Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Yvete, ar tavo buvo toji fantomo nuotrauka?
O šita nuotrauka su akiniais irgi tavo?
Aš tiesiog neatsistebiu šitų nuotraukų j/b atspalviais, man taip gražu... Pasaka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita Gude: 18 vasario 2011 - 15:29
QUOTE(Akasha @ 2011 02 18, 15:14)
Bandyk daryt JB... mane erzina per daug spalvu... ir spintos linijos truputi per astrios... Bet manau JB geriau ziuresis...  mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif nelabai dar su jb draugauju doh.gif va,pabandziau viena,bet sita centruota labai,bet neisivaizduoju kaip necentruotai daryt kai keli vaikai kadre doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bizyte @ 2011 02 18, 14:53)
o aš manau, kad ji su juosta atras tai, ko neatrado su skaitmena ax.gif

Tai, kad su ta pačia skaitmena atradimų - visam gyvenimui.

Norėčiau pabandyti senų stiklų, matau svajone mūsų turi helios'ą. Įdomu būtų pabandyti, kada nors pabandysiu, kai išmoksiu pagrindus.
Atsakyti
kas ten norėjo pasiūlyti į mūsų temą užsukti tam, kas až rašinėja. Žinokit pasiūliau. Protingai pasielgs prisijungdamas, arba nustodamas rašinėti smile.gif Kitaip moderatorei brūkštelsiu, kad spamina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 17:08)
kas ten norėjo pasiūlyti į mūsų temą užsukti tam, kas až rašinėja. Žinokit pasiūliau. Protingai pasielgs prisijungdamas, arba nustodamas rašinėti  smile.gif Kitaip moderatorei brūkštelsiu, kad spamina  biggrin.gif

Griežtai paimsi ant ragų, ane? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 16:08)
kas ten norėjo pasiūlyti į mūsų temą užsukti tam, kas až rašinėja. Žinokit pasiūliau. Protingai pasielgs prisijungdamas, arba nustodamas rašinėti  smile.gif Kitaip moderatorei brūkštelsiu, kad spamina  biggrin.gif

na,rezultatas kol kas toks,kad man i Az mano fotke komentuoja blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2011 02 18, 17:15)
na,rezultatas kol kas toks,kad man i Az mano fotke komentuoja blink.gif

kad tik paskui nepaprasytu simbolinio mokescio hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2011 02 18, 16:15)
na,rezultatas kol kas toks,kad man i Az mano fotke komentuoja blink.gif

haha
Atsakyti
Gavau ir aš komentarų, jei ką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 16:21)
Gavau ir aš komentarų, jei ką  biggrin.gif

Itariu prastai fotkini,mokytis reik? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 17:21)
Gavau ir aš komentarų, jei ką  biggrin.gif

Na na ir ką pakomentavo?
Atsakyti
QUOTE(bizyte @ 2011 02 18, 12:49)
4 grupė pratęsimas




Super:)
QUOTE(Burka @ 2011 02 18, 14:52)
Gavau ir as ta zinute lotuliukas.gif  ale net ir man "zaliai" matos,kad nekoks fotografas blush2.gif man tai siule uz simboline kaina padeti ismokti daugiau fotogrfijoj,matyt visai beviltiska atrodau doh.gif

Vel su savo buitiaku lendu blush2.gif kas negerai?(apart raudonu vaiko kojiniu lotuliukas.gif )


per daug spalvu, kaip jau Akasha sake, man trukdo kad vaikas nosyte krapsto.J.b geriau, bet man isdege unsure.gif Bet as nepasitikiu laptopu savo.

QUOTE(Almost @ 2011 02 18, 14:53)
iš kažkur išdygo manyje daug drąsos (jaučiu - trumpam  lotuliukas.gif ) ir sugalvojau pažaidimus įdėt... WB nd nedariau (nežinau, ar su mano fotiku išeina, klausiau, bet atsakymų negavau  unsure.gif ), tai tikėtina, kad balta visai ne balta...

Pavadinimas galėtų būti "Tikslą pasieksiu.." arba "Mažais žingsneliais tikslo link"


Norėčiau kokių nors patarimų, tik ne žiauriai žiaurios kritikos, nes tuoj drąsa dings  biggrin.gif


Na man netinka batai ant knygu.Jau jei Paryzius-tai gal kazka kita, ne batus-perlus, kvepalus, bet jau ne batus.
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 14:57)
o, žiūriu ir jums pasiūlė pasimokinti fotografijos  lotuliukas.gif  Aš foto peržiūrėjau. Gal tiek to, šioje temoje daugiau išmokti galima  biggrin.gif

Įkeliu foto, net gal ne komentarams. Tiesiog gal kuri prisimenat, buvo šioje temoje dalyvė Meadow, tai vat. Su gimtadieniu ją !!!! Gal į dienos šviesą išlįs pamačiusi savo šios dienos neplanuotą foto  smile.gif

user posted image

Akasha, o aš manau, kad tau juosta tinka  smile.gif  Šaunuolė.


Sveikinu:)Galetu uzsukti:)
Foto nuostabi.



QUOTE(Burka @ 2011 02 18, 16:15)
na,rezultatas kol kas toks,kad man i Az mano fotke komentuoja blink.gif

Ir ka komentavo?Gerai/blogai?
Valdemarai, lisk cia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alabama: 18 vasario 2011 - 16:27