Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(mazge1979 @ 2011 04 09, 08:56)
mergaitės, kai neriat sukneles mažoms mergytėms ar jas neriat ratu ar šonuos susiuvat?

as ratu neriu visas suknytes i mazoms ir didesnems smile.gif

ingauk- suknyte thumbup.gif o siuliukas ar uz irisus plonesnis, man is plonu siuliuku ziuretusi sita suknute
http://club.osinka.r...pic.php?t=43392
paskaiciau tai cia duota daugybe serveteliu schemu, kurias galima pitaikyti toms "kvarbatroms" ir suknyte bus originali. O jei siuliukas super plonas- galima deti du arba nerti tankesni rasteli, bet bus labai grazus kritimas ir lengvas nerinukas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrunyte: 09 balandžio 2011 - 11:26
X-iuke graži suknutės idėja smile.gif
QUOTE(Luana @ 2011 04 08, 14:16)
*owu* aš vasarai ir vaikam ir sau iš medvilnės neriu  mirksiukas.gif  ir šiaip visada ieškau kuo natūralesnio pluošto, vasara medvilnė, žiemą merino vilnelė blush2.gif

Ir mes pasirodom kaip laukiam pavasario  ax.gif 

drinks_cheers.gif aš irgi pavasariui-vasarai iš medvilninių mezgu smile.gif
Gražiai jūs pavasario laukiat wub.gif

QUOTE(ingauk @ 2011 04 09, 10:54)
as toki neriau ratu smile.gif

grožis, tokio ir aš mergaitei norėčiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 04 09, 10:54)

oi kaip gražu wub.gif aš mergytės neturiu, bet rasčiau kam nunert, dukterėčiai ax.gif pradėjau vieną, graži ji man, bet va ir mąstau gal ratu geriau.

dėkui už atsakymus. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
aciu mergaites uz grazius zodzius mano darbui smile.gif prie jos yra ir kepuryte, tasyte ir apyranke panelei blush2.gif ax.gif
Atsakyti
kreipiuosi i jus patarimo,gal kuriai teko nerti maxi siuliukais,tai kokio nr naudojot vaseli.perkant nelabai yra galimybe isbandyti,nes visi buna supakuoti,tai plest pakuotes aisku neiseina smile.gif maciau daug vasarai graziu suknyciu,gal galit pasakyti kiek daug maz 1.5 metu mergaitei gali reikti siuliuku.dekui is anksto atsakiusioms. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2011 04 09, 08:56)
mergaitės, kai neriat sukneles mažoms mergytėms ar jas neriat ratu ar šonuos susiuvat?

Aš visada neriu ratu ir sau ir pupom ax.gif


QUOTE(egliosha @ 2011 04 09, 09:21)
aciuks.gif optimaliausias dydis matyt 12 bus biggrin.gif bandysiu ieskoti, kas sesiameciu mergaiciu turi biggrin.gif


Mano mergina penkiametė tai paduko dabar nepamatuosiu , nes miega, bet batų dydis 28, tai maždaug gal orientuotis padėsiu 4u.gif , o metukų mergina būdama 20dydį nešiojo mirksiukas.gif

QUOTE(viola78 @ 2011 04 09, 12:30)
drinks_cheers.gif aš irgi pavasariui-vasarai iš medvilninių mezgu smile.gif
Gražiai jūs pavasario laukiat wub.gif

Dėkui 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(linnucce @ 2011 04 09, 14:48)
kreipiuosi i jus  patarimo,gal kuriai teko nerti maxi siuliukais,tai kokio nr naudojot vaseli.perkant nelabai yra galimybe isbandyti,nes visi buna supakuoti,tai plest pakuotes aisku neiseina smile.gif maciau daug vasarai graziu suknyciu,gal galit pasakyti kiek daug maz 1.5 metu mergaitei gali reikti siuliuku.dekui is anksto atsakiusioms. smile.gif

Aš maxiam naudoju 1,25 , o kartais ir 1,1 vašelį mirksiukas.gif , ant siūlų berods rašo 1,5, geriausiai pasižiūrėt pačiai kaip patogiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2011 04 09, 15:51)
Aš visada neriu ratu ir sau ir pupom  ax.gif
Mano mergina penkiametė tai paduko dabar nepamatuosiu , nes miega, bet batų dydis 28, tai maždaug gal orientuotis padėsiu 4u.gif , o metukų mergina būdama 20dydį nešiojo mirksiukas.gif
Dėkui  4u.gif

Papildyta:

