Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(airv @ 2011 02 21, 01:29)
Mūsų gražioji Alabama
labai gražus šis portretas. Švarus.
Gaila, kad Antajo toli. Galvoju, kad iš jūsų puikus fotogarfų duetas gautusi smile.gif Norsa dabar su Alabama geras fotografo/modelio duetas.

QUOTE(Rico @ 2011 02 21, 11:04)
Dedu kritikai  blush2.gif

Kvadratas čia nelabai tinka. Daugiau erdvės visur norisi. Spalviškai nelabai gražu, tad versčiau jb. Ir tos raukšlelės, bei suglamžyta kai kur medžiagėlė kitaip žiūrėsis.

QUOTE(viktorija.a @ 2011 02 21, 11:18)
Kaip smagu, kiek daug naujų nuotraukų, komentarų, žaidimų... Nespėju aš paskui Jus smile.gif Bet vakar kepiau labai skanų pyragą, pakritikuokit smile.gif

pyragas tikriausiai tikrai skanus, bet pristatymo kitokio norisi. Nors žinant, kad pradžiamokslių tema, tai nėra blogai.

QUOTE(Rico @ 2011 02 21, 12:38)
Dekui  4u.gif pabandysiu  ax.gif
tik su jb nezinau kur riba, kur gerai, o kur jau per daug, parodziau mamai nuotraukas, tai sake jai jb per rysku  g.gif  bandziau pagal Yvettes aprasyma ir dar paskui curves pastumdziau  blush2.gif
pvz sita

Ten jokiu būdu tiesiog vertimas į jb. Juk rašiau, kad tik strazdanom paryškinti arba mėlynom akim. Ir atsargiai su tokiu vertimu, nes gali išmurzinti nuotraukas, kas ir šioje nutiko, ant skruosto matosi.
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2011 02 21, 12:14)
4u.gif
tik sviesint daugiau bijau, kad neisdegtu  unsure.gif
netilpau su 50-tuku  unsure.gif


jeigu sviesinsi tai jo isdegs zandukas.. matai cia veidukas nusuktas nuo sviesos.. tik viena zanduko puse apsviesta.. todel ir susidaro visi tie seseliai negrazus smile.gif siaip cia turetu but maziuko veidas ciut pakeltas link sviesos.. zinau kad sunku nutaikyt su vaikais..
bet as ir is tu kur megsta vaiku jb svaru smile.gif

Yvette, einu per tavo favoritus - labai graziu nuotrauku randu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2011 02 21, 09:04)

Man patinka smile.gif Gal šviesenės norėtųsi ,bet labai fain:)

QUOTE(Lora27 @ 2011 02 21, 09:40)
Žiūrėti tik stiprių nervų fotografėm, turinčiom 50tuką  ax.gif

scare.gif

QUOTE(Rico @ 2011 02 21, 10:38)

Šita dar labiau patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2011 02 21, 10:59)

smagus bandmas, tik man netinka kad kvadratas, nes vaiko toks žvilgsnis aukštyn tai labai norėtusi pratesimo(daugiau vietos dešines viršuj)

4u.gif

QUOTE(Alabama @ 2011 02 21, 11:00)

Man sita patiko.Nors ir suspausta, ir seseliai, bet patiko:)

4u.gif

QUOTE(Cheles @ 2011 02 21, 11:05)
Rico, na ne man tavo darbus kritikuot aisku.. smile.gif bet kur pirma spalvota foto tai man mergytes veiduko daugiau norisi..bet jei tai fotografuota dar ir laikant tas "supynes" tai jooo... unsure.gif
O kur jb tai kiek as supratau, tai yvettes budas akytems isryskinti ir pagrazinti.. smile.gif per sunkus seseliai man, tamsu.. na bet as apskritai vaiku foto tokio svaresnuo jb megeja turbut, gal del to smile.gif


4u.gif
visu kritikos laukiu mirksiukas.gif

QUOTE(Yvette @ 2011 02 21, 11:17)

Kvadratas čia nelabai tinka. Daugiau erdvės visur norisi. Spalviškai nelabai gražu, tad versčiau jb. Ir tos raukšlelės, bei suglamžyta kai kur medžiagėlė kitaip žiūrėsis.

Ten jokiu būdu tiesiog vertimas į jb.  Juk rašiau, kad tik strazdanom paryškinti arba mėlynom akim. Ir atsargiai su tokiu vertimu, nes gali išmurzinti nuotraukas, kas ir šioje nutiko, ant skruosto matosi.

