Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(juratike13 @ 2011 02 21, 16:12)
Laba...ryskiai esu nusivylusi...nu va nesigauna man niekas, is po nestukes sesijos...nu visiskai nieko gero...so fokuso kazkoks grybas...nu bet nesuprantu...niekaip nesuprantu...imesiu jei leisit veliau kelis kadrus... verysad.gif
man visu pirma truksta ryskumo zonos..., čiuožia žemyn...ir tą šokoladą, ar ką tu ten pyliai...užpilčiau ir ant pyrago...arba tik ant lėkštutės, bet taip, kad ant jo nepasidėtų pyragas, ir dar aš dėčiau koki mėtos lapelį... bigsmile.gif

kokia kalba ar leis. Būtina įkelti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2011 02 21, 16:12)
Laba...ryskiai esu nusivylusi...nu va nesigauna man niekas, is po nestukes sesijos...nu visiskai nieko gero...so fokuso kazkoks grybas...nu bet nesuprantu...niekaip nesuprantu...imesiu jei leisit veliau kelis kadrus... verysad.gif
man visu pirma truksta ryskumo zonos..., čiuožia žemyn...ir tą šokoladą, ar ką tu ten pyliai...užpilčiau ir ant pyrago...arba tik ant lėkštutės, bet taip, kad ant jo nepasidėtų pyragas, ir dar aš dėčiau koki mėtos lapelį... bigsmile.gif


neturejau nieko papuosimui. o pilti pyliau ir ant pyrago, bet jau taip negraziai atrode, tie slapi smorai ant pyrago. ryskumo zona - man tokia patinkanti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 21, 13:04)
Sveikos žinovės, renku balsus dėl objektyvo (portretai ir gerai būtų - daiktai).

1. variantas 17-70 mm. f2.8-4 Sigma macro
2 variantas 50 mm f2.8  sigma macro
3 variantas 50 mm f1.4 Sigma
Aš linkusi imti arba 1 var. arba 3 var. Ypač - pirmą.

Labai labai labai lauksiu  nuomonės  blush2.gif  4u.gif

sunku ka patarti, čia teisingai rašė kad už tave nenuspres niekas, bet kai aš rinkausi tai išsirinkau 17-55, todėl šiuo atveju manau aš labiau bučiau už pirma nes jis universalesnis. bet jis nebus toks aštrus, fixsas tikrai bus daug aštresis ir f skirtumas yra, tai jei pagrinde portretams naudosi tai gal tada verta 50. Aš turiu ir 50 f 1,8, tai pirkau nauja nes namuose labai dažnai netilpdavau, bet jei daugiau fotografuoji ne patalpoj tai tada tas atstumas neturėtu trugdyti, nežinau ar ka nors aiškau parašiau bet labai stengiausi tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 21, 15:46)
labai idomiai ir gerai ziurisi smile.gif patinka rolleyes.gif as matau vasara ax.gif

na antras dublis kaprizo biggrin.gif

user posted image

O man patinka, kad ryškumas į dalį pyrago ir kaspinėlį ax.gif Tik gal būtų galima pyragą pasukti kitu kampu? Ir glajus lėkštutėje normaliai atrodo.
Jeigu būtų mano valia, tai po lėkštute būčiau pakišusi ką nors tokio, kas pakeltų priekinį kraštą, kad kaprizas nevirstų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lora27 @ 2011 02 21, 16:28)
O man patinka, kad ryškumas į dalį pyrago ir kaspinėlį  ax.gif Tik gal būtų galima pyragą pasukti kitu kampu? Ir glajus lėkštutėje normaliai atrodo.
Jeigu būtų mano valia, tai po lėkštute būčiau pakišusi ką nors tokio, kas pakeltų priekinį kraštą, kad kaprizas nevirstų  blush2.gif

O kam kazka kisti po lekstute, jei galima fotika siek tiek zemiau nuleisti ir gauti ta pati efekta?
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2011 02 21, 16:34)
O kam kazka kisti po lekstute, jei galima fotika siek tiek zemiau nuleisti ir gauti ta pati efekta?


bandziau, bet tada gaunasi kad po lekste fotikas palenda, nesimato glajaus
Atsakyti
Čia jei kam įdomu, galite parsisiųsti ax.gif Mano straipsniukas- pablevyzgojimas blush2.gif

Straipsniukas
Atsakyti
na,dedu paskutini karta biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 21, 15:58)
na,dedu paskutini karta biggrin.gif




šitas gal man skaniausias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 21, 15:58)
na,dedu paskutini karta biggrin.gif



Psio, super, mano akimis labai liuks thumbup.gif gali jau suvalgyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti