Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Yvette @ 2011 02 20, 21:37)
Įdomu koks fotoaparatas pas tave, objektyvai.



pentax K-x ir kit 18-55 verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 20, 21:39)
ir pamiršau atspindžius, o tiek skaičiau apie tai teorijos biggrin.gif Gal kitą kart prisiminsiu... Bet eina sau, anskčiau pykšt pokšt, o dabar dar ir mąstyt reik laugh.gif

mastyk apie sviesa ir tiek wink.gif
Atsakyti
Alabama, man idomiau.. bet ranku padetis vis viena neitikina smile.gif


QUOTE(Vanillla @ 2011 02 20, 21:31)
mirksiukas.gif dekui. Butinai pasidairysiu flickre.
Suprantu, kad ta ale mados fotografija man, kaip pradedanciajai, yra per sunki ir reiktu pradet nuo paprastesniu dalyku, bet butent tai lb patinka ir traukia  unsure.gif daznai gyvenime tekdavo daryt ne tai ka noriu, kazka daryt del to, kad taip reikia, del to, kad taip mano kiti ir pan. Tad nors cia, fotografijoj, noriu daryt tai, kas miela sirdziai, Siaip esu psichologe, gal dar todel traukia zmones smile.gif ir noris juos fotografuot.  smile.gif be to, jau seniai domiuosi vizazais, tad va viskas susilipdo i kruva ir gaunas, kazkas panasaus i mados fotografija  blush2.gif tikiuosi ateity bus daugiau nei panasu smile.gif


daryk tik tai kas tau patinka! ir tik tai! jeigu patinka mada tai ir eik link jos..
tikriausia mano patarimas nuskambejo grubiai, bet as tikrai nepyktai biggrin.gif
ta prasme - vat kodel man idomesne buvo jb - todel kad spalvotoj spalvos labai maisesi.. tiek rubai tiek makiazas.. tike plyteliu spalva.. jb dingo tos klaideles sakykim.. bet tas kampas tai trukdo - klonuociau..
as tau sakiau pasidairyt po flirka nes.. neuztenka idejos - mergina prie veidrodzio.. paziurek kaip ji ten pasviesta, kad pvz isrysketu merginos lupos labiau arba akys.. kaip pasukt kad neatrodytu plokscias veidas... kaip pasuka veida, kad isrysketu veido bruozai..
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2011 02 20, 21:41)
pentax K-x ir kit 18-55  verysad.gif

Normaliai, aukštyn nosį. Techniškai viskas pas tave tikrai normaliai, čia nesimato, bet originalios nuotraukos kur ten pas tave, tai tikrai gerai padidinus. Čia atrodo negražiau. Aš gal irgi prisidėčiau prie apmąstymų stiliaus prasme, trūksta lengvumo, spalvos aštrios, ryškios, atspalvių nėra. Tavo stilius, įvaldysi jį, viskas bus gerai, turėsi ir kitokį objektyvą.
Ir nebijok tu čia nieko, jei čia būnant išmokstama taip gražiai fotografuot kaip kai kurios čia esančios varo, tai būsiu ir džiaugsiuos už kiekvieną kritiką.
Atsakyti
Labas vakaras.

Pabliausiu dabar.
Apžiūrėjau tiek daug gražių nuotraukų, ypač paprastos kūdikėlis įstrigo.
Ir taip savim nusivyliau, kad visai iš tikrųjų nieko aš nemoku, nors fotikas ir nedulka lentynoj ir užsiėmimas veža... Nėr to "čirkšt" kuris atsispindėtų nuotraukose.
Ai, ryt gal geresnė diena išauš.
Atsakyti
QUOTE(Refresh @ 2011 02 20, 21:47)
Labas vakaras.


console.gif Čia protarpiais visoms užeina.
Atsakyti
QUOTE(Refresh @ 2011 02 20, 22:47)
Labas vakaras.

