Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Yvette @ 2011 02 21, 12:22)
Turiu dar štai tokią foto. Lauksiu komentarų



nezemiska rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2011 02 21, 10:04)


Dedu kritikai  blush2.gif

user posted image

versciau jb smile.gif man veiduko kiek sveisesnio noretusi.. siaip idomu smile.gif

QUOTE(Yvette @ 2011 02 21, 11:22)
Turiu dar štai tokią foto. Lauksiu komentarų
user posted image

na kritikos nelabai turiu biggrin.gif techniskai tiesiog labai gerai.. o tu cia vis marsieciui? jeigu jam tai nzn ar mane itikina biggrin.gif
siaip as pasiklausiau vakar vakare daina ta.. pamirsus vaisai buvau.. tai anoji tavo foto man jai visai tinka.. smile.gif nzn kaip ten salygos buvo.. bet jauciu buciau staciusauksciau marsieti.. kad butu buve lyg ant krasto.. nzn ar suprantamai surasiau smile.gif


nepasispaude cituoti pyrago, tai nepamenu kieno, bet popierius neskaniai atrodo.. uzsima per daug vietos jis nuotraukoj.. siaip dar kai is tokio tolio fotkini tai noris kad butu pakeltas labiau gabaliukas, arba fotkint is arciau reiktu... kad labiau issiskritu detale ta smile.gif
spalvos pas mane siltos, skanios.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(antajo @ 2011 02 21, 10:33)
versciau jb smile.gif man veiduko kiek sveisesnio noretusi.. siaip idomu smile.gif


Dekui 4u.gif pabandysiu ax.gif
tik su jb nezinau kur riba, kur gerai, o kur jau per daug, parodziau mamai nuotraukas, tai sake jai jb per rysku g.gif bandziau pagal Yvettes aprasyma ir dar paskui curves pastumdziau blush2.gif
pvz sita

user posted image
Atsakyti
QUOTE(antajo @ 2011 02 21, 12:33)

na kritikos nelabai turiu biggrin.gif techniskai tiesiog labai gerai.. o tu cia vis marsieciui? jeigu jam tai nzn ar mane itikina biggrin.gif

žinok nebe marsiečiui, tiesiog užsikabinom už tos kaukės ir kombinezono.
Ačiū už komentarus.
Atsakyti
Yvette, man marsietis pirmas irgi geriau atrode, cia nezinant istorijos kazko truksta, kadravima keisciau, ar bent pabandyciau su daugiau apacios g.gif gal serija padaryk ax.gif
Atsakyti
Kadangi iki Yvettes man toli kaip iki mėnulio, tai galiu tik pasidžiaugt kartu. Man gražu, įdomu. Žvilgsnis sustoja ties nuotrauka tyrinėjimui.
Gal dar mano akimis kažko trūktų, bet aš neturiu teisės dar kritikuot darbų geresnių už savo.
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2011 02 21, 11:38)
Dekui  4u.gif pabandysiu  ax.gif
tik su jb nezinau kur riba, kur gerai, o kur jau per daug, parodziau mamai nuotraukas, tai sake jai jb per rysku  g.gif  bandziau pagal Yvettes aprasyma ir dar paskui curves pastumdziau  blush2.gif
pvz sita

user posted image


na cia veidukas toks sesely labai.. gal todel jai taip atrodo..
cia man suspausta atrodo...

QUOTE(Yvette @ 2011 02 21, 11:39)
žinok nebe marsiečiui, tiesiog užsikabinom už tos kaukės ir kombinezono.
Ačiū už komentarus.

kaip tik norejau klaust is kur pas tave visa atrecatura biggrin.gif .. na kaukes pas mus ir ant bangos dbr sakyciau biggrin.gif

QUOTE(Refresh @ 2011 02 21, 11:48)
Kadangi iki Yvettes man toli kaip iki mėnulio, tai galiu tik pasidžiaugt kartu. Man gražu, įdomu. Žvilgsnis sustoja ties nuotrauka tyrinėjimui.
Gal dar mano akimis kažko trūktų, bet aš neturiu teisės dar kritikuot darbų geresnių už savo.

na mums visoms cia toli iki jos smile.gif bet tai netrukdo issakyt savo nuomone smile.gif
kritikuojant labau daug ismokstama.. jeigu nenori kritikuot, tai iskok kas tau patinka.. pvz antra marsiecio ne marsiecio foto techniskai man ji perfect.. istrizaine eina labai gerai sudarydama trikampius.. tai va galaima gi rats kodel tau patinka ta foto.. nebutinai kritikuot.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bizyte @ 2011 02 20, 22:11)
manau tos stadijos užeina ir praeina, ir visai naudingos jos, stabtelt ir pagalvot ko noriu arba nenoriu smile.gif reikia tiesiog išlaukt ir atsipalaiduot.....atsipalaiduot rolleyes.gif

aš šiandien su jb pagal Yvette žaidžiau


patiko ypac antroji

QUOTE(airv @ 2011 02 21, 00:29)
Smagu, kad patiko dukterėčios nuotrauka smile.gif Kažkaip net nustebau smile.gif
Turiu dar visokių grožių ir netik grožių prislėpusi. Pabandysiu dažniau rodyti.

