Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Dalyja @ 2011 02 18, 13:19)
Dar sykį dekui už stikliuką  4u.gif Pratinuosi bei praktikuoju po truputį.
Štai ir atnešu pradžiai  ax.gif

kas gi cia per stiklas?
Atsakyti
QUOTE(Dalyja @ 2011 02 18, 14:19)


O gal kas žinot kaip bernuka pagamint  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Žinom hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 14:23)

mirksiukas.gif daugumos čia naudojamas 50, 1,8.
Atsakyti
QUOTE(Dalyja @ 2011 02 18, 14:19)
Užkliuvo šitie tavo žodžiai  mirksiukas.gif kodėl negali?

Dar sykį dekui už stikliuką  4u.gif Pratinuosi bei praktikuoju po truputį.
Štai ir atnešu pradžiai  ax.gif

Net nezinau.... Nenoriu prarasti saves ir stengtis itikti kitiems... nenoriu nuejus tarkim i vestuves, kad man aiskintu kokiu kadru nori(na o dabar norim, kad visi sustotu i eile... Arba va pasisuk va taip, o tu pasistenk paimt, kad ir tai ir tai matytusi) fui kaip bjauru doh.gif Nenoriu fotografuoti vien del to kad is to uzdirbu pragyvenimui.... Noriu fotografuoti savo malonumui ir buti laisva.... Igyvendinti savo matyma ir idejas, o ne tai ko nori klientai.... Nesijausti isipareigojus, jei kazkas nepasiseks.... Na zodziu daug tokiu dalyku kurie mane per daug varzytu... Gal as pati per daug savikritiska ir zmonems noredavau atiduoti nepriekaistingus kadrus... Todel su kiekviena fotosesija budavo begalo daug streso ir bemiegiu naktu...

O uz stikliuka nedekok, gi ne dovanu gavai mirksiukas.gif Beje jo astrumas nuo 2.8 F prasideda... cia speju su atviresne varei?...

Va katik gavau zinute i AZ is valdemar35 lotuliukas.gif
Speju, kad ir jus gavot smile.gif.... Nu vat nezinau ko zmogus galetu mane ismokyt.... Nes nieko tokio pas ji galerijoj nepamaciau, kas uzkliutu uz akiu ir prie ko negaleciau prikibti.... Norejau pasiulyt i sia temuke prisijung, bet tikriauisiai nuskambetu kaip izeidimas, nes zmogus sako, kad senai dirba su fotografija.... ax.gif
Atsakyti
Akasha...idomumo delei, ka reiskia tavo nikas?
o siaip,smagu skaityti tokiu spostus...labai graziai apibudini save fotografijoje... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2011 02 18, 13:42)
Va katik gavau zinute i AZ is valdemar35  lotuliukas.gif 
Speju, kad ir jus gavot smile.gif.... Nu vat nezinau ko zmogus galetu mane ismokyt.... Nes nieko tokio pas ji galerijoj nepamaciau, kas uzkliutu uz akiu ir prie ko negaleciau prikibti.... Norejau pasiulyt i sia temuke prisijung, bet tikriauisiai nuskambetu kaip izeidimas, nes zmogus sako, kad senai dirba su fotografija.... ax.gif


as zinutes negavau, tik maciau jo zinutes prie vestuviu ir krikstynu fotografu, ta pati pagalvojau, kad mokintis ir mokintis... O kokia tu zinute gavai?
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2011 02 18, 14:42)
Net nezinau....

O uz stikliuka nedekok, gi ne dovanu gavai  mirksiukas.gif  Beje jo astrumas nuo 2.8 F prasideda... cia speju su atviresne varei?...

