Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Gal patarsite kas daugiau patirties turite, kiek galima prašyti už padėvėtą, bet idealiam stovyje tokį objektyvą: 16-85
Visiškai neišmanau kiek jie numeta kainą jei yra dėvėti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2011 02 18, 14:50)
Akasha...idomumo delei, ka reiskia tavo nikas?
o siaip,smagu skaityti tokiu spostus...labai graziai apibudini save fotografijoje... bigsmile.gif

lotuliukas.gif Kazkada savo katinui varda rinkau (Na kol galvojau, kad jis katyte bigsmile.gif ) tai labai patiko sis vardas is kazkokio filmo apie vampyrus, buvo toks vampyru karalienes vardas lotuliukas.gif Nu nikas tikrai nesusijes su manim, as kraujo nesiurbiu, tik siaip patiko jo skambesys.... smile.gif
Ai su tais apibudinimais, tai zinai blush2.gif dar daug koses suvalgyti kol matysiu savo darbuose tai ka is tikro noriu matyti...

QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 14:53)
as zinutes negavau, tik maciau jo zinutes prie vestuviu ir krikstynu fotografu, ta pati pagalvojau, kad mokintis ir mokintis... O kokia tu zinute gavai?

Taigi siule pasimokyti pas ji fotografijos uz simboline kaina smile.gif... Tipo turi studija ir galetu pamokyt.....

QUOTE(Dalyja @ 2011 02 18, 14:53)
Suprantu tave, bet juk yra žmonių kurie būtent nori tokių nuotraukų kaip nevisų. Gal tau iškart  reikia pasakyt koks tavo požiūris bei pasikalbėt. Gali juk tapt netradicinė vestuvių fotografė  mirksiukas.gif

Taip, dariau atviriausia ir dar nepasižiūrėjau, jog esu užsidėjusi ISO Auto (šitoj nuotraukoj 3200  ax.gifdoh.gif  tai biski matosi toks grūdas, ar nesimato?  g.gif

Gavau ir aš iš jo žinutę.

As manau, kad zmones, kurie nores, patys susiras ir pasiklaus ar imsiuos ar ne... Nu nemoku as to vadibininkavimo, kai tai liecia mano megiama uzsiemima.... Ir tikrai nesiverziu i ta sryti.... ai zodziu mazais zingsniukais eisiu savu keliu... ax.gif

Oi greit auto iso issijunginek, o tai pridarys tau... smile.gif bet siaip grudas neipatingai matosi smile.gif

Cheles, na as ir nesakau, kad niekada nefotografuosiu kazkam.... tiesiog perejus ant juostos, taip pat reikia apsiprasti... prisijaukinti technika ir t.t..... jei atsiras zmoniu kurie nores, visada sutiksiu ir susitarsiu kas ir kaip.... Pradziai draugus ir gimines isfotkinsiu praktikai biggrin.gif
Tiesiog turejau keleta pamoku, kai buvo kitaip, nors ir buvo apsitarta smile.gif Na zinai, tariesi su dviem zmoniem o fotografuojasi daug... tai ir gaunasi rolleyes.gif ....
Atsakyti
Bizyte smile.gif gudruolė už dryžių kabinosi smile.gif Na žinau maždaug kokios foto norėčiau pratęsimui, bet kadangi likau paskutinė, gal nesupyksit, kad kitą savaitę įkelsiu, o gal sekmadienį. Nes užsibrėžiau per savaitgalį tris dainas suruošti, prisiprašiau matot. Į juostą, tai teks palaukti rezultatų. Bet visom dainom, apart Alabamos, turiu idėjas. Reik tik sužiūrėti, kad viskas gautusi kaip norėčiau. Frederikaaaaaa, žinok ir tavo "balalaikai" sugalvojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2011 02 18, 13:08)
absoliučiai  drinks_cheers.gif
nu va, kad nedėjau... f 1,8, 1/3200, iso low 0,3. Matyt reik f padidint dar... Ir vazonas fotogeniškas ir gėlė, o va neina gražiai nufgotkint. Akimis matau gražų vaizdą, tik nutraukiu ir visai netaip atsivaizduoja ... doh.gif

sviesiose foto nenaudok iso "low", nes prarandi dinamini diapazona highlightuose wink.gif. Zinau kad kosmosa cia tau susnekejau, bet anyway smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2011 02 18, 14:14)
Bandžiau, niamoku  doh.gif Gal kas gali įdėt ar man padėti?

