Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

Apskritiminis vaivorykstinis megztukas dukrytei
user posted image
user posted image
Atsakyti
Naiste, IngridaGal - superiniai darbeliai! Labai suintrigavo mane tas mezgtukas, kaip tik laukiu siūlų dukrai, ar tik jau aš nežinau, ką iš jų bandysiu megzti biggrin.gif ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 03 24, 17:52)
Apskritiminis vaivorykstinis megztukas dukrytei

na jau čia tai thumbup.gif jau dabar abi su naiste777 užvedėt ir taip atrodo ne mane vieną bigsmile.gif ar tik greitu laiku nereiks kurti apskritimukams atskiros temukės g.gif

QUOTE(Restar @ 2011 03 24, 18:00)
ar tik jau aš nežinau, ką iš jų bandysiu megzti  biggrin.gif ax.gif .

tai jau tau gerai, kad siūlai keliauja, o man dar reiks ieškotis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 03 23, 19:37)
Pilna čia grožybių pavasarinių. Parodysiu ir aš megztukus savo panom. Kai sugalvosiu užsegimą, ir ant manekenių pasirodysim.
user posted image
user posted image

Jei nebūtų antros nuotraukos, taip ir nesuprasčiau kaip čia vilkėti, labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2011 03 24, 20:34)
Jei nebūtų antros nuotraukos, taip ir nesuprasčiau kaip čia vilkėti, labai gražu wub.gif

drinks_cheers.gif aš tai pamačius pirmą nuotrauką pagalvojau, kokia čia beretė su ausim lotuliukas.gif ale pamačius antrą nuotrauką viską supratau ir negalėjau atplėšt akių kaip gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2011 03 24, 01:13)
kad nereiktu bludyt tai keliu nukopijuota megztuko aprasyma

Ačiū 4u.gif , tikrai labai įdomus modeliukas bigsmile.gif , bet taip ir nesupratau, kokio dydžio gaunasi tas "pavyzdinis" megztukas? g.gif (Pagal 30 cm ilgio rankoves kažkaip nelabai kūdikėliui iki 1 m. mastau.gif ).
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 03 24, 22:30)
Ačiū 4u.gif , tikrai labai įdomus modeliukas bigsmile.gif , bet taip ir nesupratau, kokio dydžio gaunasi tas "pavyzdinis" megztukas? g.gif (Pagal 30 cm ilgio rankoves kažkaip nelabai kūdikėliui iki 1 m. mastau.gif ).

As jums galiu atsakyti. Megzdama nesivadovavau jokia schema, tiesiog uzsidejau 8 akis, ir mezgiau ratu kaip jau auksciau aprasyta (1gera 1 uzmetimas * 8 kartus, sekancioje eileje vietoj 1 geros, mezgiau 2,3,4 ir t.t.) tol, kol apskritimo skersmuo buvo lygus pusei vaiko krutines apimties, tada nuemiau rankovytes ir mezgiau toliau. Kadangi mano mergaites krutines apimtis 50cm, tai kai apskritimas buvo 25cm skersmens, isemiau rankoves, o po to pamezgiau dar apie 23cm +3cm ripsu (orginale ripso daugiau)
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 03 24, 22:41)
As jums galiu atsakyti. Megzdama nesivadovavau jokia schema, tiesiog uzsidejau 8 akis, ir mezgiau ratu kaip jau auksciau aprasyta (1gera 1 uzmetimas * 8 kartus, sekancioje eileje vietoj 1 geros, mezgiau 2,3,4 ir t.t.) tol, kol apskritimo skersmuo buvo lygus pusei vaiko krutines apimties, tada nuemiau rankovytes ir mezgiau toliau. Kadangi mano mergaites krutines apimtis 50cm, tai kai apskritimas buvo 25cm skersmens, isemiau rankoves, o po to pamezgiau dar apie 23cm +3cm ripsu (orginale ripso daugiau)

Dėkui 4u.gif - dabar jau aiškiau. ax.gif (Nors žinoma reikia pabandyti blush2.gif ).
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 03 24, 22:51)
Dėkui 4u.gif - dabar jau aiškiau. ax.gif (Nors žinoma reikia pabandyti blush2.gif ).

Butinai pabandykite, labai smagiai ir greitai mezgasi ir nera to dageliui nepatinkancio proceso - susiuvimo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 03 24, 22:41)
As jums galiu atsakyti. Megzdama nesivadovavau jokia schema, tiesiog uzsidejau 8 akis, ir mezgiau ratu kaip jau auksciau aprasyta (1gera 1 uzmetimas * 8 kartus, sekancioje eileje vietoj 1 geros, mezgiau 2,3,4 ir t.t.) tol, kol apskritimo skersmuo buvo lygus pusei vaiko krutines apimties, tada nuemiau rankovytes ir mezgiau toliau. Kadangi mano mergaites krutines apimtis 50cm, tai kai apskritimas buvo 25cm skersmens, isemiau rankoves, o po to pamezgiau dar apie 23cm +3cm ripsu (orginale ripso daugiau)

oi, aciu, as ir labai gundausi, bet vis galvoju kaip ta dydi atitaikyt... 4u.gif
Atsakyti
kaip jus dedat akis tas 8 kad neisslysta virbalai, nu niekaip negaliu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 03 25, 13:03)
kaip jus dedat akis tas 8 kad neisslysta virbalai, nu niekaip negaliu  blink.gif


Sunkiai smile.gif Aš užsidedu ant vieno virbalo, paskui padalinu. Bet galima nusinert kabliuku mažą ratuką su 8 stulpeliais be užmetimo, paskui jau surinkt ant virbalų lengviau
Atsakyti