Va katik gavau zinute i AZ is valdemar35 

Suprantu tave, bet juk yra žmonių kurie būtent nori tokių nuotraukų kaip nevisų. Gal tau iškart reikia pasakyt koks tavo požiūris bei pasikalbėt. Gali juk tapt netradicinė vestuvių fotografė mirksiukas.gif

Taip, dariau atviriausia ir dar nepasižiūrėjau, jog esu užsidėjusi ISO Auto (šitoj nuotraukoj 3200 ax.gif ) doh.gif tai biski matosi toks grūdas, ar nesimato? g.gif

Gavau ir aš iš jo žinutę.
Atsakyti
Labutis,
QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 09:03)
Ateinu su koliazu, laukiu kritikos wink.gif


Kol viską perskaičiau ir susižymėjau, radau daug išsakytų pastebėjimų. Kadangi man dabar Cropmanija, tai aš truputį dešinės kirpčiau toj foto su virbais iki virbų ax.gif

QUOTE(gotte @ 2011 02 18, 09:40)
Man patiko mintis, tik išpildymas - ne. Pirmoj foto fotkinčiau atsitūpus, kad toluma matytųsi... Pasirinkai lengviausią fotografavimo kampą - kaip stoviu taip ir pyškinu  biggrin.gif žodžiu, reikėjo įdomesnio kampo paieškoti. Antroj foto ta tvora tokia dvilypė...geriau kad liktų vien tik medis mano požiūriu ir rožę taipogi fotografuočiau kitų kampu, gal labiau pritraukčiau, kad pavaizduoti jos nuvytimą, kad ji taip ir nebuvo įteikta "mirė" ir sušąlusi ir niekam nereikalinga... čia vėlgi manau atsistojai ir nupyškinai ilgai nemąstant... Čia gal netgi labai tiktų idėja su gėle įšąlusia lede  bigsmile.gif  žodžiu norisi koliaže jausmo, istorijos... rolleyes.gif
Bet čia tik mano asmeninė nuomonė, prašau neįsižeisti... 4u.gif

Tų rožių, tai fotkinaus keliais būdais ir kampais, ir ant sienos mūrinės, ir ant rankenos, ir ant žemės, ir ant sniego, nu netiko žiūrint ir viskas, bet kažkodėl ta man labiausiai lipo. va dar vienas bandymas
user posted image
kitus dar vakare pažiūrinėsiu
QUOTE(Dalyja @ 2011 02 18, 11:14)
Gal antroje ta rožytę reiktų iš arčiau pafotkint?  g.gif


4u.gif ačiū
QUOTE(Akasha @ 2011 02 18, 11:34)
Na visai neblogai... Bet neliaupsinsiu, nes is taves jau norisi, kad butu puikiai smile.gif 
Na zodziu ir as pagaliau ateinu su keleta nuotraukeliu... Patarsymui ir t.t.

4u.gif ačiū
o foto thumbup.gif

QUOTE(Rico @ 2011 02 18, 11:51)
Joreta, man visai nesiziuri, ir nuvytusi roze visai neidomu (apskritai kalbant)  blush2.gif Dabar paieskojau, tai tik pora idomesniu nuotrauku radau 

4u.gif ačiū

QUOTE(Ersė @ 2011 02 18, 12:05)
 
o gal geriau spalvota? g.gif


man j/b

QUOTE(bizyte @ 2011 02 18, 12:49)
4 grupė pratęsimas

pasirinkau dryžius

thumbup.gif

ir labai ačiū visoms už pastabas wub.gif wub.gif wub.gif taigi žalias aš dar, nedaeina kartais elementarūs dalykai doh.gif
Atsakyti
[quote=bizyte,2011 02 18, 12:49]


[quote=bizyte,2011 02 18, 13:15]
dėkui, norėjosi kažko linksmo biggrin.gif įdėk savo foto į flickr 4 grupę, tada aš savo įkelsiu mirksiukas.gif

[/quote]

Bandžiau, niamoku doh.gif Gal kas gali įdėt ar man padėti?
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2011 02 18, 14:42)
nenoriu nuejus tarkim i vestuves, kad man aiskintu kokiu kadru nori(na o dabar norim, kad visi sustotu i eile... Arba va pasisuk va taip, o tu pasistenk paimt, kad ir tai ir tai matytusi) fui kaip bjauru doh.gif  Nenoriu fotografuoti vien del to kad is to uzdirbu pragyvenimui.... Noriu fotografuoti savo malonumui ir buti laisva.... Igyvendinti savo matyma ir idejas, o ne tai ko nori klientai.... Nesijausti isipareigojus, jei kazkas nepasiseks....

