Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

Megztuku grozis neapsakomas wub.gif wub.gif

Labai aciu uz lietuviska paaiskinima 4u.gif

Ir as susigundziau... Nors dar esu tik pradedancioji, bet... manau pabandysiu bigsmile.gif Ir tikrai, nereikes susiuvineti, kas man laaaabai nepatinka doh.gif biggrin.gif

Gal galetumet pasakyti, kokius siulus naudojot ir kokio storumo virbalus? Ir kiek siulu prireike?... Aciu 4u.gif
Papildyta:
Dar norejau paklaust, ar teisingai supratau, kad is pradziu mezgama 4 virbalais, o po to jau galima ir dviem (zilkiniais)?... Ir tie 4 virbalai, tai kazkokie specialus koinems skirti, ar bet kokie 4?... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Buratinuke @ 2011 03 25, 15:25)
Megztuku grozis neapsakomas  wub.gif  wub.gif

Labai aciu uz lietuviska paaiskinima  4u.gif

Ir as susigundziau... Nors dar esu tik pradedancioji, bet... manau pabandysiu  bigsmile.gif  Ir tikrai, nereikes susiuvineti, kas man laaaabai nepatinka  doh.gif  biggrin.gif

Gal galetumet pasakyti, kokius siulus naudojot ir kokio storumo virbalus? Ir kiek siulu prireike?... Aciu  4u.gif
Papildyta:
Dar norejau paklaust, ar teisingai supratau, kad is pradziu mezgama 4 virbalais, o po to jau galima ir dviem (zilkiniais)?... Ir tie 4 virbalai, tai kazkokie specialus koinems skirti, ar bet kokie 4?...  blush2.gif

As mezgiau is pusvilnes Erika ir Eroica (skiriasi gamintojas, bet storis toks pat, tad rinkausi kur spalvos mielesnes akiai) 50g. 116m, virbalai Nr3, bet galima rinktis ir storesnius siulus/virbalus. Kadangi man reikejo 7 skirtingu spalvu, tai tikslaus siulu kiekio pasakyti negaliu (neturiu svarstykiu pasverimui), bet kazkur bendrai 3-3,5kamuoliuko sunaudojau. As is pradziu uzsidejusi 8 akis ant vieno virbalo, jas pasidalinu po 2 ant 4 virbalu (kojininiai) ir mezgu ratu kaip kojine, o kai akiu skaicius didelis ir jos bando nuo virbalo pabegti pereinu prie virbalo su zilka (man jo 1 pilnai uztenka)
Atsakyti
IngridaGal, labai aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 03 24, 22:41)
(1gera 1 uzmetimas * 8 kartus, sekancioje eileje vietoj 1 geros, mezgiau 2,3,4 ir t.t.) tol, kol apskritimo skersmuo buvo lygus pusei vaiko krutines apimties, tada nuemiau rankovytes ir mezgiau toliau. Kadangi mano mergaites krutines apimtis 50cm, tai kai apskritimas buvo 25cm skersmens, isemiau rankoves, o po to pamezgiau dar apie 23cm +3cm

Labai grazu, super!!! o visa laika taip ir didint reikia akiu skaiciu + uzmetimas ? o rankovytes paprastai nuleidziat , o paskui kiek nuleidot uzdedat, ar kaip? kai nebetelpa ant 4 virbalu, po to ant valo mezgat?
Atsakyti
QUOTE(Buratinuke @ 2011 03 25, 15:25)
Ir tie 4 virbalai, tai kazkokie specialus koinems skirti, ar bet kokie 4?...  blush2.gif

Kojinių virbalais, jei neklystu, vadinami bet kokie virbalai, kurių abu galai smailūs (na t.y. ne su kokiu bumbuliuku ant vieno galo) ir kurie parduodami paprastai po penkis rinkinyje (mezginys ant keturių virbalų, o penktasis - "darbinis").
Atsakyti
QUOTE(viltuse @ 2011 03 25, 16:02)
Labai grazu, super!!! o visa laika taip ir didint reikia akiu skaiciu + uzmetimas ? o rankovytes paprastai nuleidziat , o paskui kiek nuleidot uzdedat, ar kaip? kai nebetelpa ant 4 virbalu, po to ant valo mezgat?

Mezgu didindama tol, kol uztenka nugarytei (tarkim krutines apimtis 50cm, tai mezgu, kol apskritimo skersmuo apie 25-26cm). Turiu 8 mezginio motyvus (skaiciuojant ratu tarp uzmetimu), tai 1-2 lieka kaip apykakle, 3 rankove, 4-5-6-7 megztuko apacia, 8 rankove. Visas 3 ir 8 motyvo akis nuimu ant ziogelio (galima ir ant pagalbinio virbalo arba nulaidyti, bet tuomet teks prisiuti rankove, cia kaip kam patogiau) ir vietoj ju ant virbalo uzsidedu tiek pat akiu, kiek nuimta ir mezgu kaip iprastai kol apskritimo skersmuo tampa lygus krutines apimciai (gaunasi apskritimas su skylemis rankoms). Mezgini visa laika didinu, tik kelis paskutinius cm megzdama ripsu akiu nepridedinejau, pagal orginala ripsu mezgama daugiau, todel uzdedamos akys visalaika net ir ripsu mezgant, nes prisingu atveju (neuzdedant akiu)mezginys riesis i vidu.
Atsakyti
user posted image Suknutė metų mergaitei
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 03 25, 16:45)
Mezgu didindama tol, kol uztenka nugarytei (tarkim krutines apimtis 50cm, tai mezgu, kol apskritimo skersmuo apie 25-26cm). Turiu 8 mezginio motyvus (skaiciuojant ratu tarp uzmetimu), tai 1-2 lieka kaip apykakle, 3 rankove, 4-5-6-7 megztuko apacia, 8 rankove. Visas 3 ir 8 motyvo akis nuimu ant ziogelio (galima ir ant pagalbinio virbalo arba nulaidyti, bet tuomet teks prisiuti rankove, cia kaip kam patogiau) ir vietoj ju ant virbalo uzsidedu tiek pat akiu, kiek nuimta ir mezgu kaip iprastai kol apskritimo skersmuo tampa lygus krutines apimciai (gaunasi apskritimas su skylemis rankoms). Mezgini visa laika didinu, tik kelis paskutinius cm megzdama ripsu akiu nepridedinejau, pagal orginala ripsu mezgama daugiau, todel uzdedamos akys visalaika net ir ripsu mezgant, nes prisingu atveju (neuzdedant akiu)mezginys riesis i vidu.


Labai spalvos mielos vaivorykštinio megztuko wub.gif Aš ripsu megzdama akių nebepridėjau. Nes buvau numezgus su tom pridedamom akim, gavosi tokie kampai, tai išardžiau ir mezgiau be pridėjimų. O siūlai mano visokie, kokių turėjau, virbalai 3Nr. Mažajai mezgiau pagal aprašymą, po 10 eilių kiekvienos spalvos, o dičkei po 14 eilių.
Atsakyti
QUOTE(vlasta2 @ 2011 03 25, 16:46)
user posted image Suknutė metų mergaitei

labai daili thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vlasta2 @ 2011 03 25, 16:46)
Suknutė metų mergaitei

Gražu smile.gif
Atsakyti
rankinuko rastas (vidurinis), kai keiti spalvas - labai graziai gaunas smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kairekoja: 25 kovo 2011 - 21:17
QUOTE(vlasta2 @ 2011 03 25, 17:46)
Suknutė metų mergaitei

Kokia simpatiška wub.gif
Atsakyti