau aišku, tik pačios schemos nelabai suprantu. Išsilieja, kai pasididinu. Gal galit lietuviškai paaiškint ženkliukus (neįkertu, koks ten užmetimas su kabliu). Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Greta77: 14 balandžio 2011 - 07:15
va kablio paaiskinimas biggrin.gif
user posted image
Papildyta:

aha unsure.gif nors dar kol kas nedaug nuneriau, gal trecdali ilgio tik, vistiek kazhkaip plateja truputeli unsure.gif bent jau vizualiai taip atrodo, kai ishtiesi rolleyes.gif
[/quote]
o ar kai baiget virsutine dali megzti ir perejot prie sijonelio ar nors kiek uzmetimu platinot ar iskart prie rastelio perejot.o gal nebutu sunku nufotografuoti savo kiek jau dabar turit numegzto ax.gif idomu butu pasiziureti kaip tas sijonukas isplateja. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linnucce @ 2011 04 14, 10:35)
va kablio paaiskinimas biggrin.gif


didelis AČIŪ 4u.gif Bandysiu ir aš šitą grožį nert bigsmile.gif
Atsakyti