Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

merginos gal zinote, kokio ilgio 1neriu ir 6eriu vaiko padukas yra 4u.gif mezgu kojines 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2011 04 08, 19:20)
merginos gal zinote, kokio ilgio 1neriu ir 6eriu vaiko padukas yra 4u.gif mezgu kojines 4u.gif

Mano lelkai 1 metai ir 3 mėnesiai, tai kojytė 13 cm. Bet nelygu koks vaikas (kokių tėvų rolleyes.gif ) gali būti ir 12 cm kojytė. O dėl 6-mečio, tai tokių neturiu, gal kas kitas atsakys.
Papildyta:
QUOTE(X-iuke @ 2011 04 08, 14:51)
suknute smile.gif
  mirksiukas.gif

Va čia tai mamytė, ir sukniuką parodė ir schemutę iš karto, nes žino, kad bus smalsučių kurie klaus. Vat jeigu dar siūliuką ir vašelio nr. parašytų... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2011 04 08, 15:30)
jo man ir grazhus shitas megztukas, bandzhiau ji panagrinet, ten kazhkaip labai suktai parashyta, pamineta ta raudona linija, gal ties ja reiktu platint, suprantu kad toje schemoje pavaizduota kurioje eiluteje po kiek akiu prideta, bet greichiausiai tas akis pridet ne  vienoje vietoje o paskirstant tolyniai per visa eilute?  g.gif

Na ir aš panašiai supratau, tik galvojau, gal praleidau kažką beskaitydama, kur konkrečiai paaiškinta. Šiaip truputį keista man ta raudona linija mastau.gif , nes juk platėti turėtų tolygiai, nesvarbu, kad akys paskirstomos idant nebūtų tų "ugly" ( unsure.gif ) reglano takelių.

Ir dar toks gal kiek netaktiškas klausimas... blush2.gif Kodėl Tu schemų nekeli į temas, skirtas schemoms? Taip greit nepasimestų, o ir aiškintis nereikėtų, kad čia ne Tavo pačios darbai. 4u.gif
Atsakyti
sauadsa ,nuostabus komplektukas wub.gif wub.gif wub.gif Man toks sukneles nerimas nuo virsaus labai grazus,ir labai sudetingas atrodo ax.gif
Atsakyti
Nors darbeliai ir be galo gražūs, bet visgi- NECITUOKIM NUOTRAUKŲ VIENĄ PO KITOS.
Toms, kurios nežino kaip tai daryti- cituojant palikite tik mezgėjos vardą ir galbūt jos tekstą, o nuo tos vietos, kur prasideda "url..." tiesiog ištrinkite. Labai jau užsikiša forumas nuo tų cituojamų nuotraukų.
Čia aš nepiktai, jeigu ką mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu saunuoles kokios, tikros auksarankes thumbup.gif tiek groziu maziukams prigaminot wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 04 08, 20:44)
sauadsa ,nuostabus komplektukas wub.gif  wub.gif  wub.gif Man toks sukneles nerimas nuo virsaus labai grazus,ir labai sudetingas atrodo ax.gif

Ačiū smile.gif Tikrai nebus sudėtingas tokiai profei kaip tu 4u.gif

Ir aš pritariu rasiux. Labai apkraunamas puslapis, jei cituojama su nuotraukom. Ir aš nepiktai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauadsa: 08 balandžio 2011 - 21:48
Suknutė mano pupai
user posted image
Atsakyti
mergaitės, kai neriat sukneles mažoms mergytėms ar jas neriat ratu ar šonuos susiuvat?
Atsakyti
QUOTE(AusrinesMama @ 2011 04 08, 18:41)
Mano lelkai 1 metai ir 3 mėnesiai, tai kojytė 13 cm. Bet nelygu koks vaikas (kokių tėvų  rolleyes.gif ) gali būti ir 12 cm kojytė. O dėl 6-mečio, tai tokių neturiu, gal kas kitas atsakys.

aciuks.gif optimaliausias dydis matyt 12 bus biggrin.gif bandysiu ieskoti, kas sesiameciu mergaiciu turi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2011 04 09, 09:21)
aciuks.gif optimaliausias dydis matyt 12 bus biggrin.gif bandysiu ieskoti, kas sesiameciu mergaiciu turi biggrin.gif

Batų dydį išsiaiškinti turbūt bus paprasčiau, tai gal pravers tokia lentelė 4u.gif :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2011 04 09, 08:56)
mergaitės, kai neriat sukneles mažoms mergytėms ar jas neriat ratu ar šonuos susiuvat?

as toki neriau ratu smile.gif user posted image
dabar ieskau tinkamo rasto lininams siulams, bet kad jie labai jau ploni tai nezinau ar cia ryztis jai ar ne blush2.gif
Atsakyti