Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

o, žiūriu ir jums pasiūlė pasimokinti fotografijos lotuliukas.gif Aš foto peržiūrėjau. Gal tiek to, šioje temoje daugiau išmokti galima biggrin.gif

Įkeliu foto, net gal ne komentarams. Tiesiog gal kuri prisimenat, buvo šioje temoje dalyvė Meadow, tai vat. Su gimtadieniu ją !!!! Gal į dienos šviesą išlįs pamačiusi savo šios dienos neplanuotą foto smile.gif

user posted image

Akasha, o aš manau, kad tau juosta tinka smile.gif Šaunuolė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 18 vasario 2011 - 14:59
O man Akashos skaitmena siesis su viena gražiausių mano Elzytės sesijų wub.gif wub.gif wub.gif

Pora Akashos kadrų prisiminimui blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paprasta: 18 vasario 2011 - 15:01
QUOTE(paprasta @ 2011 02 18, 14:57)
O man Akasha siesis su viena gražiausių mano Elzytės sesijų  ...


Toks jausmas, kad laidojam Akashą... rolleyes.gif

Lauksim naujo nušvitimo su juosta. Neapraudokim dar jos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2011 02 18, 15:00)
Toks jausmas, kad laidojam Akashą... rolleyes.gif

Lauksim naujo nušvitimo su juosta. Neapraudokim dar  jos  biggrin.gif


Ne, tik skaitmeną jos prisimenam thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 14:57)
Įkeliu foto, net gal ne komentarams. Tiesiog gal kuri prisimenat, buvo šioje temoje dalyvė Meadow, tai vat. Su gimtadieniu ją !!!! Gal į dienos šviesą išlįs pamačiusi savo šios dienos neplanuotą foto  smile.gif

ziauriai grazi rankos padetis. as jauciu silpnybe rankoms...
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 18, 14:57)
Įkeliu foto, net gal ne komentarams. Tiesiog gal kuri prisimenat, buvo šioje temoje dalyvė Meadow, tai vat. Su gimtadieniu ją !!!! Gal į dienos šviesą išlįs pamačiusi savo šios dienos neplanuotą foto  smile.gif

prisimenu ją, sveikinimai ax.gif graži foto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(paprasta @ 2011 02 18, 15:57)

o kaip va tokią padaryt nuotrauką?
Atsakyti
QUOTE(Dalyja @ 2011 02 18, 15:12)
o kaip va tokią padaryt nuotrauką?


Čia saulė besileidžianti apšvietimą tokį duoda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 18, 15:25)

Man komercija kazkodel asocijuojasi su lipimu per save doh.gif Bet cia tik man ir tik kolkas tikiuosi... pardavineju ir savo keleta fotkiu stokuose ir nu nieko baisaus... tai buvo malonumas, nes dirbau sau ir tai ka norejau...
O va vestuves krikstytos, nu negaliu.... sunku ten... Bet baigiam gal jau cia tokias temas, bo baisiai issipleem ir jau zadejau sakyt kur visu foto, net va ikele pagaliau ax.gif

QUOTE(Laukine25 @ 2011 02 18, 15:41)

Paziurek skelbimuose po kiek stumdo... siaip objektyvai leciau pinga nei bodziai... taip kad pavartyk kokios kainos tame paciame foto-shop.lt... dar truputi nuleidi ir parduosi...

QUOTE(bizyte @ 2011 02 18, 15:44)
Akasha, manau tau juosta tiks ir greitai įvaldysi, nes skaitmeną labai techniškai valdei ax.gif

As tai nesu tokia tikra, bet tikiuosi, kad tavo zodziai issipildys... 4u.gif

QUOTE(Dalyja @ 2011 02 18, 15:51)
Retai atnešu savo foto kritikai, tai dar viena dedu  ax.gif

pilkoka.... kontrasto daugiau norisi...

QUOTE(robobebras @ 2011 02 18, 15:51)
O man tai irgi Akasha turi but skaitmenine

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Jus cia kartu su Forgete susitaret taip pavaryt? smile.gif Baikit cia... Paklaukit blin atnesiu as su juosta padaryta isciustyta kadra ir be grudo, zagsesit tada cool.gif (juokauju zinoma)

QUOTE(Burka @ 2011 02 18, 15:52)
Vel su savo buitiaku lendu blush2.gif kas negerai?(apart raudonu vaiko kojiniu lotuliukas.gif )

Bandyk daryt JB... mane erzina per daug spalvu... ir spintos linijos truputi per astrios... Bet manau JB geriau ziuresis... mirksiukas.gif

QUOTE(Almost @ 2011 02 18, 15:53)
Pavadinimas galėtų būti "Tikslą pasieksiu.." arba "Mažais žingsneliais tikslo link"
Norėčiau kokių nors patarimų, tik ne žiauriai žiaurios kritikos, nes tuoj drąsa dings  biggrin.gif

Su siuo pavadinimu ir knygom, standartiskai noretusi basu koju.... Akiniai man cia nelabai... o siaip saunuole, kad bandai... dek daugiau...

QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 15:53)
OHO

o as galvojau kad tavo nikas reiskia ašaka, tik is kitos puses. Zinok visada taip galvojau  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif nu cia tai visai mane uzmusei... iki ashakos man dar labai toli... o as labai megstu pavalgyt biggrin.gif

Yvette, dekui uz palaikyma.... O Meadow kadras labai liuksiskas.... Saunuole... sveikinimai jai 4u.gif

Paprasta, ei as gi ne i pesija isejau, bus dar tu sesiju ir geresniu wink.gif Va prisizadejau, dabar turesiu ir isteset wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Dalyja @ 2011 02 18, 16:12)
o kaip va tokią padaryt nuotrauką?

Saulute uz nugaros ir spinduleliu gaudymas padaro toki ale haze efekta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akasha: 18 vasario 2011 - 15:16
QUOTE(Akasha @ 2011 02 18, 15:13)
Su siuo pavadinimu ir knygom, standartiskai noretusi basu koju.... Akiniai man cia nelabai... o siaip saunuole, kad bandai... dek daugiau...


labai ačiū už komentarą, visa išsigandus jų laukiau doh.gif unsure.gif

šiaip mintis buvo tokia - pradžioj fotografavau vien knygas. įmečiau į flickr pirminę foto, kuri man buvo graži. bet ten pusės knygų nesimato, nukapojau jas.. tai paskui atsiguliau ant grindų.. tada gimė idėja: Paryžius juk vienas iš mados miestų.. ką turiu susijusio su mada? high heels (šiuo atveju wedges) ir garsieji aviatoriai. todėl juos ir pasirinkau...
kažkaip irgi gal norėjosi, kad būtų batai su kojomis, bet bijočiau lipt ant knygų - valdiškos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2011 02 18, 15:14)

Paprasta, ei as gi ne i pesija isejau, bus dar tu sesiju ir geresniu wink.gif Va prisizadejau, dabar turesiu ir isteset wink.gif



Turėsi vėl atlėkt tik su juosta šį kartą thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
laukiam laukiam akashos super duper isciustyto pripushinto juostinio kadro smile.gif
Atsakyti