Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(antajo @ 2011 02 20, 21:00)
.
Alabama, pirma nelabai supratau.. nes lyg ir sypsosi mergina, o ranku padetis slogi.. noreciau kairej daugiau  erdves arba maziau..
antra man patinka.. ir kirpimas toks labai smile.gif
ir siaip visai gerai  smile.gif


O man ne slogi, o kaip tik labai ramios rankos, atpalaiduotos.Ir sypsena rami. unsure.gif
Ziurek, gal idomiau dabar?
user posted image
Aciu:*

QUOTE(gotte @ 2011 02 20, 21:04)
Alabama, antra foto  wub.gif  wub.gif  wub.gif



QUOTE(paprasta @ 2011 02 20, 21:06)
čia originalios spalvos fotiko 4u.gif

Papildyta:
Alabama, man antroji thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



QUOTE(rarity @ 2011 02 20, 21:19)
lotuliukas.gif 
Oi negaliu  lotuliukas.gif

Alabama, antra super  wub.gif

:***
Atsakyti
QUOTE(antajo @ 2011 02 20, 21:00)
jb man geriau atrodo smile.gif
dbr apskritai tau komentaras:

mirksiukas.gif dekui. Butinai pasidairysiu flickre.
Suprantu, kad ta ale mados fotografija man, kaip pradedanciajai, yra per sunki ir reiktu pradet nuo paprastesniu dalyku, bet butent tai lb patinka ir traukia unsure.gif daznai gyvenime tekdavo daryt ne tai ka noriu, kazka daryt del to, kad taip reikia, del to, kad taip mano kiti ir pan. Tad nors cia, fotografijoj, noriu daryt tai, kas miela sirdziai, Siaip esu psichologe, gal dar todel traukia zmones smile.gif ir noris juos fotografuot. smile.gif be to, jau seniai domiuosi vizazais, tad va viskas susilipdo i kruva ir gaunas, kazkas panasaus i mados fotografija blush2.gif tikiuosi ateity bus daugiau nei panasu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2011 02 20, 21:26)


Alabama- aš galiu Tave padrąsint ir jungtis prie Tavęs- nuo šiol jokios neleilės sau, oki? smile.gif Jei neturim ko gero apie save pasakyt- patylim, bet nebelojam, oki?  bigsmile.gif

Rupke, na davai.Bet laikomes tada. brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2011 02 20, 21:26)
Labai gražus modelis, pasinaudok ja. Tik antakiai man labai nekokie tiek forma tiek


aha, ir man si mergina ypatinga smile.gif uzkalbinau ja gatvej lotuliukas.gif negalejau pro toki grozi praeit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2011 02 20, 15:44)
aciu wink.gif Labai stengiuos ir tikiuosi, kad iseis ne stoveti vietoj, o augti, tobuleti smile.gif


Man pirmoji patiko 4u.gif
Atsakyti
Alabama, aš už antrą. Labai gražiai atrodo rankos 4u.gif
QUOTE(Cheles @ 2011 02 20, 21:37)
Linijos tai tikrai labai fainos.. smile.gif o siaip turiu issiasugojus apie sniego fotografavima linka, pati nebandziau, bet gal bus naudinga.
Ačiū už linką drinks_cheers.gif Mokysiuos... O dabar dar kartą įlįsiu su savo sniegu. Pirma foto originalas. Bandžiau kažkaip pakoreguoti, bet vis tiek rezultatais nepatenkinta. Nesuprantu ką keisti blush2.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Jei jau prakalbom apie makiažus... biggrin.gif Šiandien mokiausi portretus fotografuoti, nes turėjau nuostabų modelį lotuliukas.gif
Nekreipkite prašau dėmesi oį snarglį, serga vaikeliuks blush2.gif

Kadangi pyškinau pripuolamai, tai matau labai daug negerumų, bet įdėjau ir jei pakritikuosite, būsiu dėkinga, nes galbūt kažko ir nematau smile.gif

user posted image


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita Gude: 20 vasario 2011 - 21:38
QUOTE(Cheles @ 2011 02 20, 18:12)
Ziurinejau savo bandymus portretus fotografuot savo kukliuose archyvuose, dedu viena kritikai.
Paciai maiso koja, bet nukirpus labai suspausta.. kokie dar patarimai butu?

