Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Alabama @ 2011 02 20, 21:35)
Na kritikai.



man antroji tai labai patinka, o pirmoji jau kai pataisei irgi grazu smile.gif



QUOTE(Lora27 @ 2011 02 20, 22:34)
. Nesuprantu ką keisti  blush2.gif


gal temperatura pareguliuot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Refresh @ 2011 02 20, 21:59)
Tai logiškai mastant ir profe negalėčiau būt per tokį laiką. Gal čia mėnulis kaltas, aš šiandien žiauriai ant savęs varau, kaip niekad tiesiog.
O apie nevykėles, kad jau užsiminei tai teks pasakyt. (Į až bent jau)

Kažkaip norėjau tokią iškrovą padaryt ir kam nors pasiguost.

Mes su Laukine susitarem, kad save mylesim ir neprasivardziuosim. biggrin.gif


Zirzilja, aciu.
Atsakyti
QUOTE(antajo @ 2011 02 20, 21:45)

daryk tik tai kas tau patinka! ir tik tai! jeigu patinka mada tai ir eik link jos..
tikriausia mano patarimas nuskambejo grubiai, bet as tikrai nepyktai biggrin.gif 



Ne, viskas gerai 4u.gif , labai aciu uz patarimus, uz komentarus ir padrasinima. drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 20, 21:46)
Normaliai, aukštyn nosį.


Dekui 4u.gif Ir as dziaugiuosi budama cia. wub.gif

Daznai nesireiskiu, bet siaip skaitau Jusu tema. Labai smagu skaityt, kaip palaikot viena kita, padrasinat, duodat patarimu, dalinates dziaugsmu, kuri jauciat fotografuodamos. Silta cia wub.gif
Na viskas, jau puse temos prirasiau snd biggrin.gif einu ilsetis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2011 02 20, 21:57)
Tai nenorek per toki laika buti profe.Tau puikiai sekasi.
As pasakyciau apie nevykeles, bet mes su Laukine susitarem.Mes pacios geriausios.
Mane irgi nervini, Alabama doh.gif
Bet aš tave suprantu...Tik neperspausk su tom nemeilėm, nors ką čia pasakysi - arba duota mylėt save, arba aplinkiniai tą įskiepija... Nors aplinkiniai gi esam ir mes, ania? bigsmile.gif Jei būsi skatinama, labiau ir save mylėsi, ania biggrin.gif


Refresh, koks a.ž. ji save tokia vadina, bet tu mažiau kreipk dėmesio, moterys laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 20, 22:37)
pati viską parašei.

aaaciuu 4u.gif uz komentara ir grupeles. Nekantriai laukiu uzduoties!
Alabama , man ta kur nenukirpta labiau patinka..
Lora , nezinau ka keisti.. bet is visu keturiu trecia (kur balciausia..) man geriausia atrodo.. paskutine nenaturaliai jau geltona... pirmos dvi man nelabai skiriasi, gal cia mano kompas..
Rita Gude , aha, labai norisi, atsukt i langa mergyte..
Atsakyti
Aaaa, tai ne as cia viena depresuota biggrin.gif kazkaip irgi dabar tokioj stadijoj, viskas nepatinka ka darau, beveik viskas negrazu, atrodo galeciau geriau bet neiseina doh.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif As galvoju gal cia ziema taip veikia, ideju gal yra, bet negaliu ju igyvendinti del tos nesibaigiancios ziemos doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Ai. Apsigalvojau. Nepykit, kad užteršiau temą off topic'ais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Refresh: 20 vasario 2011 - 22:11

biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ersė: 20 vasario 2011 - 22:13
manau tos stadijos užeina ir praeina, ir visai naudingos jos, stabtelt ir pagalvot ko noriu arba nenoriu smile.gif reikia tiesiog išlaukt ir atsipalaiduot.....atsipalaiduot rolleyes.gif

aš šiandien su jb pagal Yvette žaidžiau
user posted image

user posted image

user posted image



Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2011 02 20, 18:57)

Ši man labiau. Dramatiška smile.gif ...kraują nubėgusį palei smakrą čia dar įsivaizduoju rolleyes.gif

QUOTE(Vanillla @ 2011 02 20, 20:33)
aha, ir man si mergina ypatinga smile.gif uzkalbinau ja gatvej  lotuliukas.gif negalejau pro toki grozi praeit smile.gif

Kokių drąsių žmonių būna. Aš niekada nepasiryžčiau užkalbint svetimą žmogų gatvėje verysad.gif

QUOTE(Refresh @ 2011 02 20, 20:47)
Labas vakaras.

Nebliauk .... žengi į kitą levelį ,taip turi būt wink.gif
Aš anadien irgi kūdikį ėjau fotografuot,mėnesiuko dydžio,tai po Paprastos kūdikėlio net nebesinori man į savo nuotraukas žiūrėt.... bet aš nepasiduosiu,eisiu dar kartą biggrin.gif

Lora ,lesyklos 'kepurė' per labai šviečia,bet eglutė už jos bigsmile.gif labai fotogeniška. Nuvalyk tą kepurę ir iš naujo fotkink,labai graži aplinka. Ir tavo sniegynai man patiko smile.gif

Paprastos smilgos nuostabios wink.gif Kaip ir visos kitos tavo nuotraukos .... smile.gif

Yvette ,kanjonų idėja gera,bet ta kur su autostrada būtų buvę dar geriau bigsmile.gif O dar sakei turėjai mintį koliažą daryt iš devynių nuotraukų,tai jei tai turėjo būt iš tų autostradinių,tai jau net matau kaip gerai turėtų atrodyt thumbup.gif Davai iš naujo ? biggrin.gif

Airv dukterėčios portretas nuostabus wub.gif

Alabama ,antra nuotrauka man patink rolleyes.gif

Aj ir dar ,Yvette notworthy.gif už papasakojimą kaip versti į JB ,dar nebandžiau,bet būtinai išbandysiu.Ačiū !
Atsakyti
nu va pasikeliau nuotaika, atsidariau efoto ir pamaciau savo nuotrauka pirma psl, tai gal matyt teisinga linkme einu lotuliukas.gif

Byzyte, patinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ersė: 20 vasario 2011 - 22:15
Įdėjau į Alabamos pasiūlytąjį žaidimą D raidę, ten yra nedidelė dalelė to projekto, kur čia vis skiedžiau...na su tattoo..šiandien pripuolamai pasibandžiau...labai neauskit, bet patarimai ateičiai nepamaišytų blush2.gif . Pati labai daug ką žinau, ką daryčiau kitaip, kaip dėliočiau apšvietimą (neturiu jokios stalinės ar kt lempos, teko šiandien naudotis ta ant lubų esančia lempa...ir pan.), pozą ir pan...sakau, šiandien viskas taip pripuolamai (o tai sesijai žadu rimčiau ruoštis), bet lauksiu minčių.. tik viešai nedėsiu, eikit į flickr ax.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(bizyte @ 2011 02 20, 22:11)
aš šiandien su jb pagal Yvette žaidžiau

Kokia miela mergytė ir foto labai vykusios, jb vertimas - puikiai drinks_cheers.gif man labiausiai įsiminė antra foto wub.gif
Atsakyti