Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Yvette @ 2011 02 21, 14:09)
knygos mano nuomone nereikia. Sutalpink visą šaukštuką. Tą kapriziuką dėčiau į spalviškai tinkančią lėkštutę, nors gal ir be lėkštutės gerai. Maisto fotografijoj žalia esu.
Kaprizo tai norėčiau. Bet šįkart kitą skanėstą turiu, tai nesinervinu žiūrėdama į foto  smile.gif
Žiūriu kol pakomenatvau, pati surašei, ką ir aš rašiau  smile.gif


man didesnės ryškumo zonos norėtųsi ax.gif šiaip skaniai atrodo, suvalgyčiau visai lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Alabama @ 2011 02 21, 14:18)
I is for illusion.
Man Yvette pasiule padaryt nuotrauka siai dainai-


Cia viena foto daryta vasara, kita-ziema.Ar pedsakai yra sniege ar smelyje?Ka matom-vasara ar ziema?




oij, fotkė labai atitinka dainą mano manymu 4u.gif šiaip labiau žiemą matau smile.gif vasaros nematau smile.gif bet įdomiai atrodo, lyg ir sniege tos pėdos atrodo, bet gal ir smėlyje g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2011 02 21, 15:18)
I is for illusion.
Man Yvette pasiule padaryt nuotrauka siai dainai-

http://www.youtube.c...h?v=ieR9u3xFTxo
Cia viena foto daryta vasara, kita-ziema.Ar pedsakai yra sniege ar smelyje?Ka matom-vasara ar ziema?

user posted image

Aš matau pėdsakus smėly ax.gif Fantastiškai atrodo toks suliejimas 4u.gif
Atsakyti
Labi,

Žiūriu naktim rokuojatės, kai aš miegu lotuliukas.gif Kol paskui perskaitai ir pietų pertrauka baigias doh.gif
Jėginės Jūsų visų foto.
Apie paskutines galiu paskyt tiek, Zirzilija, visai pritariu Yvettės nuomonei dėl šaukšto ir knygos, o kad be lėkštės man netrukdo mirksiukas.gif
Alabama, man atrodo žiemą, nes tie žmogiukai apsitūloję, tolumoj, nors su lietuviškom vasarom viska tikėtina. Bet vistiek thumbup.gif , jei ir nepataikiau
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2011 02 21, 15:18)
Cia viena foto daryta vasara, kita-ziema.Ar pedsakai yra sniege ar smelyje?Ka matom-vasara ar ziema?



Medžiai atrodo apsnigti, reiškia pėdos smėlyje smile.gif O matau vasarą, nes jau labai jos noriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2011 02 21, 15:18)
Cia viena foto daryta vasara, kita-ziema.Ar pedsakai yra sniege ar smelyje?Ka matom-vasara ar ziema?



labai idomiai ir gerai ziurisi smile.gif patinka rolleyes.gif as matau vasara ax.gif

na antras dublis kaprizo biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzilja: 21 vasario 2011 - 14:47
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 21, 14:46)
na antras dublis kaprizo biggrin.gif


estetiškiau, bet man kažkodėl atrodo, kad iš monitoriaus ant klaviatūros tuoj nukris mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2011 02 21, 15:50)
estetiškiau, bet man kažkodėl atrodo, kad iš monitoriaus ant klaviatūros tuoj nukris  mirksiukas.gif


man irgi griuvantis atrodo, ir visos foto butent sio gabaliuko su lekste tokios griuvancios g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2011 02 21, 14:36)
O mano nuotrauku nepakomentuosi? ax.gif

Soriukas, kad praleidau.... Bet tiek prikalbeta, tai nenuostabu, kad pameciau ir nepakomentavau... blush2.gif

QUOTE(Alabama @ 2011 02 21, 15:18)
I is for illusion.
Man Yvette pasiule padaryt nuotrauka siai dainai-

o va sis tikrai nepraleidziu ir sakau, kad labai liuks.... Man paklausius toj dajnoj toks lengvumas, kaip ir tavo nuotraukoj jauciasi.... kokios jus saunuoles, kad taip graziai dainas interpretuojat....

As strigau su dainom... Kaip ir padariau vienai dainai koliaziuka su interpretacija savo, bet nu ne tai ka noreciau matyt galutiniam variante... doh.gif ir nezinau, ka cia dar pagamint, kad normaliai gautusi... Zodziu krize man su dainom...

Zirzilija, merginos teisingai pastebejo del lekstes ir knygu... Bandyk perdaryt, nes pats Kaprizas gana fotogeniskai atrodo... wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 21, 15:46)
labai idomiai ir gerai ziurisi smile.gif patinka rolleyes.gif as matau vasara ax.gif

na antras dublis kaprizo biggrin.gif


Va si iskart geriau atrodo, neskaitant to, kad truputi kreiva ir ryskumo zonos ciut ciut didesnes noretusi... kad ir priekije esantis krasciukas butu ryskus...
Atsakyti
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 21, 14:46)
labai idomiai ir gerai ziurisi smile.gif patinka rolleyes.gif as matau vasara ax.gif

na antras dublis kaprizo biggrin.gif



žyyymiai geriau, bet ryškumo zonos vis tik didesnės norėtųsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 21, 15:46)
na antras dublis kaprizo biggrin.gif


Ir man šitas daug geriau žiūrisi... O aš dar be pietų doh.gif
Atsakyti
Kas čia rašė dėl komentavimo į mano postą. Berods antajo.

Aš pokolkas vis dar jaučiuosi pilka pelytė, todėl tik stengiuosi pastebėti kitų kritiką ir atpažinti blogus ir gerus dalykus. Nors mintyse dažnai permastau pamačiusi nuotrauką, kas joje man nelabai patiktų ir nutyliu. Ale dažniausiai panašios kritikos ta nuotrauka susilaukia vistiek.
Tiesiog kažkaip nedrįstu komentuoti tų nuotraukų, kurios man yra pavyzdys.

Nu va pvz. Zirzilijos paskutiniosios foto to gardėsio man norėtųsi daug ryškesnio vat blush2.gif
Atsakyti
Laba...ryskiai esu nusivylusi...nu va nesigauna man niekas, is po nestukes sesijos...nu visiskai nieko gero...so fokuso kazkoks grybas...nu bet nesuprantu...niekaip nesuprantu...imesiu jei leisit veliau kelis kadrus... verysad.gif

QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 21, 14:46)
labai idomiai ir gerai ziurisi smile.gif patinka rolleyes.gif as matau vasara ax.gif

na antras dublis kaprizo biggrin.gif

user posted image


man visu pirma truksta ryskumo zonos..., čiuožia žemyn...ir tą šokoladą, ar ką tu ten pyliai...užpilčiau ir ant pyrago...arba tik ant lėkštutės, bet taip, kad ant jo nepasidėtų pyragas, ir dar aš dėčiau koki mėtos lapelį... bigsmile.gif
Atsakyti