Aš maxiam naudoju 1,25 , o kartais ir 1,1 vašelį mirksiukas.gif , ant siūlų berods rašo 1,5, geriausiai pasižiūrėt pačiai kaip patogiau 4u.gif

o apie tuos siuliukus kokios esat nuomones,ar nera jie kieti,kad paskui maziukei ant nuogo kunelio butu galima uzdeti,aciukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2011 04 09, 14:51)

Aš maxiam naudoju 1,25 , o kartais ir 1,1 vašelį mirksiukas.gif , ant siūlų berods rašo 1,5, geriausiai pasižiūrėt pačiai kaip patogiau 4u.gif

o as 1,25 arba ,5 bet pastaraji kazkaip daugiau pradejau naudot su tais siuliukais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2011 04 04, 16:31)



QUOTE(linnucce @ 2011 04 09, 14:48)
kreipiuosi i jus  patarimo,gal kuriai teko nerti maxi siuliukais,tai kokio nr naudojot vaseli.perkant nelabai yra galimybe isbandyti,nes visi buna supakuoti,tai plest pakuotes aisku neiseina smile.gif maciau daug vasarai graziu suknyciu,gal galit pasakyti kiek daug maz 1.5 metu mergaitei gali reikti siuliuku.dekui is anksto atsakiusioms. smile.gif


cituoju su pav. nes reikalauja klausimas mirksiukas.gif
va sita suknute mazdaug 1-1,5m mergytei. Siuliukai "begonija" 100% medvilne vaselis Nr. 2 Siuliukas atrodo kietokai kai suneri, kai isplauni mezgini labai svenus ir malonus pasidaro. (manau su visais medvilniniais siuliukais taip yra). Suejo cia 5 matkeliai siuliuku(cia kartu su pepuryte) Yra pirkti internete ( as bazej Kaune pirkau). Galima nerti ir 2 -3 nr. vaseliu, cia kaip megsti ir rastelis kartais pasako ar stipriau reik ar lengviau.
Del siulu kiekio tiksliai nieks tau nepasakys- rastas rastui nelygus , neaisku koks modelis, koks suknytes ilgis, koki vaseli naudosi, koks suknytes ilgis bus ir t.t.Sekmes darbuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 04 09, 10:33)
Batų dydį išsiaiškinti turbūt bus paprasčiau, tai gal pravers tokia lentelė 4u.gif :

QUOTE(Luana @ 2011 04 09, 14:51)
Mano mergina penkiametė tai paduko dabar nepamatuosiu , nes miega, bet batų dydis 28, tai maždaug gal orientuotis padėsiu 4u.gif , o metukų mergina būdama 20dydį nešiojo mirksiukas.gif

oro_buckis.gif aciu didelis 4u.gif
metinukui numezgiau 12-13cm ilgio, manau geriau didesne nei mazesne biggrin.gif kai vaiku neturiu, net vizualiai negaliu primest biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
aciukas uz isamu paaiskinima,vaziuosiu ir as i baze pirmadieny,nes prisiziurejau cia grozybiu,nebegaliu,kaip norisi paciai isbandyti savo jegas. biggrin.gif o jusu suknytes modeliukas man thumbup.gif kazka panasaus bandysiu ir as.o jus,ten tokia suknyte zalia su baltu gal galit pakomentuoti.man atrodo ,kad sijonelio kiekviena bangeliu dalis atskirai primegzta ar isvien sijonuko rastas rolleyes.gif dar kart aciukas.pasiziuresiu ir jusu paminetus siuliukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2011 04 09, 17:24)
cituoju su pav. nes reikalauja klausimas  mirksiukas.gif
va sita suknute mazdaug 1-1,5m mergytei. Siuliukai "begonija" 100% medvilne  vaselis Nr. 2 Siuliukas atrodo kietokai kai suneri, kai isplauni mezgini labai svenus ir malonus pasidaro. (manau su visais medvilniniais siuliukais taip yra). Suejo cia 5 matkeliai siuliuku(cia kartu su pepuryte) Yra pirkti internete ( as bazej Kaune pirkau). Galima nerti ir 2 -3 nr. vaseliu, cia kaip megsti ir rastelis kartais pasako ar stipriau reik ar lengviau.
Del siulu kiekio tiksliai nieks tau nepasakys- rastas rastui nelygus , neaisku koks modelis, koks suknytes ilgis, koki vaseli naudosi, koks suknytes ilgis bus ir t.t.Sekmes darbuose  smile.gif



Sakykit, o tuos siuliukus "begonija" imanoma megzti virbalais? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *owu*: 09 balandžio 2011 - 18:18