Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Rico @ 2011 02 18, 11:51)
Kvadratas netinka,


Ir su veidu kazkas daryta? kampuota truputi...


o kiek daug visko bigsmile.gif biggrin.gif ačiū ax.gif

kada reikėtu rinktis kvadratą, o kada jo vengti? ax.gif yra kažkokia "taisyklė"? ar čia pagal pajautimą ? ax.gif


ta prasme "kažkas daryta" ir "kampuota" ? blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 11:38)
Buvai ir esi tas zmogus i kurio darbus lygiavausi. Todel man dabar labai truksta tavo skatmenos  unsure.gif Ir dabar ziuriu tavo jb nu ir nervuoji tu mane. Grizk kaaa smile.gif


absoliučiai drinks_cheers.gif


QUOTE(Rico @ 2011 02 18, 11:51)

Gal sharpo daug dejai? kazkoki lapeliu krastai pasidvejine  g.gif ir koki nustatymai? gal ryskumo zona padidink truputi, siaip patinka svelnumas, sviesumas  4u.gif


nu va, kad nedėjau... f 1,8, 1/3200, iso low 0,3. Matyt reik f padidint dar... Ir vazonas fotogeniškas ir gėlė, o va neina gražiai nufgotkint. Akimis matau gražų vaizdą, tik nutraukiu ir visai netaip atsivaizduoja ... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 12:38)
Akasha dekui uz nuomone, man ji labai svarbi. Buvai ir esi tas zmogus i kurio darbus lygiavausi. Todel man dabar labai truksta tavo skatmenos  unsure.gif Ir dabar ziuriu tavo jb nu ir nervuoji tu mane. Grizk kaaa smile.gif

Kodel nervuoju lotuliukas.gif Nepatinka juostiniai kadrai? Grudas maiso?
Ir tik nereikia lygiuotis i mano darbus... Technine puse yra ta vieta, kuria yra lengviausia ismokti(na bent jau man taip buvo).... O va ismokti pajausti daug sunkiau.... Uztad dabar zinok jauciuosi daug lengviau(fotografuodama su juota)... Padarau per diena po keleta kadru ir sedziu sau rami... laukiu kol vel ka idomesnio sumastysiu ir nereikia beleko pliauskint, o po to trint... arba ziurek koks techniskai tvarkingas kadras, bet nei man nei kitam kazka sakantis doh.gif nu zodziu buvau pavargusi nuo mases nereikalingu kadru... Kadangi, kaip ir sakiau negaliu zendti i komercija, tai pasirinkau ta kelia kuris man mielesnis.... Siaip nesakau, kad niekada negrysiu prie skaitmenos, bet kolkas noriu atsidziaugti juosta.... wub.gif

QUOTE(gotte @ 2011 02 18, 12:44)
pirma nuotrauka man VAU bigsmile.gif ...negaliu atsižiūrėti...labai labai  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Dekui.... 4u.gif man irgi ji kolkas favoritine is visos juostos.....
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2011 02 18, 11:34)

tavo mergytė jau žino kaip elgtis priešais objektyvą bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(Ersė @ 2011 02 18, 12:05)

jau pirmoji foto kokia nereali wub.gif wub.gif ir spalvota, ir ne gražiai žiūrisi, čia turbūt viskas nublanksta prieš tokią šypseną wub.gif biggrin.gif

nors aš asmeniškai gal labiau linkčiau prie spalvotos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ersė @ 2011 02 18, 13:05)
Laukine, man tai labai grazu, tik gal ciut ciut gelsvumo to maziau deciau  4u.gif
Akasha, nezinau bet man jb biski tamsus, bet antroj nuotraukoj save vaikystej  matau  biggrin.gif

Kazkada netycia radau Erikamajos flikr'e kelias nuotraukas ir uzsiprasiau kad man ta pati numegztu biggrin.gif  Tai viena mezgini rodau ant savo bandomosios zuikytes  biggrin.gif

Cia amzina dilema buna kuri pasirinkti, spalvota ar JB... siuo atveju man JB graziau ziurisi, nors kiek per sviesus atrtodo...Bet cia tik mano nuomone...
O maniskis JB tamsokas pritariu... bet sviesinti nelabai yra kur, nes prades vietom degti... Juostele ne itin kontrastinga sita ir siaip seselis nuo sienos pridare savo...

QUOTE(Laukine25 @ 2011 02 18, 13:08)
absoliučiai  drinks_cheers.gif

Nu va dar viena doh.gif Ir tau atrodo, kad man reikia prie skaitmenos gryzti?

Nepasiduosiu as jums protest.gif
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2011 02 18, 12:14)
Cia amzina dilema buna kuri pasirinkti, spalvota ar JB... siuo atveju man JB graziau ziurisi, nors kiek per sviesus atrtodo...Bet cia tik mano nuomone...
O maniskis JB tamsokas pritariu... bet sviesinti nelabai yra kur, nes prades vietom degti... Juostele ne itin kontrastinga sita ir siaip seselis nuo sienos pridare savo...
Nu va dar viena  doh.gif  Ir tau atrodo, kad man reikia prie skaitmenos gryzti?

