Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(Greta77 @ 2011 03 08, 16:27)
Suknelė vyresnėlei dukrytei. Panašią teks narpliot ir mažylei smile.gif



Labai gražu wub.gif
Atsakyti
Labas, mezgejos smile.gif

Idedu parodyti neseniai pabaigta stora vilnoni megztuka dukrytei smile.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2011 03 10, 11:16)
Labas, mezgejos smile.gif

Idedu parodyti neseniai pabaigta stora vilnoni megztuka dukrytei smile.gif





Gražutis wub.gif
Atsakyti
Mylia- labai dailutis smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2011 03 05, 23:54)
Gal galite padėti?
Kiek maždaug reiktų siūlų štai tokiam megztukui 9 mėnesių mergytei?
Prisižiūrėjau grožybių, rankos niežti numegzti kažka, bet susimasčiau kiek čia siūlų pirkti, kad nepritrūktų ir kad nebūtų labai perdaug  g.gif

user posted image


Ir aš norėčiau pagalbos mezgant šį megztuką. 4u.gif
Gal kas turite schemą? Ir kaip padaryti priekyje, kad jis taip gražiai būtų prasiskyręs?
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2011 03 10, 09:16)
Labas, mezgejos smile.gif

Idedu parodyti neseniai pabaigta stora vilnoni megztuka dukrytei smile.gif


labai grazutis bigsmile.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(netikėtai @ 2011 03 06, 13:23)
Pasidaviau ir aš-margumai iš to kas namuos mėtės biggrin.gif

pasaka thumbup.gif kvepia pavasariu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(valentinuke @ 2011 03 06, 13:42)
Labai grazus visu darbeliai,pasirodisiu ir as ka primezgeu anukei mirksiukas.gif

auksines Jusu rankos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zydrunyte @ 2011 03 06, 17:49)
sveikutes visu darbeliai labai saunus ir kruopstus
ateinu parodyti savaji

saunuole mamyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura777 @ 2011 03 10, 14:06)
Ir aš norėčiau pagalbos mezgant šį megztuką. 4u.gif
Gal kas turite schemą? Ir kaip padaryti priekyje, kad jis taip gražiai būtų prasiskyręs?

schemutės neturiu smile.gif 4u.gif aš pati labai dažnai mezgu be jokios schemos - pagal kokį turimą megztuką mezgu - vis prisidedu pamatuoju smile.gif nes pagal tas schema sir išmatavimus man nesigauna tongue.gif
o dėl praskyrimo tai kai dvi sagos bus įsiūtos - tai gražiai ir skleisis - nieko nereik daryt papaildomai - tiesiai megzti ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2011 03 10, 13:16)
Labas, mezgejos smile.gif

Idedu parodyti neseniai pabaigta stora vilnoni megztuka dukrytei smile.gif

user posted image

user posted image

gal galima gauti rombu rasteli? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(algioshka @ 2011 03 10, 15:06)
gal galima gauti rombu rasteli?  blush2.gif

Rastelio tikrai negaila, bet neturiu smile.gif Jus pasiieskokit bet kokio varianto kaip mezgasi rombas, o as papasakosiu kaip cia megzta. Viena rombo krastine yra is 4 akiu. Rombo apacioje salia yra 4+4 geros akys. Pamegzta 4 eiles ir is vienu 4 akiu susukta pynute i desine, o is kitu 4 akiu - i kaire. Tada vel pamegzta tiek pat eiliu ir vel taip pat susukta, tada grizta atgal blogaja puse ir mezgant geraja jau pradetas daryti rombas. Rombo placiausioj vietoj yra 12 blogu akiu, o tada pradeta siaurint romba. Kai 8 geros akys vel susitinka, susukta tokia pat pynute i skirtingas puses ir tada vel pradedam romba. Na tikiuosi kazka paaiskinau. Jei ne - klauskit. 4u.gif

Aciu visoms uz gerus zodzius, man paciai tas megztukas labai mielai mezgesi, nors yra pakankamai paprastas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2011 03 10, 18:34)
Rastelio tikrai negaila, bet neturiu smile.gif Jus pasiieskokit bet kokio varianto kaip mezgasi rombas, o as papasakosiu kaip cia megzta. Viena rombo krastine yra is 4 akiu. Rombo apacioje salia yra 4+4 geros akys. Pamegzta 4 eiles ir is vienu 4 akiu susukta pynute i desine, o is kitu 4 akiu -  i kaire. Tada vel pamegzta tiek pat eiliu ir vel taip pat susukta, tada grizta atgal blogaja puse ir mezgant geraja jau pradetas daryti rombas. Rombo placiausioj vietoj yra 12 blogu akiu, o tada pradeta siaurint romba. Kai 8 geros akys vel susitinka, susukta tokia pat pynute i skirtingas puses ir tada vel pradedam romba. Na tikiuosi kazka paaiskinau. Jei ne - klauskit.  4u.gif

Aciu visoms uz gerus zodzius, man paciai tas megztukas labai mielai mezgesi, nors yra pakankamai paprastas smile.gif



gal turite pavyzdziu mergaitem paltuku?
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2011 03 10, 14:41)
schemutės neturiu smile.gif 4u.gif aš pati labai dažnai mezgu be jokios schemos - pagal kokį turimą megztuką mezgu - vis prisidedu pamatuoju smile.gif nes pagal tas schema sir išmatavimus man nesigauna  tongue.gif
o dėl praskyrimo tai kai dvi sagos bus įsiūtos - tai gražiai ir skleisis - nieko nereik daryt papaildomai - tiesiai megzti ir tiek smile.gif


Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
pasirodau ir as savo vaikiskus rubelius, labai paprastucius 4u.gif savo vaikuciu dar neturiu tai mezgu savo sunenui ir vyro sunenui ir duktereciai

Liemene sunenui , megsta praeitais metais
user posted image

liemene vyro sunenui
user posted image

suknyte+ rankine vyro duktereciai
user posted image
Atsakyti