Mūsų gražioji Alabama
user posted image



man kadravimas nelabai, o šiaip gerai žiūrisi

QUOTE(Rico @ 2011 02 21, 10:04)

Dedu kritikai  blush2.gif


smagus bandmas, tik man netinka kad kvadratas, nes vaiko toks žvilgsnis aukštyn tai labai norėtusi pratesimo(daugiau vietos dešines viršuj)

Atsakyti
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 21, 03:01)

Nai nai  bigsmile.gif Alia  kokia įspūdingo liūdnumo nuotaka Alabama  4u.gif  malonu susipažinti  hi.gif

brunette.gif

QUOTE(viktorija.a @ 2011 02 21, 10:18)
Kaip smagu, kiek daug naujų nuotraukų, komentarų, žaidimų... Nespėju aš paskui Jus smile.gif Bet vakar kepiau labai skanų pyragą, pakritikuokit smile.gif




Jau rase-trukdo popierius.
QUOTE(Yvette @ 2011 02 21, 11:22)
Turiu dar štai tokią foto. Lauksiu komentarų



Man cia truksta konteksto, tas zmogus reikalauja aplinkos, istorijos, paaiskinimo.
QUOTE(Rico @ 2011 02 21, 11:38)
Dekui  4u.gif pabandysiu  ax.gif
tik su jb nezinau kur riba, kur gerai, o kur jau per daug, parodziau mamai nuotraukas, tai sake jai jb per rysku  g.gif  bandziau pagal Yvettes aprasyma ir dar paskui curves pastumdziau  blush2.gif
pvz sita


Man sita patiko.Nors ir suspausta, ir seseliai, bet patiko:)
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 21, 11:50)
aha, ir aš daryčiau.

Lora, mainomės gal atvirukais, ką? Aš labai nroėčiau tokio atviruko, akip tavo koliažas, o tau galėčiau kokį savo atsiųsti.Paprasta padaryti. Atspaudi kad ir 10x15 foto, priklijuoji prie spec. atviruko sukarpyto popieriaus, ar iškerpi iš piešimo tarkim lapo, užrašai ir siunti  smile.gif

Galim, jei tik tau tinka. Gal geriau duosiu tau originalą ir atsispausk pati g.gif Bijau, kad foto laboratorija ko nors nepagadintų. Bet jei nori, kad atsiųsčiau paštu - galiu ir taip ax.gif
O man parink pagal savo skonį. Aš pradedančioji ir bet koks darbas bus malonus. Juk tai bus pirmoji foto dovana drinks_cheers.gif
Atsakyti
Rico, na ne man tavo darbus kritikuot aisku.. smile.gif bet kur pirma spalvota foto tai man mergytes veiduko daugiau norisi..bet jei tai fotografuota dar ir laikant tas "supynes" tai jooo... unsure.gif
O kur jb tai kiek as supratau, tai yvettes budas akytems isryskinti ir pagrazinti.. smile.gif per sunkus seseliai man, tamsu.. na bet as apskritai vaiku foto tokio svaresnuo jb megeja turbut, gal del to smile.gif

Yvette, tokia sterili ta nuotrauka nemariecio.. dar pagalvojau del marsiecio, jei mintis buvo parodyti, kad marsieties zemeje, ne marse, tai tikrai su tuo autostopu buvu labai idomu pamatyt! arba kur mieste beklaidziojanti ir savo marsi ieskanti.. ir tada gal das uzrasas "marsas" galetu buti toks panasesnis i tranzuotoju... bet cia gal ir nusneku mastau.gif lengva pasvaigti jei negalvoji kaip paciai igyvendinti reiketu hihihi.gif

kas pyragiuka dejot - atrodo tai skanus, bet popierius ir man uzkliuvo.. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(antajo @ 2011 02 21, 10:55)
na cia veidukas toks sesely labai.. gal todel jai taip atrodo..
cia man suspausta atrodo...


4u.gif
tik sviesint daugiau bijau, kad neisdegtu unsure.gif
netilpau su 50-tuku unsure.gif
Atsakyti