Nepasiduosiu as jums  protest.gif

As su tavim abiem rankom ir kojom.Skaitau tavo postus ir sirdis dziaugiasi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ersė @ 2011 02 18, 13:05)

Kazkada netycia radau Erikamajos flikr'e kelias nuotraukas ir uzsiprasiau kad man ta pati numegztu biggrin.gif  Tai viena mezgini rodau ant savo bandomosios zuikytes  biggrin.gif



kaip miela! ir mergyte, ir mezginiai, ir nuotraukos!! thumbup.gif
ir centravimas nekliuna joks hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(stashiene @ 2011 02 18, 13:10)
tavo mergytė jau žino kaip elgtis priešais objektyvą bigsmile.gif  thumbup.gif

Tai, kad nezino... bandau susitarti, kaip ir su kitais visai fotografuojamais vaikais... Bet nevisada gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ersė @ 2011 02 18, 12:05)
o gal geriau spalvota? g.gif


didis.gif

Užtat kaip Jūs mane nervuojat su savo mergytėm.. Tiesiog negaliu. Bepigu Jums gražias foto gamint su tokiais modeliais.
O pabandykit berniuką su tankais, lėktuvais ar masinom be ratų gražiai nufotografuoti unsure.gif
Reik ir man naują modelį pasigimdyt g.gif. Bandžiau su antru, nesigavo, tai sakau gal dar pabandyt? biggrin.gif

Aj, Erse, Tu paprašyk, kad e-maja parodytų paltuką megztą su tokiais spuogiukais. Žinok kažkoks kosmosinis grožis ten. Manau Tau patiks ir reikia irgi tokio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukine25: 18 vasario 2011 - 12:17
QUOTE(Laukine25 @ 2011 02 18, 12:16)
didis.gif

Užtat kaip Jūs mane nervuojat su savo mergytėm.. Tiesiog negaliu. Bepigu Jums gražias foto gamint su tokiais modeliais.
O pabandykit berniuką su tankais, lėktuvais ar masinom be ratų gražiai nufotografuoti  unsure.gif
Reik ir man naują modelį pasigimdyt  g.gif. Bandžiau su antru, nesigavo, tai sakau gal dar pabandyt?  biggrin.gif

drinks_cheers.gif as irgi sitoj pacioj stovykloj. traukiniai , legai viskas nufotkinta.
Atsakyti
QUOTE(Akasha @ 2011 02 18, 12:14)
Cia amzina dilema buna kuri pasirinkti, spalvota ar JB... siuo atveju man JB graziau ziurisi, nors kiek per sviesus atrtodo...Bet cia tik mano nuomone...

tai vat tai ir buvo, sviesinu, tamsinu, sviesinu, tamsinu, ir niekaip neissirenku ar per sviesu ar per tamsu lotuliukas.gif

QUOTE(Laukine25 @ 2011 02 18, 12:16)
didis.gif

Užtat kaip Jūs mane nervuojat su savo mergytėm.. Tiesiog negaliu. Bepigu Jums gražias foto gamint su tokiais modeliais.
O pabandykit berniuką su tankais, lėktuvais ar masinom be ratų gražiai nufotografuoti  unsure.gif
Reik ir man naują modelį pasigimdyt  g.gif. Bandžiau su antru, nesigavo, tai sakau gal dar pabandyt?  biggrin.gif

Aj, Erse, Tu paprašyk, kad e-maja parodytų paltuką megztą su tokiais spuogiukais. Žinok kažkoks kosmosinis grožis ten. Manau Tau patiks ir reikia irgi tokio  biggrin.gif

zinau zinau, man net berniuku fotosesijas sunkiau daryt yra, nes su mergaitem vistiek visko labiau gali prigalvoti, pripuosti, pati vis dar kasdiena dziaugiuos kad turiu ir mergaite wub.gif ir bandyk trecia nestuke.gif pasakysiu kaip mergaite pagamint lotuliukas.gif biggrin.gif
O ta paltuka man atrodo irgi maciau wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Kazkas nerealaus, ir tokiais atvejais pasigailiu kad nemoku megzti verysad.gif
Erikamaja, parodyk paltuka, kiba eisiu mokintis megzt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ersė: 18 vasario 2011 - 12:23
QUOTE(Forgete @ 2011 02 18, 12:17)
drinks_cheers.gif  as irgi sitoj pacioj stovykloj. traukiniai , legai viskas nufotkinta.


"gaminat" modelę? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ersė @ 2011 02 18, 12:22)

O ta paltuka man atrodo irgi maciau wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Kazkas nerealaus, ir tokiais atvejais pasigailiu kad nemoku megzti  verysad.gif 
Erikamaja, parodyk paltuka, kiba eisiu mokintis megzt  biggrin.gif


Jo, anas gerulis. Ten ir žiemą lauke gali nuostabias foto su juo padaryt. Užkutuloji šalikais ir kepurėm modelį ir pyškini vien paltą ir vistiek gausis menas ir gražu biggrin.gif
Atsakyti