Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

QUOTE(eglekaz @ 2011 03 06, 17:49)
Rodomės su dar vienu darbeliu  smile.gif  Komplektėlis dukrytei  ax.gif


Oi kokia patenkinta lotuliukas.gif su naujuoju komplektėliu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mime: 06 kovo 2011 - 19:42
sveikutes visu darbeliai labai saunus ir kruopstus
ateinu parodyti savaji, pirma karta taip neriau suknyte ir svarkiuka esu nerus tik virsus vis budavo kitoks smile.gif

user posted image
Atsakyti
netiketai,koks grazus spalvu derinys bigsmile.gif puiki suknele wub.gif

zydrunyte,10balu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
saunus kuriniai jusu visu thumbup.gif wub.gif
o stai cia musu Bitutes suknele karnalavui. (cia vietoj uzgaveniu vokieciai gatvese toki rengia, tad teko galvot ka siltai po suknele apsirengt..)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2011 03 04, 13:43)
rolleyes.gif jau nesupykit,bet kaip man tas klausimas nusibodo doh.gif Per keikviena tema paklausiama koki 10kartu....

Na Jus profes, bet nebukit tokios jautrios ir greit isizeidziancios. Mamyte nestuke.gif ir dar kaip supratau dvynuku laukiasi, tai galit graziai ir pagarbiai jai atsakyti, galu gale i AZ parasyti. Juk visos negimem profemis ir kazkada is kazko mokemes.
Atsakyti
QUOTE(vabalai @ 2011 03 06, 16:38)
Labai grazi suknute wub.gif



QUOTE(rasa32 @ 2011 03 06, 21:09)
netiketai,koks grazus spalvu derinys bigsmile.gif puiki suknele wub.gif

zydrunyte,10balu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif

Ačiū,kad pastebėjot ir pakomentuot nepatngėjot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgita_p @ 2011 03 05, 20:19)
Mergaitei suknele

Grooožiai wub.gif turbūt reiks kokiai kaimynei pradėt megzt, nes taip gražu, ir norisi pačiai ką nors tokio įgyvendint, bet pas mus nėr kam jų nešiot...
QUOTE(Asta @ 2011 03 05, 23:54)
Gal galite padėti?
Kiek maždaug reiktų siūlų štai tokiam megztukui 9 mėnesių mergytei?

Na poros gijelių tikrai prireiks jei megsi ne itin laisvai. Mano vaikiukui megztinukui 1 neužteko.
QUOTE(netikėtai @ 2011 03 06, 15:23)
Pasidaviau ir aš-margumai iš to kas namuos mėtės biggrin.gif

Kokie pavasariški margumai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2011 03 06, 21:49)
sveikutes  ateinu parodyti savaji, pirma karta taip neriau suknyte ir svarkiuka esu nerus tik virsus vis budavo kitoks  smile.gif


Kaip grazu, pasaka, man kazko dabar tokio reiktu. Gal butu galima schemuciu ar aprasyma koki?. Viskas atrodo taip super, bet kartu ir taip lengvai...
Atsakyti
QUOTE(ASgelele @ 2011 03 07, 16:41)
Kaip grazu, pasaka, man kazko dabar tokio reiktu. Gal butu galima schemuciu ar aprasyma koki?. Viskas atrodo taip super, bet kartu ir taip lengvai...

mergaites aciu uz grazius zodelius smile.gif

schenutes neturiu deje, neriau toki rasciuka prigriebus, biskiuka daugiau paplatinau, biskiuka pakeiciau. O ideja grynai mano tipo "originalas" - jei rastumet panasia tai sutapimas butu smile.gif
As ziurejau i osinkos temas kaip neriasi priekis ir paskui sijonuka sumeistravau, o svarkiukas ir keuryte - biskiuka sijono rastelio atkartojimas toks nu "is galvos"
sitas sijonuko rastukas, biskiuka as daugiau dariau stulpeliu nuo kokios 10 eil. tai man platejo biskiuka daugiau
http://radikal.ru/F/...fe449f.jpg.html
Atsakyti
sveikos,
gal kas mezget tunikas mergytems turite lietuviska schema ar taip kokia su labai aiskiu paaiskinimu kas kiek eiliu ja reikia siaurinti blush2.gif man reikia 4 metu mergytei numegzti tunika, bet nerandu aiskios schemos del siaurinimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrunyte @ 2011 03 06, 20:49)
sveikutes visu darbeliai labai saunus ir kruopstus
ateinu parodyti savaji, pirma karta taip neriau suknyte ir svarkiuka esu nerus tik virsus vis budavo kitoks  smile.gif

Labai, labai gražu wub.gif
Atsakyti
Suknelė vyresnėlei dukrytei. Panašią teks narpliot ir mažylei smile.gif
user posted image
Atsakyti