Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(sauadsa @ 2011 04 08, 09:56)
Paprastutis komplektėlis mažai mergytei  smile.gif

user posted image

labai gražu thumbup.gif
ir man įdomu iš kokių siūlų nerta (kokio storuma, su kokiu vašeliu) ir kokio amžiaus mergytei skirtas?
Atsakyti
tomega prastai ieskojai va cia yra http://www.supermama...howtopic=595197
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2011 04 08, 11:59)
tomega prastai ieskojai  va cia  yra http://www.supermama...howtopic=595197



aciuuuuuu aciuks.gif aciuks.gif matyt jau ir praleidau per ta sedejima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 04 08, 07:56)
Paprastutis komplektėlis mažai mergytei  smile.gif

user posted image


Labai grazu wub.gif Dievinu vaseliu nertus darbeliu, bet gaila kad pati nelabai draugauju su juom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinute:) @ 2011 04 08, 11:50)
labai gražu  thumbup.gif
ir man įdomu iš kokių siūlų nerta (kokio storuma, su kokiu vašeliu) ir kokio amžiaus mergytei skirtas?

Nėriau iš Yarnart Jeans, 2,5 Nr. vąšeliu. Nebuvau bandžiusi tų siūliukų, tai pirmas darbas iš jų. Maždaug 1,5 metukų mergytei. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauadsa: 08 balandžio 2011 - 12:17
suknute smile.gif
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
wub.gif
beje labai nebloga temute osinkoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 08 balandžio 2011 - 12:52
QUOTE(zydrunyte @ 2011 04 04, 15:31)
Sveikute, vel grozybiu pilna  bigsmile.gif

ateinu su savo nauja suknyte ir kepuryte , mazai pupai  smile.gif



QUOTE(pati22 @ 2011 04 06, 14:56)
Pagaliau iveikta suknyte dukrytei is 192 atskiru gelyciu bei kepuryte  4u.gif



QUOTE(X-iuke @ 2011 04 08, 12:51)
suknute smile.gif
[/url]  mirksiukas.gif

jau kokios sukneles nuostabios thumbup.gif tikra vasara kvepia wub.gif
Atsakyti
Sveikutės, kiek grožių pridėjot bigsmile.gif
Suadsa suknutė tikrai gražutė thumbup.gif , man teko šiuos siūlus čiupinėt tai kažkaip nelabai man jie prilipo g.gif , įdomu būtų išgirs jūsų nuomonę apie juos ax.gif
X-siuke jei tai jūsų darbas tai fantastika thumbup.gif
*owu* aš vasarai ir vaikam ir sau iš medvilnės neriu mirksiukas.gif ir šiaip visada ieškau kuo natūralesnio pluošto, vasara medvilnė, žiemą merino vilnelė blush2.gif

Ir mes pasirodom kaip laukiam pavasario ax.gif tik nufotografuot gražiai nepavyko, nepozuotoja mano mergina, reikia žaisti, savo reikalais mažiukei užsiimti, o ne maivytis prieš mamą biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
ne nemano ax.gif radau grazhiu ideju ir pasidalinau wink.gif turechiau mergina nerchiau suknutes, bet pas mane vaikis biggrin.gif ieshkau jam ideju ir aptinku... pasizhiuriu i grazhutes suknutes ir noriu dar mergina turet biggrin.gif
p.s. Luana labai grazhus darbelis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 08 balandžio 2011 - 13:22
QUOTE(Luana @ 2011 04 08, 14:16)
*owu* aš vasarai ir vaikam ir sau iš medvilnės neriu  mirksiukas.gif  ir šiaip visada ieškau kuo natūralesnio pluošto, vasara medvilnė, žiemą merino vilnelė blush2.gif


Aciu aciuks.gif
As irgi masciau, kad reiktu is medvilnes, bet as noriu virbalais megzti, o ta storesne medvilne bijau, kad bus per sunki, tokia tysis zemyn ta suknele g.gif
Na reiks, konkreciai vaziuoti i siulu parduotuve ir ziureti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 04 08, 09:56)
Paprastutis komplektėlis mažai mergytei  smile.gif

Labai grazu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(X-iuke @ 2011 04 08, 13:51)
suknute smile.gif

Pasakiska suknele ir spalvyte pavasariska thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 04 06, 21:45)
Tos ripsinės avytės tiesiog nuostabios. wub.gif Tik niekaip nesuprantu, kaip ten platinama be reglano takelių blush2.gif - atseit toje gudrioje schemoje pvaizduota? mastau.gif

jo man ir grazhus shitas megztukas, bandzhiau ji panagrinet, ten kazhkaip labai suktai parashyta, pamineta ta raudona linija, gal ties ja reiktu platint, suprantu kad toje schemoje pavaizduota kurioje eiluteje po kiek akiu prideta, bet greichiausiai tas akis pridet ne vienoje vietoje o paskirstant tolyniai per visa eilute? g.gif
Atsakyti