Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Na ir greiciai pas jus merginos bigsmile.gif tik diena neprisijungiau ir jau prisneketa be galo be krasto...
QUOTE(rarity @ 2011 02 20, 12:49)

nu visai sauniai cia su tom vestuvem susitvarket smile.gif

QUOTE(Vanillla @ 2011 02 20, 15:49)
Jei labai nebarsit tongue.gif

Tave irgi turiu jau pagirti, kad tobuleji lyginant su senesniais tavo darbais... specialiai uzsukau i tavo bloga pasizvalgyti, tai ten patiko is arciau kur portretukai daryti.... taip ir toliau judek i prieki ir pasieksi savo tiksla...

Kaip visada Airv darbai irgi thumbup.gif Alabama ziuriu, liuksiskas modeliukas... 4u.gif

Maggie.... Visiskai atsisakyti skaitmenos priverte du dalykai, pirmas, tai finansai, nes nebuciau istengus finansiskai susirinkti viskas kas reikalinga juostai.... todel teko rinktis, kas labiau traukia... O kitas dalykas, kol turejau skaitmena po ranka, juosta retai paimdavau, nes vis buvo gaila kadru... smile.gif taip kad po ilgu svarstymu, ko as labiau noriu apsisprendziau ax.gif
O del visokiu renginiu ir baliuku, nelabai megztu tokias fotografijas...nemoku as graziai fiksuoti tokiu dalyku, tai koks skirtumas su skaitmena nesamoniu pridarysiu ar su juosta.... smile.gif O auto ir su skaitmena visvien nefotkinau.... Tokiems greitiems kadrams ir ale baliukams dar pasiemiau juostini rangefinderi, panasu i muilinuka tik su fokusu ir diafragmos valdymu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 21, 13:03)
pasakok koks žaidimas  smile.gif


Va čia smile.gif

http://www.efoto.lt/..._pirma_uzduotis
Atsakyti
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 21, 14:04)
Sveikos žinovės, renku balsus dėl objektyvo (portretai ir gerai būtų - daiktai).

1. variantas 17-70 mm. f2.8-4 Sigma macro
2 variantas 50 mm f2.8  sigma macro
3 variantas 50 mm f1.4 Sigma
Aš linkusi imti arba 1 var. arba 3 var. Ypač - pirmą.

Labai labai labai lauksiu  nuomonės  blush2.gif  4u.gif

Na uz tave tai mes nenuspresim.... Sunku patarti, nes kiekvienas turi savu privalumu ir savu trukumu...
Pirmasi zoominukas niekada nebus toks astrus ir sviesus kaip kiti du... turejau panasu tik canono tai gan daug apie juos skaiciau... F2.8 bus tik prie plataus kampo, ten gal iki 30mm, toliau jau F ti dides... taigi tai yra gana tamsus stikliukas... tokiu atveju jei jau labai nori zoomo, zvalgykis i panasiu mm bet su pastovia 2.8 diafragma....
Tie patys 50-tukai yra puikus daiktu fotografavimui... Cia va viskas fotografuota su 50-tuku ir dar ne geriausiu, o tik 1.8... astrumo atzvilgiu fixai yra nepakeiciami... taigi belieka apsispresti kokio sviesumo tu noresi? Kaip daznai fotografuoji namie... o del tokio zoominio, tai zinok cia tik keli metrai pirmyn ir atgal kojytem pavaiksciot... taigi nieko baisaus.. kai priprasi prie fixu, kitokiu ir nenoresi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2011 02 21, 13:14)

Tave irgi turiu jau pagirti, kad tobuleji lyginant su senesniais tavo darbais... specialiai uzsukau i tavo bloga pasizvalgyti, tai ten patiko is arciau kur portretukai daryti.... taip ir toliau judek i prieki ir pasieksi savo tiksla...




Wow wub.gif Labai aciu, pakelei labai nuotaika tokiu pagyrimu smile.gif Stengsiuos ir toliau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2011 02 21, 13:14)


Kaip visada Airv darbai irgi  thumbup.gif  Alabama ziuriu, liuksiskas modeliukas...  4u.gif



O mano nuotrauku nepakomentuosi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 21, 13:03)
pasakok koks žaidimas  smile.gif


man rodo kad tu mane cituoji.. nors ne as rasiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2011 02 21, 13:23)
Tie patys 50-tukai yra puikus daiktu fotografavimui... Cia va viskas fotografuota su 50-tuku ir dar ne geriausiu, o tik 1.8... astrumo atzvilgiu fixai yra nepakeiciami... taigi belieka apsispresti kokio sviesumo tu noresi? Kaip daznai fotografuoji namie... o del tokio zoominio, tai zinok cia tik keli metrai pirmyn ir atgal kojytem pavaiksciot... taigi nieko baisaus.. kai priprasi prie fixu, kitokiu ir nenoresi smile.gif

Ačiū Akasha, man labai reikėjo tokio komentaro wub.gif Labai labai ačiū.
Atsakyti
na atnesu ir as saldesiu ax.gif

Šokoladinis kaprizas

user posted image

ar bent skaniai atrodo? man paciai noretusi lekstutes, bet neturiu baltos fotogeniskos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzilja: 21 vasario 2011 - 14:08
QUOTE(paprasta @ 2011 02 21, 14:23)
Šokoladinis kaprizas

user posted image

knygos mano nuomone nereikia. Sutalpink visą šaukštuką. Tą kapriziuką dėčiau į spalviškai tinkančią lėkštutę, nors gal ir be lėkštutės gerai. Maisto fotografijoj žalia esu.
Kaprizo tai norėčiau. Bet šįkart kitą skanėstą turiu, tai nesinervinu žiūrėdama į foto smile.gif
Žiūriu kol pakomenatvau, pati surašei, ką ir aš rašiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 21 vasario 2011 - 14:10
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 21, 13:03)
Šokoladinis kaprizas

Trūksta indo po pyragu,atrodo,kad tiesiai nuo stalo jį valgyt reikia smile.gif Ir gal visą gabaliuką norėčiau matyt. ir dar gal ryškesnio man jo norėtųsi.... Kaspinėlis labai gerai,spalva labai atitinka smile.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif

vis paskaitinėju, ką čia veikiat, ką fotografuojat, bet vis neįsiterpiu net doh.gif ot kokia negera blush2.gif

sėdžiu kūrybinėj duobėj, ar kaip čia pavadint cry.gif bloga nuo savo darbų, negaliu žiūrėt į savo fotografijas, šlykštu net doh.gif doh.gif kad ir ką nufotografuoju, viskas man negražu, viskas negerai cry.gif

ryt dar vaikelio važiuoju fotkint, pažystama paprašė, žinoma važiuosiu, negaliu atsakyt, bet nenooooriu, nes minčių nulis, pastebėjau, kad visus kažkaip tai vienodai fotkinu, nieko naujo neišmastau, KAROČE doh.gif kūrybinė šikna man visiška doh.gif

nu nieko, tikiuosi praeis blush2.gif

nu va, pasiskundžiau blush2.gif gal palengvės lotuliukas.gif
Atsakyti
I is for illusion.
Man Yvette pasiule padaryt nuotrauka siai dainai-

http://www.youtube.c...h?v=ieR9u3xFTxo


Cia viena foto daryta vasara, kita-ziema.Ar pedsakai yra sniege ar smelyje?Ka matom-vasara ar ziema?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alabama: 21 vasario 2011 - 14:23