Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 04 12, 18:58)
Aciu  4u.gif  nuneriau kazkur per savaite, vakarais. Labai daug kartu ardziau kol gavau norima rezultata, tai jeigu nebuciau ardziusi per savaite buciau dvi nunerus biggrin.gif
o siuliukus naudojau likucius balti vienos rusies,net nezinau,kazkokie rusiski narciz man atrodo,o ruzavi tai likuciai, bet ju sudetis ta pati ir spalva ta pati camila ir yan art

o schemos neturiu, nes mezgiau is keliu sukneliu ,virsu paemiau kaip reglana, kuris cia visai neseniai idetas maciau yra, o sijonuko schema emiau is zurnale esancios sukneles.
Pavartyk kelis puslapius atgal ten buvo ideta nuoroda su suknytemis ten visko daug, tik reikia aisku nepatingeti paieskoti, tai kas tiktu ir jums 4u.gif
Atsakyti
Čia dar nesirodėm ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2011 04 13, 09:49)
Čia dar nesirodėm  ax.gif

bigsmile.gif thumbup.gif fainai atrodo- superinė idėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2011 04 13, 08:49)
Čia dar nesirodėm  ax.gif

Ui, kaip fainai sugalvota thumbup.gif .
Atsakyti
kvaki labai grazios kelnytes 4u.gif as irgi savo bambizui tokias numezgus wub.gif
Atsakyti
viola78-evelinute-ir kitoms-aciukas uz pagyrimus... 4u.gif
kvaki-kelnytes juokingos ir mielos... smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2011 04 13, 07:49)
Čia dar nesirodėm  ax.gif

Fainuoliskos kelnytes bigsmile.gif
Atsakyti
Jollyk, A.Astike, AGLYTĖ, Kvaki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2011 04 13, 08:49)
Čia dar nesirodėm  ax.gif

Smagumėlis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2011 04 13, 08:49)
Čia dar nesirodėm  ax.gif


labai linksmos kelnytes thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
wub.gif

Merginos, gal galetu kas paaiskinti, kaip nerti pagal sia schema kad suknele butu trapecijos formos g.gif Pagal mane schemoje akiu skaicius neprisideda ar as klystu g.gif
Jeigu schema nevisai tiksli, kaip reiktu platinti tokio rasto suknele?

Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilijav @ 2011 04 13, 18:54)
Merginos, gal galetu kas paaiskinti, kaip nerti pagal sia schema kad suknele butu trapecijos formos g.gif  Pagal mane schemoje akiu skaicius neprisideda ar as klystu  g.gif
Jeigu schema nevisai tiksli, kaip reiktu platinti tokio rasto suknele?

Aciu labai  4u.gif


As irgi studijuoju sia sukneles schema. Man dar neaisku schemoje, ka reiskia simbolis "laselis" g.gif Neiskaitau kas parasyta prie to simbolio, o kai issididinu, tai uzrasas issilieja doh.gif

Atsakyti