Aciu 4u.gif
matau nesvarumus, bandysiu kitaip 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Mustachio @ 2011 02 21, 11:21)
Man patinka  smile.gif Gal šviesenės norėtųsi ,bet labai fain:)

Šita dar labiau patinka  wub.gif

aciuks.gif

einu taisyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2011 02 21, 11:39)
man popierius susiglamžęs nepatinka...o šiaip pati žalia maisto fotkinime, tad daugiau ir nekomentuosiu...man atrodo visai nieko  ax.gif


Ačiū už komentarą. Deja, toks popierius pasidarė, nes buvo prispaustas prie kepimo formos kraštų ax.gif smile.gif Manau, nebūtinai reikia būti pasikausčiusiai maisto fotografijoje, kad galėtum pakritikuoti. Man čia svarbiausias pirmas įspūdis - skanu, neskanu, norėčiau pati tokį išsikepti, ar ne smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rico @ 2011 02 21, 12:05)
Viktorija.a, skaniai atrodo  bigsmile.gif  pats pyrago gabalelis centre nesiziuri, tu popieriu galetu ir nebuti  g.gif kuo maziau visko tuo geriau  ax.gif


Iš to noro padaryti įdomesnę nuotrauką, gaunasi per daug detalių doh.gif Turiu dar kitą su mažiau visko. Bet man joje popieriukas gale nelabai gražiai atrodo. Per daug lempos šviesos atspindi smile.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(viktorija.a @ 2011 02 21, 13:35)

Iš to noro padaryti įdomesnę nuotrauką, gaunasi per daug detalių  doh.gif Turiu dar kitą su mažiau visko. Bet man joje popieriukas gale nelabai gražiai atrodo. Per daug lempos šviesos atspindi smile.gif



kas ten is po to pyrago kyso? g.gif
Atsakyti
QUOTE(antajo @ 2011 02 21, 12:33)
nepasispaude cituoti pyrago, tai nepamenu kieno, bet popierius neskaniai atrodo.. uzsima per daug vietos jis nuotraukoj.. siaip dar kai is tokio tolio fotkini tai noris kad butu pakeltas labiau gabaliukas, arba fotkint is arciau reiktu... kad labiau issiskritu detale ta smile.gif
spalvos pas mane siltos, skanios.. smile.gif


Ačiū už idėją, tikrai, reikėjo tą gabaliuką aukščiau pakelti smile.gif Manau, tai ne paskutinis mano keptas pyragas, todėl kitą kartą pabandysiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 21, 13:37)
kas ten is po to pyrago kyso? g.gif


Iš pyrago kyšo blogai įgyvendinta gera idėja biggrin.gif Ten atpjautas gabaliukas, išimtas su torto lopetėle, o kyšo jos rankena wink.gif
Atsakyti
Viktorija, o man patiko pirma pyrago foto. aisku popierius siek tiek kliudo, bet siaip visumoj atrodo labai skaniai wub.gif saunuole mirksiukas.gif

Foto, kur vaikiukas medziagoj irgi lb zavi thumbup.gif tik man noretusi arba visos tos medziagos, arba maziau. Maciau panasia foto su kudikeliu, tai ir as jau planuoju drauges leliu tokiose "supynese" nufotkint smile.gif

Yvette, man sis bandymas su marsieciu patiko, taciau pirmoji foto laukuose kazkaip emociskai stipresne buvo. Aisku aplinka ne idealiai tiko, bet pati nuotaika, toks niurumas, zemyn nuleistas zvilgsnis, labiau kabino. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2011 02 21, 13:46)
Viktorija, o man patiko pirma pyrago foto. aisku popierius siek tiek kliudo, bet siaip visumoj atrodo labai skaniai  wub.gif  saunuole  mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Rico, man šiek tiek šviesenio veiduko ir jb versčiau 4u.gif

QUOTE(Yvette @ 2011 02 21, 11:22)
Turiu dar štai tokią foto. Lauksiu komentarų



Man ši iš trijų labiausiai patiko 4u.gif

O aš ryte rašiau vieną straipsniuką apie vieną fotografą... čia tokia žaidime 3/3 užsiregistravau su komanda doh.gif tai namų darbus atlikinėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(antajo @ 2011 02 21, 13:20)
O aš ryte rašiau vieną straipsniuką apie vieną fotografą... čia tokia žaidime 3/3 užsiregistravau su komanda  doh.gif tai namų darbus atlikinėjau smile.gif

pasakok koks žaidimas smile.gif
Atsakyti
Sveikos žinovės, renku balsus dėl objektyvo (portretai ir gerai būtų - daiktai).

1. variantas 17-70 mm. f2.8-4 Sigma macro
2 variantas 50 mm f2.8 sigma macro
3 variantas 50 mm f1.4 Sigma


Aš linkusi imti arba 1 var. arba 3 var. Ypač - pirmą.

Labai labai labai lauksiu nuomonės blush2.gif 4u.gif
Atsakyti