Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Lora27 @ 2011 02 21, 00:14)

Rodausi. Nukirpau viršų. Vieną pasukau prieš laikrodžio rodyklę, o antrą - pagal...



neraealiai,zinok daryciau didele didele foto ant sienos, nu super thumbup.gif

QUOTE(Yvette @ 2011 02 21, 00:16)

Zirzilijai Cheles jau paruošta. Kiekvienai dalyvaujančiai po tris foto reikės padaryti. F


auksas esi 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(airv @ 2011 02 21, 01:29)
Mūsų gražioji Alabama



ir as tokiu foto noriu lotuliukas.gif lotuliukas.gif saunuoles jus abi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2011 02 21, 08:56)
E - tai emocijos..  mirksiukas.gif

Dėkui už pasiūlymą, visai gera mintis bigsmile.gif

QUOTE(Refresh @ 2011 02 21, 09:24)
O gal kam nesunku būtų papasakoti apie tą žaidimą, kurį jūs čia su raidėm žaidžiat? Jei ne, popiet bandysiu viską perskaityt ką praleidau.

Mes su Alabama dėliojam abėcėlę, čia Alabama pirma sumąstė, aš usikrėčiau irgi, o kadangi leido pakopijuot mintį, tai pradėjau žaisti. Gali fotkinti, kada tik minčių turi
A is for Angel, B is for Bread ir t.t.t pats susigalvoji raidei žodį ir nufotografuoji mirksiukas.gif

QUOTE(Rico @ 2011 02 21, 10:04)
Dedu kritikai  blush2.gif

user posted image

o kaip įdomiai bigsmile.gif man patinka, tik norisi veidukui daugiau apšvietimo ir arba daugiau tos paklodės-supynių, kad matytųsi arba čiut mažiau gal g.gif

QUOTE(viktorija.a @ 2011 02 21, 10:18)
Kaip smagu, kiek daug naujų nuotraukų, komentarų, žaidimų... Nespėju aš paskui Jus smile.gif Bet vakar kepiau labai skanų pyragą, pakritikuokit smile.gif

user posted image

man popierius susiglamžęs nepatinka...o šiaip pati žalia maisto fotkinime, tad daugiau ir nekomentuosiu...man atrodo visai nieko ax.gif
Atsakyti
Žiūrėti tik stiprių nervų fotografėm, turinčiom 50tuką ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
oj kaip aš nuo jūsų atsilikau doh.gif Savaitgalis buvo labai užimtas. Ar buvot katra knygų mugėje?
Dar vakar mėginau įgyvendinti dainą, bet...nepatinka kol kas gautas rezultatas schmoll.gif

Einu paskaityt ką parašė. Gal kas prašviesės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 21, 11:34)
neraealiai,zinok daryciau didele didele foto ant sienos, nu super thumbup.gif


aha, ir aš daryčiau.

Lora, mainomės gal atvirukais, ką? Aš labai nroėčiau tokio atviruko, akip tavo koliažas, o tau galėčiau kokį savo atsiųsti.Paprasta padaryti. Atspaudi kad ir 10x15 foto, priklijuoji prie spec. atviruko sukarpyto popieriaus, ar iškerpi iš piešimo tarkim lapo, užrašai ir siunti smile.gif
Atsakyti
kažkoks totalus ignoras dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 12:38)
Akasha dekui uz nuomone, man ji labai svarbi. Buvai ir esi tas zmogus i kurio darbus lygiavausi. Todel man dabar labai truksta tavo skatmenos  unsure.gif Ir dabar ziuriu tavo jb nu ir nervuoji tu mane. Grizk kaaa smile.gif

ir man truksta Akashos, bet perejima prie juostos palaikau, man geresni darbeliai zymiai. nors keista, nes juosta priduoda "neshvarumu", o Akasha megsta super shvara, na kai nuotraukos buna idealios (ryshkumas, shviesa, fokusas, "stiklas"). nesuprantu tik kodel visishkai atsisakei skaitmenos? fotika su kokiu 50tuku jus galejai pasilikti, retkartciais fotkinti, nes pvz renginys ar siaip seimos balius, juk su juosta sunkiau ir susikaupt reikia, o skaitmenos full auto tikrai kartais gerai. bent jau iamzhint kad ir vaiko gimtadieni, kai surmulys ir mazhai laiko 4u.gif

ex, koks pas mane biziakas, visishkai nieko nespeju, zaidimo prateisimui, dainos foto igarsinimui - laiko kolkas neradau, tikiuosi per shia savaite kazhkaip padaryti.
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2011 02 21, 09:39)

o kaip įdomiai  bigsmile.gif man patinka, tik norisi veidukui daugiau apšvietimo ir arba daugiau tos paklodės-supynių, kad matytųsi arba čiut mažiau gal  g.gif


Su sviesa buvo ne kas blush2.gif tamsi diena, tai dvi stalines lempas naudojau, viena kazkodel zalia seseli mete, kuri tik vakar pamaciau doh.gif virsuj mamos ir mano rankos, kurias nukirpau.

QUOTE(Lora27 @ 2011 02 21, 09:40)
Žiūrėti tik stiprių nervų fotografėm, turinčiom 50tuką  ax.gif

sirdis pradejo drebeti blink.gif bet rezultatas geras thumbup.gif

QUOTE(*monikute* @ 2011 02 21, 09:51)

taip, apie ta, yra skirtingu diafragmu/ kainu- 1.8, 1.4 bei 1.2, kuo sviesesnis tuo brangesnis ax.gif

Viktorija.a, skaniai atrodo bigsmile.gif pats pyrago gabalelis centre nesiziuri, tu popieriu galetu ir nebuti g.gif kuo maziau visko tuo geriau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2011 02 21, 12:05)

taip, apie ta, yra skirtingu diafragmu/ kainu- 1.8, 1.4 bei 1.2, kuo sviesesnis tuo brangesnis  ax.gif



Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2011 02 21, 10:39)
Mes su Alabama dėliojam abėcėlę, čia Alabama pirma sumąstė, aš usikrėčiau irgi, o kadangi leido pakopijuot mintį, tai pradėjau žaisti. Gali fotkinti, kada tik minčių turi
A is for Angel, B is for Bread ir t.t.t pats susigalvoji raidei žodį ir nufotografuoji  mirksiukas.gif


Oooo, kaip įdomiai bigsmile.gif
Atsakyti
Turiu dar štai tokią foto. Lauksiu komentarų
user posted image
Atsakyti
Yvette, nors sakei, kad šita foto jau nebe dainos žaidimui, bet man ji labiausiai tinka tai dainai blush2.gif
Atsakyti