Pabliausiu dabar.
Apžiūrėjau tiek daug gražių nuotraukų, ypač paprastos kūdikėlis įstrigo.
Ir taip savim nusivyliau, kad visai iš tikrųjų nieko aš nemoku, nors fotikas ir nedulka lentynoj ir užsiėmimas veža... Nėr to "čirkšt" kuris atsispindėtų nuotraukose.
Ai, ryt gal geresnė diena išauš.

Berniuko portretą juk kėlei, šviesus gražus. Ir sako aš taip gražiai nemoku smile.gif Kiekvienam savas tempas. Svarbu, kad eini teisinga linkme ir pažanga tikrai matosi. Tik daugiau foto rodyk, nebijok.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2011 02 20, 21:37)

daugiau pasitikėjimo savimi.
Pirma tamsoka, bet šiaip faina.
Antroje keistai fone drabužėlis išsiplovė. Ir pilkoka, tamsi.
Flickr turi dar porą, kurios man patiko.

Va, noriu paklaust del to per tamsu.Ar cia laikoma klaida ar skonio reikalu?
O kurios tau patiko?
Aciu:*

QUOTE(antajo @ 2011 02 20, 21:45)
Alabama, man idomiau.. bet ranku padetis vis viena neitikina smile.gif


tongue.gif

QUOTE(Refresh @ 2011 02 20, 21:47)
Labas vakaras.

Pabliausiu dabar.
Apžiūrėjau tiek daug gražių nuotraukų, ypač paprastos kūdikėlis įstrigo.
Ir taip savim nusivyliau, kad visai iš tikrųjų nieko aš nemoku, nors fotikas ir nedulka lentynoj ir užsiėmimas veža... Nėr to "čirkšt" kuris atsispindėtų nuotraukose.
Ai, ryt gal geresnė diena išauš.

O pala, kiek laiko fotografuoji'?
Atsakyti
QUOTE(Refresh @ 2011 02 20, 21:47)
Labas vakaras.

Pabliausiu dabar.
Apžiūrėjau tiek daug gražių nuotraukų, ypač paprastos kūdikėlis įstrigo.
Ir taip savim nusivyliau, kad visai iš tikrųjų nieko aš nemoku, nors fotikas ir nedulka lentynoj ir užsiėmimas veža... Nėr to "čirkšt" kuris atsispindėtų nuotraukose.
Ai, ryt gal geresnė diena išauš.


Normalu- man daug kartų taip buvo ir dabar taip būna smile.gif Bet man lengviau pasidarė, kaip nusprendžiau daryti taip, kaip man patinka... kad būtų užsiėmimas- fotografija- džiaugsmas smile.gif
Atsakyti
Nuo lapkričio pradžios fotkinu laugh.gif
Tiesiog bloga šiandien diena, niekas netinka, ant visų pykstu ir jaučiuos nevykėlė.


Yvette, ačiū už padrasinimą.
Atsakyti
QUOTE(Refresh @ 2011 02 20, 21:54)
Nuo lapkričio pradžios fotkinu laugh.gif
Tiesiog bloga šiandien diena, niekas netinka, ant visų pykstu ir jaučiuos nevykėlė.
Yvette, ačiū už padrasinimą.

Tai nenorek per toki laika buti profe.Tau puikiai sekasi.
As pasakyciau apie nevykeles, bet mes su Laukine susitarem.Mes pacios geriausios.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2011 02 20, 21:57)
Tai nenorek per toki laika buti profe.Tau puikiai sekasi.
As pasakyciau apie nevykeles, bet mes su Laukine susitarem.Mes pacios geriausios.


Tai logiškai mastant ir profe negalėčiau būt per tokį laiką. Gal čia mėnulis kaltas, aš šiandien žiauriai ant savęs varau, kaip niekad tiesiog.
O apie nevykėles, kad jau užsiminei tai teks pasakyt. (Į až bent jau)

Kažkaip norėjau tokią iškrovą padaryt ir kam nors pasiguost.
Atsakyti