Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(Lusasita @ 2011 03 23, 16:00)
Atnešu parodyt megztą paltuką panelytei

Labai grazus paltukas. wub.gif Jei nepaslaptis, kaip tas sagutes padarote, apneriate kazka?
Papildyta:
QUOTE(naiste777 @ 2011 03 23, 19:37)
Pilna čia grožybių pavasarinių. Parodysiu ir aš megztukus savo panom. Kai sugalvosiu užsegimą, ir ant manekenių pasirodysim.

Labai grazu ir spalvu derinys mielas akiai wub.gif As irgi toki siuo metu mezgu savo mazylei, liko rankovytes, tai po keliu dienu parodysiu
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 03 23, 20:37)
Pilna čia grožybių pavasarinių. Parodysiu ir aš megztukus savo panom. Kai sugalvosiu užsegimą, ir ant manekenių pasirodysim.
user posted image


wow! nerealiai! thumbup.gif cia koks mezgimo principas? gal turit schema kaip platinti ir kur tas rankoves palikti?
Atsakyti
Smagu, kad patiko blush2.gif Aprašymas yra kūdikių iki 1 metų temoj. Mezgama nuo centro. Šiap taip manekenes nufotkijau, tik su mažąja tai vargas doh.gif doh.gif ramiai jai neina pabūt smile.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Lusasita, kaip visada orginalu ir gražu wub.gif
naiste777 na ir grožis, o jau ant manekenių tai išvis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Paprastute liemenyte musu pipiriukui. Tik manikena labai jau sunku prigauti... Jei kada pavyks, parodysiu ir su juo. smile.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(kairekoja @ 2011 03 23, 20:39)
wow! nerealiai!  thumbup.gif cia koks mezgimo principas? gal turit schema kaip platinti ir kur tas rankoves palikti?

kad nereiktu bludyt tai keliu nukopijuota megztuko aprasyma
Apvalaus megztuko pradzia tokia: uzmeti 8akis, po 2 ant pirmo ir trecio virbalo ir 4ias ant 2trojo(4tuoju megzti), ir mezgi apvaliai, pirmoje eilej mezgi 2 is kiekvienos akies, antroj jau ir kitas lygines eiles reikia megzti lygiai geromis akimis. spalva keiciama kas 10 eiliu.
toliau:
3 eile: 2geros, uzmetimas - kartoti, (svarbu nepamirsti uzmetimo uzbaigus mezgima ant vieno virbalo)
5 eile: 3geros, uzmetimas - kartoti
7 eile: 4geros, uzmetimas - kartoti
9 eile: 5geros, uzmetimas - kartoti
tada kojiniu virbaliukus galima pakeisti i 'zilkinius' ir megzti toliau iki bus jau 18 akiu tarp uzmetimu.
tada reikia daryti rankoves:geromis numezgi 18 geru+uzmetimas, tada 18ka nuimti ant pakaitinio virbalo (bent as naudoju pakaitini, kitos akiu laikikli naudoja, cia kaip jau kam patogiau), jos skirtos rankovei, uzdedi dar 18 akiui s kito kamuoliuko ir tada 4kartus numezgi 18 geru+uzmetimas ir nuimi antrai rankovei 18 akiu+uzdedi 18ka, numezgi likusias 18ka su uzmetimu. bet as planuoju neuzdeti sitoj eilej papildomu 18 akiu,o daryti su sekancia eile.
toliau megzti iki kol tarp uzmetimu bus 24 akys ir pakeisti rasta i ripsa (eile geromis akimis ir eile blogomis), pakartoti 3kart. sekanciai eilei kiekvienoj sekcijoj (speju cia sekcija suprantama kaip akys tarp buvusiu uzmetimu, bet nera detalizuojama) pabaigoj ismegzti 2 is vienos paskutines akies ir situ ripsu megzti su akiu didinimu kas 6ta eile iki norimodydzio. pavyzdinis megztukas turi 70 eiliu ir 7ias spalvas ir uzbaigiant yra 28 akys tarp uzmetimu ir 224 is viso.

Rankoves mezgant reikia akiu skaiciu mazinti po 2 kas 8ias eiles. lygu rasta reikia pakeisti i gera/bloga, visas rankoves ilgis turetu buti 30cm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audryta: 24 kovo 2011 - 00:13
QUOTE(kairekoja @ 2011 03 23, 15:40)
o cia rankinukas mano duktereciai smile.gif
user posted image

Labai labai labai labai gražu wub.gif
Gal galima raštelį prie progos 4u.gif

QUOTE(naiste777 @ 2011 03 23, 18:37)
Pilna čia grožybių pavasarinių. Parodysiu ir aš megztukus savo panom. Kai sugalvosiu užsegimą, ir ant manekenių pasirodysim.

Super duper thumbup.gif
Noriu ir aš dabar savo paneles papuošt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kairekoja @ 2011 03 23, 15:40)
o cia rankinukas mano duktereciai smile.gif
user posted image

Laaabai grazu thumbup.gif O koks cia rastelis?

QUOTE(naiste777 @ 2011 03 23, 18:37)
Pilna čia grožybių pavasarinių. Parodysiu ir aš megztukus savo panom. Kai sugalvosiu užsegimą, ir ant manekenių pasirodysim.
user posted image
user posted image

Na cia tai nerealiai!!! Labai labai graziai atrodo wub.gif Noriu,tik apvaliai megzti nemoku doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mylia: 24 kovo 2011 - 10:48
Naste777, labai grazus megztukai apvaluciai wub.gif wub.gif

pagalvojau kad visai butu grazus ir nerti, tik va ko gero su rankovem biski butu gal bedu, o gal ir ne g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2011 03 24, 10:47)
Na cia tai nerealiai!!! Labai labai graziai atrodo  wub.gif Noriu,tik apvaliai megzti nemoku  doh.gif

sitie megztukai kaip koines mezgasi. ir tirai nesunkiai
Atsakyti
naiste777 megztukai labai patiko smile.gif
kairekoja, labai mielas ridikiulis smile.gif
Lusasitos paltukas toks mielas smile.gif
Atsakyti
Labai ačiū pagyrusioms mano megztukus ratukinius. Aš irgi kažkada apvaliai megzti nemokėjau, kol nepabandžiau smile.gif Nieko ten sunkaus, pradžioj su kojininiais virbalais, kai nebetelpa, tada jau ant valo. O kabliuku, manau, irgi turėtų gerai gautis.
Atsakyti