kai taremes su savo vestuviu fotografu del pirmo susitikimo laiske jie rase kazka panasaus, kad jei matysim, kad mes jusu fotografai, o jus musu klientai... manau svarbu kalbeti ir issiaiskinti kokie kieno poreikiai, jei matai, kad fotosesija Tau butu daugiau vargas, nei malonumas, visada gali pasiulyti tartis su kitu fotografu wink.gif
tiesiog manau, kad tikrai ne viena dziugintum savo darbais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cheles: 18 vasario 2011 - 14:25
Aš tai pacituosiu Kaunecką -


<...>

ŽURNALISTAS: Juk taip pavadinai save – „popsinis“ menininkas?

KAUNECKAS: „Nepopsiniai“ vaikšto gatvėmis su „Zenit“ ir fotografuoja šuniukus kiemuose, nes mato juose gyvenimo kančią.

<...>


smile.gif

Aš norėčiau fotografuoti už pinigus, tik ką reiškia komercija ir ką reiškia ne komercija? Jei tu parduodi savo vieną klaikiausių nuotraukų su laivu knygai ar brošiūrai, tai ne komercija? O jei fotografuoji vestuves visiškai ne pagal formatą, bet vestuves, tai jau komercija? Jei pati mieliausia j/b nuotrauka tiko Zvonkės rankinuko medžiagai, tas tai, komercija ar ne komercija? smile.gif

Aš nenorėčiau fotografuoti nei vestuvių, nei nėštukių ir tikiuos neteks (tik pasitreniravimui nebent). Nes man nepatinka vien tas faktas, kad riekia fiksuoti vienu atveju - vestuves, kitu atveju - pilvą. Bet jei vestuvininkai būtų neįprasti, jų aplinka neįprasta (o gal greičiau - man priimtina), o nėštukė norės to, ko noriu aš - mielai, kodėl gi ne?. (nors kol kas neįsivaizduoju tokių nuotrauko savo portfelly blush2.gif ) Tad, ar tai jau komercija? Jei ir vilkas sotus, ir avis sveika? smile.gif

Taigi man labai patiko ta Kaunecko frazė, žiauriai daug ką pasakanti.

O Akashos savybę - stresuoti ir būti nuolat nepatenkinta ir priekabia, - labai gerai pažįstu. Bet dažniausiai viskas baigiasi gerai. Tik vargina vargina ir dar kartą vargina. Taigi jei gali nepardavinėti foto, nepardavinėk, ir tiek. Galima gi savo malonumui smile.gif)) Bet va ta komercija / nekomercija slidus reikalas.

Nors supratau ką Akasha turėjo omeny. Man irgi tokie dalykai nepriimtini, todėl žiauriai nemėgstu vestuvių, ir ypač tokių, kokias mačiau prieš pora metu. Net dovanų įteikimas neduok diev bus netoks, kokį suplanavo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita Gude: 18 vasario 2011 - 14:37
QUOTE(*monikute* @ 2011 02 18, 13:08)
thumbup.gif

Ersė,
nu bet ir modeliuką pasigaminę esat hihihi.gif tikra menekenė  wub.gif
Man labai patiko užrašas - "Užjaučiu savo mamą"  thumbup.gif  biggrin.gif

su tuo tikslu ir gaminom biggrin.gif man reikejo modeliuko biggrin.gif

QUOTE(Dalyja @ 2011 02 18, 13:19)
O gal kas žinot kaip bernuka pagamint  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


zinau biggrin.gif
QUOTE(Akasha @ 2011 02 18, 13:42)
Va katik gavau zinute i AZ is valdemar35  lotuliukas.gif 
Speju, kad ir jus gavot smile.gif.... Nu vat nezinau ko zmogus galetu mane ismokyt.... Nes nieko tokio pas ji galerijoj nepamaciau, kas uzkliutu uz akiu ir prie ko negaleciau prikibti.... Norejau pasiulyt i sia temuke prisijung, bet tikriauisiai nuskambetu kaip izeidimas, nes zmogus sako, kad senai dirba su fotografija.... ax.gif


ta pati pagalvojau lotuliukas.gif


Bizyte, liuks 4u.gif nuotaikingai biggrin.gif
Atsakyti