lyg išsiaiškinau - atsidarai foto, viršuj yra SHARE this, matai Grab the HTML/BBC code, spaudi, išmeta kodą, pasirenki dar norimą dydį ir įkopijuoji grupėj į žinutę mirksiukas.gif

Akasha, manau tau juosta tiks ir greitai įvaldysi, nes skaitmeną labai techniškai valdei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2011 02 18, 14:43)
sviesiose foto nenaudok iso "low", nes prarandi dinamini diapazona highlightuose wink.gif. Zinau kad kosmosa cia tau susnekejau, bet anyway smile.gif


Kosmosą. Bet supratau, kad low nenaudot, vadinas taip ir darysiu smile.gif Yra žmonių, kurių žiniomis pasitikiu ir jų netikrinu, tai va Tavo techniniai žinojimai mane visiškai įtikina. Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Retai atnešu savo foto kritikai, tai dar viena dedu ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bizyte @ 2011 02 18, 15:44)
Akasha, manau tau juosta tiks ir greitai įvaldysi, nes skaitmeną labai techniškai valdei ax.gif

O man tai irgi Akasha turi but skaitmenine smile.gif Kazkaip man jai toks defaultas minty uzdetas, ir daba kazkokia nesamone biggrin.gif. Jei grudu truksta reik daugiau grudetos varskes ir rugines duonos valgyt, o ne ant juostos atsigrot. Nu toks vat mano pajuokavimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 13:53)
as zinutes negavau, tik maciau jo zinutes prie vestuviu ir krikstynu fotografu, ta pati pagalvojau, kad mokintis ir mokintis... O kokia tu zinute gavai?

Gavau ir as ta zinute lotuliukas.gif ale net ir man "zaliai" matos,kad nekoks fotografas blush2.gif man tai siule uz simboline kaina padeti ismokti daugiau fotogrfijoj,matyt visai beviltiska atrodau doh.gif

Vel su savo buitiaku lendu blush2.gif kas negerai?(apart raudonu vaiko kojiniu lotuliukas.gif )
user posted image
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2011 02 18, 14:51)
O man tai irgi Akasha turi but skaitmenine smile.gif Kazkaip man jai toks defaultas minty uzdetas, ir daba kazkokia nesamone biggrin.gif. Jei grudu truksta reik daugiau grudetos varskes ir rugines duonos valgyt, o ne ant juostos atsigrot. Nu toks vat mano pajuokavimas biggrin.gif

o aš manau, kad ji su juosta atras tai, ko neatrado su skaitmena ax.gif
Atsakyti
iš kažkur išdygo manyje daug drąsos (jaučiu - trumpam lotuliukas.gif ) ir sugalvojau pažaidimus įdėt... WB nd nedariau (nežinau, ar su mano fotiku išeina, klausiau, bet atsakymų negavau unsure.gif ), tai tikėtina, kad balta visai ne balta...

Pavadinimas galėtų būti "Tikslą pasieksiu.." arba "Mažais žingsneliais tikslo link"

user posted image

Norėčiau kokių nors patarimų, tik ne žiauriai žiaurios kritikos, nes tuoj drąsa dings biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2011 02 18, 14:42)
Taigi siule pasimokyti pas ji fotografijos uz simboline kaina smile.gif... Tipo turi studija ir galetu pamokyt.....

OHO

o as galvojau kad tavo nikas reiskia ašaka, tik is kitos puses. Zinok visada taip galvojau lotuliukas.gif
Atsakyti