pati viską parašei. Man taip pat tik kompozicija trukdo. Ta koja maišosi, lig ir rankos kamputis kairėje išlenda. Kas gerai, tai man patinka kad taip gražiai šviesiai, fokusas ok. Žvilgsnis yra. Jei perdaryti, tai daugiau erdvės palikčiau aplink ir tiesiog gal kelią ranka apkabinčiau. Gal susidėliotų viskas į savas vietas.

QUOTE(paprasta @ 2011 02 20, 19:58)
Kuždėjo smilgos... tyliai, švelniai...

šaunuolė, kaip visada gražiai.

QUOTE(Lora27 @ 2011 02 20, 20:00)
Bandau dar kelti  ax.gif
pirmoje vos viršaus nukirpčiau, dėl to plyšiuko dešinėje. Bet šiaip labai gražios linijos. Antroje be to pagaliuko būtų gražiau.
Va pirma lig ir pati pataisiai. Ko trūksta dar šiai foto, tai DYDŽIO. Fainai ji didelė kur nors pakabinta atrodytų smile.gif Jei nori dar labiau pagražinti, pasuk 90 laipsniu prieš laikrodžio rodyklę.


QUOTE(Vanillla @ 2011 02 20, 20:57)
Idedu cia siek tiek geresnes foto ir tai kritikos sulaukiu tiek, kad norisi tik pasislept ir nebezinau nuo ko pradet taisytis tongue.gif  lotuliukas.gif 

na bet, jei jau padrasinot, idedu dar viena. (siandienai ne per daug? biggrin.gif )
Ar galima palikt gyvuot tokia foto? tongue.gif

jb variantas ir man priimtinesnis. kitaip su diafragma sužaisčiau. Įdomu koks fotoaparatas pas tave, objektyvai.

QUOTE(Alabama @ 2011 02 20, 21:35)
Na kritikai.
Bijau biggrin.gif
daugiau pasitikėjimo savimi.
Pirma tamsoka, bet šiaip faina.
Antroje keistai fone drabužėlis išsiplovė. Ir pilkoka, tamsi.
Flickr turi dar porą, kurios man patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 20 vasario 2011 - 21:39
QUOTE(brumbrumai @ 2011 02 20, 21:11)
cropas tavo. nes jei butu ne cropas, tu ta tikrai zinotum biggrin.gif


QUOTE(rarity @ 2011 02 20, 21:19)
lotuliukas.gif 
Oi negaliu  lotuliukas.gif


Cha laugh.gif Nu tiek to, kadanors susigaudysiu, šmaikštuolės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita Gude @ 2011 02 20, 21:34)
Jei jau prakalbom apie makiažus... biggrin.gif Šiandien mokiausi portretus fotografuoti, nes turėjau nuostabų modelį  lotuliukas.gif
Nekreipkite prašau dėmesi oį snarglį, serga vaikeliuks  blush2.gif

Kadangi pyškinau pripuolamai, tai matau labai daug negerumų, bet įdėjau ir  jei pakritikuosite, būsiu dėkinga, nes galbūt kažko ir nematau  smile.gif

veidas šešėlyje. prieš langa labai jau pavojinga fotkint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2011 02 20, 21:38)
veidas šešėlyje. prieš langa labai jau pavojinga fotkint smile.gif

ir pamiršau atspindžius, o tiek skaičiau apie tai teorijos biggrin.gif Gal kitą kart prisiminsiu... Bet eina sau, anskčiau pykšt pokšt, o dabar dar ir mąstyt reik laugh.gif
Atsakyti
Ačiū, Yvete 4u.gif

QUOTE(brumbrumai @ 2011 02 20, 21:38)
veidas šešėlyje. prieš langa labai jau pavojinga fotkint smile.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti