Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(bizyte @ 2011 02 20, 22:11)



user posted image




NUOSTABU.
Atsakyti
eikit sau, daugiau nei pusvalandį užtrukau kol Zirzilijai užduotį parašiau. Šįvakar spėsiu tik jos kolegei Cheles. Tad manau truputuką teks palaukti. Per savaitė turėčiau visiems parašyti, bet tikrai užtruksiu.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 20, 22:29)
eikit sau, daugiau nei pusvalandį užtrukau kol Zirzilijai užduotį parašiau. Šįvakar spėsiu tik jos kolegei Cheles. Tad manau truputuką teks palaukti. Per savaitė turėčiau visiems parašyti, bet tikrai užtruksiu.

tai gal užduotis tinka visiems?
Atsakyti
bizyte, netureciau ir net nenoreciau prie ko kabintis smile.gif puikus portretai.. o ta mergyte tavo? uzkamuociau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bizyte @ 2011 02 20, 23:11)

laaabai! o antra.. wub.gif

Yvette 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cheles: 20 vasario 2011 - 22:56
QUOTE(Ersė @ 2011 02 20, 22:14)
nu va pasikeliau nuotaika, atsidariau efoto ir pamaciau savo nuotrauka pirma psl, tai gal matyt teisinga linkme einu  lotuliukas.gif



šaunu 4u.gif
QUOTE(gotte @ 2011 02 20, 22:22)
jb vertimas - puikiai

mėlynakiams tikrai labai tinka, ačiū Yvette už pamokėlę 4u.gif

QUOTE(Laukine25 @ 2011 02 20, 22:26)



QUOTE(Cheles @ 2011 02 20, 22:55)
laaabai! o antra..  wub.gif

oi dėkui smile.gif

Antajo, mano čia... kankinu biggrin.gif bet va kipšiukas įsigudrino, o pozavimą saldainio prašo blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 20, 00:05)


p.s. kieno ši daina?


Mano wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bizyte @ 2011 02 20, 22:59)



Antajo, mano čia... kankinu biggrin.gif bet va kipšiukas įsigudrino, o pozavimą saldainio prašo blink.gif  doh.gif

naudokis proga kol tik saldainiu praso biggrin.gif mano dickis prima prasydavo, kad kambario nereiktu tvarkytis.. o dbr pinigu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bizyte @ 2011 02 20, 22:59)
o pozavimą saldainio prašo blink.gif  doh.gif


Aš ir litą duočiau. biggrin.gif Nepakartojamo grožio. Net ne grožio, bet labai cinkelį kažkokį turi, ne eilinė, kuri būna graži, bet kažkokia graži kitokia. Ar aišku? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(antajo @ 2011 02 20, 23:02)
naudokis proga kol tik saldainiu praso biggrin.gif mano dickis prima prasydavo, kad kambario nereiktu tvarkytis.. o dbr pinigu biggrin.gif

tai džiaugiuos tada, kad dar tik saldainį sugalvojo lotuliukas.gif

QUOTE(Laukine25 @ 2011 02 20, 23:02)
Aš ir litą duočiau. biggrin.gif  Nepakartojamo grožio. Net ne grožio, bet labai cinkelį kažkokį turi, ne eilinė, kuri būna graži, bet kažkokia graži kitokia. Ar aišku?  biggrin.gif

suprantu biggrin.gif ją lengva fotkint, ji užsižaidžia kažkaip ir manęs tarsi nemato, vat su vyresnėle sunkiau, ji susikausto labai, bet pratinu vis ax.gif
Atsakyti
Yvette, piešinys su kava nuostabus wub.gif

Alabama,
man labai patiko tavo foto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzilja @ 2011 02 20, 22:59)
man antroji tai labai patinka, o pirmoji jau kai pataisei irgi grazu smile.gif
gal temperatura pareguliuot g.gif
Ačiū. Abi taisiau su temperatūra. Pati matau, kad dar kažko nelimpa, bet kas ne taip - nepagaunu...


QUOTE(Cheles @ 2011 02 20, 23:02)
...Lora , nezinau ka keisti.. bet is visu keturiu trecia (kur balciausia..) man geriausia atrodo.. paskutine nenaturaliai jau geltona... pirmos dvi man nelabai skiriasi, gal cia mano kompas..
Antroji foto - tai pirmosios korekcija. O paskutinė - trečiosios. Vadinasi, taisydama visai nusigrybavau...

QUOTE(bizyte @ 2011 02 20, 23:11)
... aš šiandien su jb pagal Yvette žaidžiau....
Man pirmoji patiko 4u.gif

QUOTE(Mustachio @ 2011 02 20, 23:12)
...Lora ,lesyklos 'kepurė' per labai šviečia,bet eglutė už jos  bigsmile.gif labai fotogeniška. Nuvalyk tą kepurę ir iš naujo fotkink,labai graži aplinka. Ir tavo sniegynai man patiko  smile.gif ....
Ačiukas. Kai pašvies saulutė, dar bandysiu tam kampe su fotiku pasišlaistyti lotuliukas.gif

QUOTE(Yvette @ 2011 02 20, 22:37)
...pirmoje vos viršaus nukirpčiau, dėl to plyšiuko dešinėje. Bet šiaip labai gražios linijos. Antroje be to pagaliuko būtų gražiau.
Va pirma lig ir pati pataisiai. Ko trūksta dar šiai foto, tai DYDŽIO. Fainai ji didelė kur nors pakabinta atrodytų  smile.gif Jei nori dar labiau pagražinti, pasuk 90 laipsniu prieš laikrodžio rodyklę.....
Rodausi. Nukirpau viršų. Vieną pasukau prieš laikrodžio rodyklę, o antrą - pagal...
user posted image . .user posted image
Atsakyti