Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

o jau zhirafo koks grozhis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Štai toks komplektukas dukrytei
user posted image
Atsakyti
Mylios megztukas labai mielas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2011 03 11, 19:51)
Štai toks komplektukas dukrytei
user posted image

Mano dukrai labai patiko suknele. Praso irgi tokios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 03 11, 15:59)
pasirodau ir as savo vaikiskus rubelius, labai paprastucius  4u.gif  savo vaikuciu dar neturiu tai mezgu savo sunenui ir vyro sunenui ir duktereciai

nu jau grožis wub.gif thumbup.gif tikra auksarankė thumbup.gif
Atsakyti
mylia, aglyte - labai grazus jusu darbeliai thumbup.gif

As atnesu parodyti paprasta vaikiska komplekteli - vilnones kelnes ir mini suknyte mazai zaviai mergytei
user posted image
Atsakyti
Sveikutes, ziuriu dauguma mezgate reglano rankves vaikuciams, o kas mezgate normalias, paprastas??? As jau 2k permezgineju, vis man po pazastimi sutraukta gaunasi ir per raumenuka traukia. doh.gif Kaip mezgate jus???
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2011 03 06, 15:23)
Pasidaviau ir aš-margumai iš to kas namuos mėtės biggrin.gif Čia dar švarkelis bus kažkada-guli krepšy,rankovienėm siūlo pritrūkau blush2.gif

Nu jau koks gražus margumas wub.gif

QUOTE(zydrunyte @ 2011 03 06, 19:49)
sveikutes visu darbeliai labai saunus ir kruopstus
ateinu parodyti savaji, pirma karta taip neriau suknyte ir svarkiuka esu nerus tik virsus vis budavo kitoks  smile.gif

Labai fainas kostiumėlis bigsmile.gif

QUOTE(Mylia @ 2011 03 10, 11:16)
Labas, mezgejos smile.gif

Idedu parodyti neseniai pabaigta stora vilnoni megztuka dukrytei smile.gif

Labai įdomiai sugalvota, tos gėlytės pagyvina megztuką thumbup.gif

QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 03 11, 14:59)
pasirodau ir as savo vaikiskus rubelius, labai paprastucius  4u.gif  savo vaikuciu dar neturiu tai mezgu savo sunenui ir vyro sunenui ir duktereciai

Žirafa thumbup.gif

Atnešu keletą savo mezginukų pasirodyti. Megztukas ir kepurytė draugės vaikiukui:
user posted image
user posted image

Liemenė mano mergiotei:
user posted image

Ir dar pora šalikų nunarpliojau:
user posted image
user posted image
Atsakyti
VIVA 31-aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
PANELE PRYM-labai grazus darbeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif 4u.gif
AGLYTE-labai grazi liemene wub.gif wub.gif 4u.gif
ZUZANA-komplektukasd dukrytei nuostabus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Visu darbeliai labai mieli wub.gif Vien jau del to, kad tai ranku, su meile megsti savo patiems paciausiams wub.gif Rodausi ir su vienu is darbeliu mazylei:tik kazkaip pilvuzikas isivertes atrodo doh.gif lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Aciu uz komplimentus, siaip jau nedaznai tenka tiems vaikuciams ka ir pagaminti, kai savu dar ner 4u.gif , o taip norisi maziesiems ka nunarplioti
o jusu visu darbeliai tai labai nuostabus 4u.gif 4u.gif 4u.gif , man dar mokytis ir mokytis.
Atsakyti
QUOTE(raima101 @ 2011 03 11, 10:12)
gal turite pavyzdziu mergaitem paltuku?

Nea, neturiu. Reiktu po kitas temeles paieskoti smile.gif

QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 03 11, 14:59)
pasirodau ir as savo vaikiskus rubelius, labai paprastucius  4u.gif

Labai grazu, ypac idomi ta liemene kvadratais-rombais.

QUOTE(AGkatulis @ 2011 03 12, 15:11)
Sveikutes, ziuriu dauguma mezgate reglano rankves vaikuciams, o kas mezgate normalias, paprastas??? As jau 2k permezgineju, vis man po pazastimi sutraukta gaunasi ir per raumenuka traukia.  doh.gif Kaip mezgate jus???

Gal per mazai eiliu nuleidziat reglano rankoves g.gif Kai sotri siulai ir ne itin didelis megztukas as vidutiniskai nuleidziu rankove per 18 eiliu, skaiciuojant tik is gerosios puses, kai nuleidinejama. Gaunasi pakankamai erdvi rankove ir patogi vaikuciui.
Atsakyti